Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0785 08:12:39
EUR 34.7979 08:12:39
USD 32.2435 08:12:39
ALTIN ONS $2343.7450 08:12:39

Grafiği gönderen: KebapçıÇırağı

Tekrardan merhabalar altın.in.ailesi

Haftasonunda da bahsettiğimiz gibi ons altın 1965$-2025$ arasında kısa paslaşmalar yapıyor. Fed sonrası daha fazla dolar destekli Gram altın da hareket olacagini düşünüyorum ons altına göre

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Sepet candır düşük olanı almak bazen kar getirir, dolar aldım pek getirmedi ya neyse:)Olur o kadar yine 35 kuruş koymuş.

KebapçıÇırağı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altincihis035 ()

Bu ülkede hiç bir şey düşmez

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Bundan 2 hafta önce onsun düşmesi ile gram düştü yine aynı şeklide dolar da aynı gün içinde 26. seviyesine düşüp grri çıktı o zaman elimde yoktu illa ki fikri olan insanlar vardır burda bana yol gösterici oluyor evet biliyorum kimse bilemez haklısınz ben yinede fikir alışverişi olsun diye yazıp soruyorum çok teşekkür ederim

€liot~Bili$imi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

€liot~Bili$imi ()

Büşra hanım merhaba.. Burada kimse piyasayı an be an okuyamaz buna en iyi ekonomistlerde dahil.. ancak şunu yapabilirsiniz haftalık ve aylık kapanışları kontrol edin ve şunu iyi bilin siz nasıl ki paradan para kazanıyorsanız tüm dünyada aynı süreçte bunu yapıyor ve Altın a ve diğer tüm emtialara ister istemez etkisi oluyor be buna arz talep diyoruz bildiğiniz üzeri ve şunu takibleyin genelde bir hafta düşüş yaşayan bir ürün diğer hafta buna illa bir tepki veriyor olacaktır bu sizin küçük bir manüvelanız olsun yanınızda başucunuzda.. bereketle kalın...

1BeğenmedimŞikayet

KebapçıÇırağı ()

Tek bir ürün alarak işlem yapılmaz
Piyasanin yazılı olmayan altın kurallarından biridir
Sepet yapınız

Ben 2019dan beri her kademeden Gram altın , dolar , euro biriktiriyorum. Son Çeyrek altın alımim 650TL idi

0BeğenmedimŞikayet

monti58 ()

hepimiz öyle istiyoruz ama düşünce almak.. belki şuan düştü belki dahada düşer. şimdi almazsan sonra belki arkadan bakarsın.. bu soruların cevabını burda kimse bilemez.. birikim amaçlı düşünüyorsanız ben öyle düşünüyorum fiyata bakmadan alıp kenara atıyorum biriktiriyorum.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

1 ay oldu işe başlayalı yeni kenara koymaya başlıyorum inşallah alsam 8 olacak yapabilirsem ama yüksekten almak istemiyorum düşünce almak istiyorum

izafi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

izafi ()

Kardesim ayda kaç gram koyabiliyorsun köşeye sormasiayip

1BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

İsmim Büşra

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Alıp satmayı değilde tutmayı öğrenmeye çalışıyorum 1130 dan aldım o gün den bugüne dokunmadım işe başladığım için nakitim var dolar düşerse burdan aldığıma üzülürüm diye sordum 3 ay önce sorduğum sorularda da yine dokunmadım yanlış bişey yapmamak için soruyorum sadece yardımcı olursanız yine sevinirim düşerse almak isterim

0BeğenmedimŞikayet

KebapçıÇırağı ()

Aceleci bey profilinize baktım
3 ay öncede burdan dolar alabilir miyim sorusunu sormussunuz

Ben alsattut işlemlerine karışmam
Tavsiyem o dur ki bence siz Gram altın , dolar , euro vs alıp satmayiniz. Piyasa size göre değil
Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Hayırlı günler benim biraz nakitim var dolar almalımıyım bu fiyatların aşağısı gelirmi birazda gramım var dolara parite yapmak istiyorum ne yapmalıyım sizce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum