Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 09:10:26
EUR 34.7797 09:10:26
USD 32.4055 09:10:26
ALTIN ONS $2315.4000 09:10:26

Konu: Rasyo

Kısada destek yaptığı hattın Altın a atmış tekrar hattı test ediyor görüntüsü var. Fiboyu da ekledim grafiğe. Ara ara müsait oldukça bakar güncelleme yaparım inşallah.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar her gün artmaz.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@celik2119 alt yorumda gün dakika ve saat belirterek aldığım yeri göstermiştim gene alım yerimi gene yanlış yazmışsınız TL olarak alıyorum ve TL ile satıyorum dolar daki dalgalanmadan da istifade ediyorum TL bazında makasta düşük. 5 10 kuruş farkla geri satabiliyorum. Ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Bunların işi gücü fitne fesat olmuş.
Bildiğin gibi yap kardeşim sen bilirsin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben dakika ve saatiyle yaptığım işlemi yazdım bir sonrakinde de hem dolar TL hemde gümüşü aldığım T fiyatını ayrıca da ons fiyatını da yazdım. Evet bunları yazmakla uğraşmasam benim için çok daha karlı olur işlem kaçırmam ama takip eden insanlar yanlış bilgi edinir ve zarara uğrar. Birazdan düşüşte çökecek diye alım yapmayanların ve yükselirken de koşan attan inilmez diye birazıyla çıkış giriş yapmayanların garantili dolar zararını gösterir bir grafik yükleyeceğim inşaallah.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsin kardeşim.
Bu ve avaneleri işi gücü bırakmış milletin parasının derdine düşmüşler.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@celik2119 ilk parçayı aldığımda gün dakika ve saatini de yazmıştım bana 22,90 dan ilk parçayı aldığımı yazmışsınız bu doğru değil alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Bereketli olsun hocam
Kuveyttürk sizin elinize ayağınıza pranga vurmuş halde yine de kâr alıyorsunuz
Dediğim yere gelin
Sizi kimse tutamaz
KuveytTürk'te tutamaz yıldızlar da tutamaz

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

21.0103 ten TL ile ilk parcami aldim 01.11.2023 @Rest_tu_Rest @Kaz_Dağları @esmasu34

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Rest_tu_Rest @Kaz_Dağları @esmasu34 mesai saati dolmadan saat 16 58 de TL ile ilk parcamı ekledim aynı sistem devam 01.11.2023

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Cok güzel, umarim güzel bir yükselisle bol bereketli kazanclariniz olur

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim elimde olan gumüsun ortalaması sifirin altinda dolar 18.40 a atak yaptiginda ortalamamı _ 10 kuruşa kadar dusurmustum sonrasında da ortalama hesaplamayi biraktim. Onlari gomdum tekrar sifirdan baslayacağim insaalllah.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Benim 70kg gümüs bir kamu bankasinda, al- sat tl makas %2,5, parite de %2, haliyle oraya fazla dokunamiyorum, sene basinda makas %1'di. 50kg da bir baska bankada. Bunlarin ortalama maliyeti yaklasik 22$. Al- sattta sadece gümüs fonundaki 30 kg 600k hisse senedi icin kullaniyorum, su ana kadar cok isime yaradi, makas da yok. Sert düsüsler icin 30k euro kaldi. Bu sartlarda bu onslar gitmezse ne zaman gidecek üstad?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de 5 kere alim yapmaya calıstim daha alamadım makasla istedikleri gibi oynuyorlar bu gun inşaallah yukaridan da olsa ilk parcamı almak istiyorum ben hiç bir zaman ful almam daima kar alarak devam az kazan hep kazan ytd. Şu an euro gümüs parite si daha uygun gorünüyor. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Aynen gecen seferki gibi oldu üstad. Gümüs fonunda kalmakla zaten % 2 zarar yazacakti. Kagitlar ortalama % 3 yukari gitti borsa kirmizi olmasina ragmen. Yine % 5 karli gözüküyoruz, tekrar full gümüsteyim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mesai saati icinde firsat verir insaallah. Ben her zaman oldugu gibi alttan firsat vedikce toplayip cogunu elde tutmaya devam insaalah. ytd. Iyi aksamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Ben bugün yine bir risk aldim, fondaki gümüsleri satip son dakikalarda düsen kagitlardan aldim. Bakalim nasip, yarin borsa yesil acarsa hazir gümüs düsmüsken geri alacagim. Böyle yapiyorum artik. Zarar edene kadar devam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu sekil devam ederse ben de parca alim yaparim asagi doru giderse de artan oranlarda kademeli alima devam ederim inşaallah. Bedava veriyorlarsa neden almayayim. Şu an parite 22.7515 TL olarak 20.70 civari tabi banka makasi gene artirmazsa. @Rest_tu_Rest @Kaz_Dağları @esmasu34

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Iyi aksamlar üstad, aynen öyle yapiyoruz artik. 30kg gümüsü fonda al- sat icin kullaniyorum. Yarin tekrar alttan alim firsati verecek artik belli oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi full alış satış işi riskli ve herkesin yapacağı iş değil. Bazen sağlam görüntü olur anlayan için alır satarsın full ancak normalde zaten parçalı almak doğru olanıdır. Parça işinde çok kâr olmaz full gibi ancak dediğim gibi onu yapanda riskleri göze alacak yapacak bir şey yok.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de dusuk maliyetle alinanin biraziyla cıkıs giris yapilarak ortalama duşurulmesi ve cogunun muhafaza edilmesinden yanayim. Ful çıkıs yapmak riskli yukaridan girip terste kalirsan cozum cok kolay ama dusün gumus 17.50 ye kadar bir kere alim firsati verdi bir daha ayni firsati vermedi. Uzun zaman oldu

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aynen abi bunları yapmak için biraz teknik takip yapmak işe yarayacak kadar bu işi öğrenmek bana göre en doğrusu bu. Birde açgözlü olmamak lazım aldın satmasını da bilmek lazım. Alıyorlar hedef yüksek koyup aşırı beklenti içine giriyorlar sonra hüsran oluyor arada bir belki tutuyor buda insanları cezbediyor iyi kâr olunca ancak ben bunu doğru bulmuyorum her zaman tutmaz bu ve yapılan kârı alır gider çoğu defa.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun kardeşim. Tabi ki dusen rastgele alinmaz destek direnc trend takip edilir ve tarihcesine bakılir

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi kendi adıma düşeni bir yerden sonra alırım ilk düşüşte hemen dalmak doğru değildir buna katılıyorum ancak aşırı düşen bir malı halâ düşen bıçak olarak bakıp geri durmak bence doğru değil burada defalarca yazdık bunları ancak ısrarla aynı şeyleri yazıyorlar neyse ben işime bakarım kâr aldım mı aldım gerisine bakmam. :) az erken kaçtım ama olsun kâr cepte güzeldir dedik. :) nasip bakalım sonraki alım nerede olur.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Defalarca ispatlanan ve matematik olarak ta aksi mümkün olmayan seyi iddia edenler dikkate alınmaz kardesim.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bakalım abi hayırlısı biraz daha izleyip bir miktar almayı düşünüyorum tekrar. İlkinden kâr aldık çıktık dipte alın dedik düşen bıçak dediler bazıları güvenip girmedi ben 19 da daldım sonra tam tepe beklemeden kâr alıp çıktım şimdi pusudayım yine. :)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet biraz geri alabilir bir süre daha buralarda gezer sonrasında omuz baş omuz yapıp alt banda gider diye tahmin ediyorum ytd. Savaş gerilim olduğu sürece rasyo ve Altın yukarı hareket eder ama senaryo uyguluyorlar bir ileri bir geri dalgalanıyor benim düşüncem herkesi yıldırıp sattırdıktan sonra patlatacaklar ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sağolasın abi. Senin düşüncen nedir abi rasyo hakkında? Haftalığı takibe aldım mum fm lerine bakınca sanki biraz gerileme olabilir gibi ancak takip etmek lazım veriler kararlar bir anda değişiyor her şey bazen. Teknik açıdan bana göre biraz geri alması mümkün gibi bilmiyorum sen ne düşünüyorsun?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eline saglik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum