Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:29:50
EUR 34.7748 08:29:50
USD 32.4684 08:29:50
ALTIN ONS $2337.9850 08:29:50

Grafiği gönderen: calculator

Bist100 Gann Grafiği

Destekler 7195 - 7307- 7393

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Bklyrm @Borsacı__s_r :)

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Naptın canım ben satamadım elim gitmedi yine

Borsacı__s_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sanmıyorum, gayet de güzel cevap verir insanlara. Bir deneyebilirsin bence:)

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Tanımıyorum kendisini ayıp olmaz demi

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Niye öyle dedin bitanem

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Uzman sorusu bu @Hasrüs ün uzmanlık alanına girer mesela.. ben arada kafama göre de yaparım ama kendi kısa işlemlerimi kimseye tavsiye edemem çünkü bu açıdan kendime güvenemem

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Size beceremdim ama sayfaya gönderdim galiba hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Abla bana vur kaç lik kağıt lazım

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bakın size ne gonderecem yazmamı istemiyor benimle ilgilenin diyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bir kagidim terste hocam. bitaneside küçük terste:)50tanecik OYAK aldım oda yüzde bir artida:)

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Karisamam sana @Borsacı__s_r

0BeğenmedimŞikayet

Ibzt ()

Büyük terse düşmemek kardan zararı kes elinde nakidin olsun başka düşen hisseleri al ekside olanda dusude ekleme yap maliyet dusur gibimi doğrumu anladım)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Nasıl durum? Ben sana kendi portföyüme göre söyleyeyim, toplam paramda çok az bir artış var. Yüzde 0,9 - 1 arası; o kadar..

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Yapıyorum inşallah hocam. allah razı olsun bikac kere dile getirdiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

7557 üstü kapatmazsak ne var yok satıyorum net kararim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam inş güzel kapatır ama yarın cuma ve ben sabah açılışı nasıl yapar hisseler kestiremiyorum bugünkü gördüğü en yüksek degerlerin yüzde 2 3 fazlası fiyata sabah satış girebilirim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ekran başında değildim 12 saat çalışıyorum tel yasak misal akşam 8 de gidip sabah 10 da gelicem 2 gün 2 gün izin var pazartesi salı sabah 8 akşam 8 işteyim çarşamba perşembe akşam 8 sabah 8 sonra 2 gun izin böyle

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok yüzde 19 ablam

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Sakinnn olll:)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abla senin zararın anaparandan yüzde 30 civarında sana ben ne diyebilirim.

0BeğenmedimŞikayet

Kaya4848 ()

Neyse sen bizim ablamızın sor sen yine... ama bana güvenme ben pek anlamam. Benimde hocam @calculator

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abla bu işlemleri yapacak kadar trade bilgin vardı madem zamanında neden yapmadın? Onu anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Nasip.. kendi portföyünü düze çıkması çok zor olmayacak şekilde ayar lamak önemli bence, özetle herhangi bir kağıtta büyük terse düşmemek.. buna çok dikkat ediyorum, yine de gözden kaçırdığım şeyler oluyor, ama az oluyor. Nakitsiz kalmamak da bu açıdan çok işe yarıyor, lütfen bu dediğimi dikkate al.. sıkıntılı durumlarda tek çaren öylece durumun iyiye dönmesini beklemek olmasın. Başka seçeneklerin de olsun.. mesela fırsat veren bir kağıdı alabilmek, mesela terste olan bir kağıdını müdahale ederek düze çikarabilmek veya zararını anlamlı derecede azaltabilmek gibi..

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Almak mı ben satmak ıstiyorum zararda satmak çok zor:(

Kaya4848 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaya4848 ()

@calculator .. Hocam izninizle ben cevap vereyim... borsa büyük balinalar dolaştığı bir yer.. bizde bu balinalarin yanında bişeyler alalım diyoruz... yani. birileri kaybederken birileri kazanıyor... çok dikkatli olunuz..

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam tam yükleyeceğim @Selda09 abladan yeni bir soru ile başa dönüyorum :))) Yükleme yapılamıyor

Hiç_Kimse_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok ablam anlasam zararda olur muydum

Kaya4848 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Karnım aç, tek düşüncem yemek ile birlikte çeşit çeşit turşular. Sen bize endeksin turşunu yap.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Zarar 12.7 lere geldi yine artıyor endeks icin ne düşünüyorsunuz 7600 lerin üstüne değmesi umut vaad eder mı en azından yarın için

0BeğenmedimŞikayet

Kaya4848 ()

Aslında ablam baya iyi borsa konusunda... Ben bu kadar anlamam mesela 10 düşüş ardından 5 çıkış.. sonra tekrar...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum