Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0817 04:00:40
EUR 34.9428 04:00:40
USD 32.2820 04:00:40
ALTIN ONS $2355.4550 04:00:40

Grafiği gönderen: calculator

5dklık obodan sonra bu ihtimali takip ediyor olacağız. Ters libra ya da qm

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Borsada zarardamısın

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Uçmadan önce borsayı bırak coine gel demediniz ntxmen spot ne alayım dedim ben almıyorum demiş kaldıraç ben anlamıyorum

NEO_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bütün para borsada bekledigim 90k para var inş gelir artık yoksa delireceğim

NEO_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEO_34 ()

Selda coinler uçuyor sen yoksun, sepette ne var senin

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bu ne anlama geliyor ablam daha düşecek mı

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yani bu dip miydi son anda 13.800 den yine satış yedi zarar 14.146 ya çıktı:(( mahvoldum 69k paradan 55.7 kaldı

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Döndük dolaştık en baştaki tavsiyeye döndük; ben olsam 28 Ekime kadar dikkatli olurdum, şeklinde olana. Ben bu iyiliğinizi unutmuycam, o zamandan beri nakitin azalmamasina, azaldıysa esir edilmeden geri alınmasına çok dikkat ettim.

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Madem ka. lı dolunaya dipte girdik o zaman faiz beklenein Altın da olacaktır. Dolunay da dip çalışması bitmeli artık.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sabah oncosem satmadım bin pişman oldum

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Inşaallah ablam inşaallah gece 10 da eve varıp 10 kilo turşuluk yıkanacak sabah borsadan önce kurulacak sonra 3 4 saat uyku akşam 8 de işe gelinecek

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablam inşaallah da 8k zarar 12.4k olmuş sabahtan bu yana bu kadar düşüş 1 günde normal mı ne oldu ki işteyim

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

kuralimm barii
tutarsa dadindan. yenmez galiba
")

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Teb ve Hsbc , Enkai alıyor ise svas a ikna olmamışlardır diye düşünüyorum. Bu sebeple Turşunun malzemesi @Selda09 abla zeytin dalı olsun. İnşallah böyle gelişsin olaylar.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

turşunun. malzemesi ne olsun
üstat
biz suyunu koyarizz
")

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hem @Selda09 abla alt yorumda dediklerimi yaparsan TRSSLD kodlu Öz Hakiki Has Turşucu Selda markamızı halka arz etmiş olacağız.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

İnanıyorum ben hocam sizin analizlerde düşüncelerinize de dönecektir inşallah . donmesede can sağlığı

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ablam yapacak en güzel şey Turşu vurmak. Sen turşu yapmaya devam et. Turşu yapmak sabır gerektirir. Turşuyu vurduktan sonra olması için bir zaman bekliyorsun.
Sen de hisselerin turşusunu vurduğunu farz et ve azıcık sabırlı ve bekle. Sonunda tadı güzel olur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Abdulhamithan inşallah üst yorumda belirttiğim son iki değerin biri döngü dibi olursa sonrasında yola devam edebiliriz.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

İnşallah hocam

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

B şıkkı tercihimdir :)) (7765)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablam napcaz 8k küsürdu seviniyordum zarar azalıyor 13k dan düştü diye yine 11 k demis

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Gördüm haberleri hocam,
Bu s. vas her daim olacak armegeddon ya da melhem- i kübra her iki inanışa göre de Amik ovasında gerçekleşiyor ama bugün ama iler de

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Başkan çıktı açıklama yaptı kırmızıya döndük. israil ile ilgili hocam

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üst yorumdaki qm için dönüş olabilecek yerler
7840.92 (zayıf ihtimal)
7765
7690 (kuvvetli ihtimal)
7583

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum