Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:07:26
EUR 34.7956 00:07:26
USD 32.4264 00:07:26
ALTIN ONS $2303.6000 00:07:26

Grafiği gönderen: H_s_Bursa

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Aynen abi takipteyiz

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bunu net bilemiyoruz tabiki armağan sadece fikir yürütüyoruz nasip diyelim.

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Evet abi bende dikkat ettim genelde 200 günlük ortalamardan dönüyor birde yarınki 500 puan faiz artışını fiyatladık gibi üstü 500 puan üstü bir artış gelmezse veya faiz artırımının sonuna geldik tarzında bir açıklama gelirse yarın öğleden sonra bir toparlanma beklerim şayet 500 üstü artış yapar yada faiz artışlarımız devam derse o zaman korkarım tabii

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Eyv emeğine sağlık usd grafigide 250-255 aralığıydi sanki hber takibi daha önemli olcak hayrolsun inşallah

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Anladım hayırlısı diyelim dolar bazlı grafikte haziran ayından beri yükselişin bugün itibarı ile nerdeyse %50 ini geri almış 200 günlük hareketli ortalama 262 dolardan geçiyor(bugünkü kapanış 264 dolar da) bakalım benim umudum var.

Hiç_Kimse_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Mb kararı ni düşünmüyorum bence gündem dgisti artık ; ( obo dan ters canak kulp a dönmüştü en son grafik

1BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Öyle yazdığıma bakma üzülmüyorm, dedign gibi zor bi kış geçirdk, öldurmeyn acı güclendiriyr

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Iyi işte bak isabet olmuş duruma gore hareket et.

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Haklısın arkadaşım dünyada biri hapşursa bize blşıyor; )çiekli günlerde buluşalım inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Merhaba Halil, aynen yarınıda bi atlatalım inşallah güzel yerlerden alıp yapıp sabırla bekleriz TL deyim bnde çıkmıştım elimdekileri

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

İşlemiyor derken hiçbir borsada bu denli düşüş yaşanmıyor bunun anormalliğini söylemek istedim ben, göreceğiz elbet yine çiçekler açtıracaktır endeks inşallah

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teknik işliyor bence rsi negatif uyumsuzluk... mayıstan beri yükselen bir grafik.. bahaneleri hazıladı.. inşallah yeşil günlerde göreceğiz elbet

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Merhabalar nur yarını bir görelim anlamsız ve hacimsiz bir düşüş var endex de, viop toplamaya başladı ağır ağır kenarda tl si olanlar için güzel bir alım fırsatı geldi bence tabi bu işte sabır şart.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Üzülme biz neler gördük..

Ü_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

İyi akşamlar Halil, umarım dediğin gibi olur..

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Herkeste etkisi farklı, biz ne dersek diyelim ipler hep birilerinin elinde temel teknik işlemiyor maalesef, neye yatırım yapacağını şaşırdı insanlar. Tekrardan herkese geçmiş olsun misliyle iyi olsun umarım geri dönüşler..

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Hemde nasıl

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Anladım sorun yok sağlığımız başta yerinde olsun arkadaşım emin ol yine kazanırız, hatta mb yarın bir süpriz karar verir mi diye düşünmeye başladım @Hiç_Kimse_06 hatırladım o grafiği.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Yorm yazdım yinemi düşmedi; ( parüşütün ipleri koptu

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Ben gcenlerde grafik pylamistim zhmet olmzsa bkarsin 67xx snaryo olarakti bndan sonrası bnmmicin btaklik olur

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bekliyordum tutulmalar; ((kemikleriz kırıldı demi

Ü_han için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Dikenmi çuvaldız gibi geldi bana; )
@16paramıknatısı

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

İyi günde kötü günde acımızı neşemizi paylaşmak destek olmak yine güzel...

ilteriş__x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

:)) yes, 7200 olurmu yada burdan dönermiyiz 100 günlük ortalamaya bir bak demiştim.

Hiç_Kimse_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Paraşütle alakalı bişey yzcaktim anlamissindir; )) genel mnada ; ) arkası klin olur bnun ; ((

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Ben bu kadar beklemiyordum, sanki uçurumdn attılr

1BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Yolumuz dikenli ayağını seven girmesin demişti @H_s_Bursa bile isteye bu yoldayız madem, sabırla yeni alımlara bakacağız inşallah hayırlısı hepimizin hakkında

0BeğenmedimŞikayet

ilteriş__x ()

Hic ise yaramıyor teselli cümleleri yine de sağol varol:)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bu kez düşerken paraşüt açılmadı :)) şaka bir yana yarını bir görelim şuan için elden birşey gelmez @Hiç_Kimse_06

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun moral bozmak yok, teknik herşeyi fiyatlamıştı tutulmalarda; ((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum