Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 11:21:15
EUR 34.7466 11:21:15
USD 32.3927 11:21:15
ALTIN ONS $2307.0000 11:21:15

Konu: Pwl'ın Çürük Karnesi ve Fedin Ağzına Bakarak İşlem

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Bu grafiği ben çizmedim sadece fibonacci ve regresyon kanalı kullandım yorumsuz.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Insallah üstad, 26$ i bu sene en az 1 kere daha görürüz diye ben de bekliyorum, hayirlisi olsun

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Üstadım, geri dönüşte belki gecikmeler olsa da sizi takip ediyoruz.
Fiziki altını bozup TL'de beklediğimi yazdım. Sizi dinlemediğimizi de.. bazen bu hataları yapıyoruz. Kademeli çıkış yaparak devam etseydik en güzeliydi. Hayırlısı bakalım.
Uyarılarınızı hatırlıyorum tabiiki.
Fiziki Altından çıkış yanlıştı usta.
ALTIN arayı çok aştı.
Hayırlısı diyelim.

@Kaz_Dağları

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu sene beklentim onsta 26.28 ve uzeri insaallah gelir 2024 Ocak ayina sarkmaz.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1 sene icinde gumusun 50 dolar seviyesini gecebilme ihtimalini guclendiriyor. Belki rasyo daha yukari gidecek ama bence inisi ser olacak gibi. Son bir geri cekilme olursa bu fırsati degerlendirmek lazim. Altın gümus rasyosu ve beraberinde altindaki yükselis savş kriz durumundan kaynaklaniyor

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad ben her yorumunu takip ediyorum, tesekkür ederim, bu rasyoya ne diyorsun? 83,6'dan 86,2'ye firlamasinin ne tür bir sebebi olabilir. Rasyo gümüsü resmen bayiltiyor su an.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ben burada çok onemli bilgileri paylasiyorum geri donüş olmayınca boşa emek vermedigim kimsenin bir sey anlamadıği ortaya cıkıyor dün fiziki altini bozup gumuse gecmeyi düsundunu yazdiginda yaptigim uyariyi hatirladin mi

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Bu gün pek vaktim olmadı. Ara ara girsem de yorum ve grafikleri inceleyemedim.
Allah razı olsun. Akşam bakma fırsatım oluyor..

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kaz_Dağları alt yorumla bir uyarımı tekrarladım ve bu nu defalarca yaptim. Ne bir geri dönüş ne de gorüş paylasan olmanış çok yazık

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bakayım kardesim

METALCİ_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

METALCİ_ ()

Reşat emeğine sağlık abi kolay gelsin. Abi bir şey rica etsem senden yapabilir misin? Belirttiğim noktaları çizip atar mısın sayfaya abi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum