Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0854 16:39:02
EUR 35.0130 16:39:02
USD 32.2343 16:39:02
ALTIN ONS $2368.7700 16:39:02

Konu: Sise 4h

48 stoplu şekilde 76 ya gidişi izlenir
Al sat tavsiyesi değildir

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Endekste 7300 den inmedikce sorun olmaz fakat garantisi yokki dalgalanma yapmadan zor artar

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Günlükte 200 ema 6771 ama öyle bir ema ve öyle bir rakam yokmuş gibi davranmaya çalışıyordum :(

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Hocam endeks döndüğünde hedef yine 74 müdür dolar bazlı 1.56 civarı seyrediyor en yüksek 2.60 dolar civarlarını görmüş

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

smrtg nerde durulur
üstat

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Merhaba , endeks satış yiyor 7300 aşağısı yapmazsa iyi aşağısı 6500 e kadar inip yukari dönebilir
Yani 7300 aşağısı dikkatli olmakta fayda var

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Hocam merhaba ortalama düşürmek için alım uygun mu şuan için

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sise uzun vade hissedir inislerde varsa nakit ortalama düşürülebilir

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

40.80 günlük 200 emadan onay alıp artarsa iyi yoksa 34.40 takipli olabilir enjsa 1 s grafige gorede 48 uzeri kalmadıkça riskli yerde duruyor

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Anladım teşekkür ler grafiğini bakarsan sevinirim dost ya

1BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Hocam 52 maliyetli devam bendede :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İlgilenirim :) şişe bende var ve uv için olacak. Kıytırık uv için değil, harbi olanı için:)

Eline sağlık teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Mrb hocam bı hisseyi 38 den almışım şu anda 33 ne kadar para yatırılıp 33 e düşer bu orantiyi nasıl yapmali

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

enerjisa ilgili ne soylersiniz

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yüksek hedef verenlere inanmam ben şahsen neye göre 2000 olacak kim diyo sosyal medya da yazıyorsa tersi olabilir finansbank incelemedim grafige bakıp yazayım falat xbank endeksi takibimizde olsun iniş yerse bankalar genelde iner
Xbank xbank endeksi temmuz 2023 te 5300 lerde idi şimdi 9000 den inip artmaya çalışıyor yani bankalar tepede ve düzeltme yer iner artar

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Hocam size bisey sorcam finansbak almıştım 400tlden 210a düşmüş 1 aydır bakmiyordum. Bunun için lot sayısı az sene sonu tanesi 2000 olur diyorlardı. Ongorunuz varmi

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

45.80 ve 43.60 takip li sise
@Hanım_Teyze ilgilenirsen son takviye ve aşağısı rakamlar stoplu şekilde

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze şu sise şişede durduğu gibi mi bi ilgilenirmisin obo inişi bitmiş ise yükselişe geçermi bu köşe yaz köşesi şu köşe kış köşesi ortada ne şişesi mi bi tekerleme vardi şemsi paşa pasajında

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze 48 stoplu derken oboyu görmüşsünüzdür sanirsam lingo da

1BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Gayet açıklayıcı oldu çok sağolun teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

48 ve 45 e bile inse bence taşıyın ben olsam varsa nakitim inislerde fazla yuklenmeden eklerim ve beklerim yazdığım hedef gelir garantisi veremem geleceği Allah bilir
sadece olasılık ve beklenti
Olumlu haber akışları ve sağlam firmadır sise 8 liralarda takibimde idi başla hisselerle yanlış hisselerle uğraşıp pas geçmiştim onu

1BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Hocam 3 aydır 51 maliyetle taşıyorum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Onemli değil arkadaşlar obo yanıltmasın fakat yinede dikkat etmek gerekir yüklü girişler yerine parçalı takviyeler deneyin uzun vade baş agritmayacak bi hisse bence
Alanında tek ve rakipsiz sağlam bir firma

1BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Zahmet oldu hocam sizde sağolun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum