Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 23:34:17
EUR 37.6173 23:34:17
USD 34.2604 23:34:17
ALTIN ONS $2653.7800 23:34:17

Grafiği gönderen: SamyeLii

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hayirli olsun, bitanede bize lazim acilen hemde tlf , cnvar la kavgadayiz ekran baktirmiyor:), onun dedigi tepkilerle gericekilme ve tepki diyorum diyor, .. oynayan oynasin diyor suan icin illaki bi geri saracak beklentisindeler..

Ü_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Aynı dertten muzdarip olmayan çok azdır herhalde inan hayat şartları çok yorucu Allah yardımcımız olsun.. Bende yayını dinleyemedim herkes oralardaymış meğer; ) defnemila özet geçti bana sayfasına bak istersen)

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

İnn ne alırsaln yanna kar kalıyr, almayaym desen ihtiyç, çocuğn telefonu yoktu, sabah okulda öğleden sonra dershande mecbr alndı, biraz dolaşınca yoruluysn yemeğiğiydi falan, kıyafte hiç sıra gelmdi, Allah'tan marka merkımız yok her şeyi asgari düzeyde gerektkçe alıyorz, Akşam geç gelince, E, Uludağ'ı dinlyemedm ne dedi endeks içn

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Aynen gümüşü bile işgl etmişiz)

Hiç_Kimse_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bakinsaniza alta iste :))cikis yapmistim tmm baktim yaziyonuz hala:))), dedim allah vere bunlar nediyi:)) @16paramıknatısı

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Vallahi bacim , sende bilirsin dususlerin tepkisi olur illa ama tepki diyorlar, duydunmu bilmem, buay sanki sabr denenir burda ozellikle 28, ekim dolunay kanli diyordu clcutor , yahu dolunayi biliyordundakanlisini bilmiyorum:)tepkilerle alsat olur anca bende simdilik ...

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

bldırım nerden gelmiş bkmadık kı hıç :)) ayktırmıyonda :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hicdeme :))gorunce baktim yaziyosunuz goptum:)))sonra frkina vardiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Pazartesi aglarız mı diyosun piyasa kapalıyken gülelim)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

nolacasa olsun :)) da sbıt yerden yzalım dun heryerlere yazmısız :)) @16paramıknatısı

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:))boğün bak hepimizin kafasi eyii allah sonumuzu hayr getirsin ins:)) @16paramıknatısı , neolucu bizim halllarimiz:)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

ben çektım fotoyu :)) yarıldım

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Odegilde profil nasil guzel olmus dumanli masallah, div diyorum sunu:)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

ben varım ıste hergun goruyon :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:)))keske olsa heves sardim bu sira ciftlik var burda gidemedim inan ilk firsatta gidecem ins.

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

sen de ne atı var

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sende sagol , beden at yeterli inan:)

SamyeLii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yok bacim almadim bisey o, utlet bile x3yapmis iyiki biseyler almisim dipten oldular :))yoksa simdi alamayacaktim:) @SamyeLii gitmeyin anam ne carsi nepazar bi cay cok size diyorlar artik://

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Gez tabi bir daha mı geleceğz dünyaya, öpeyim diyeceğm de hanımefndi büyümüş öptürmüyr artık, onun yerine küçük prensesi öpeym

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Koş koş kapanmadn yetiş akşam erken gelebilirsm xuludağ'ı ben de dinlerm, bakalm endeks'e ne diyeck

1BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Bende özendim sizlere benim paşaya söyleyeyim de gezdirsin beni az.
Güle güle kullansin prenses telefonunu insallah öpüver benim yerime yanaklarindan , büyüyünce opturmuyorlar :))
@SamyeLii

1BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Aynen öyle ben de birazdan çıkacağm, kızın telefonu yok 8. Sınıf artk almak farz oldu

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Oyyy gönlü geniş Andam benim :)) Sağolasın almış kadar oldun

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Alış- veriş de olmasa stres atacak yerimiz yok canım, ya avm ya kuaför iste bizim özel zevkte :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sanada alayim:)yollarim kargoyla)

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Selâmetle andacan iyi günlerde kullan aldıklarını

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Kiz out, let kalkayim vallahi kapanacak gidip bakayim mazur gorun beni ictim cayimi :)grs yine olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Geldi de, asi mağazaya gitti herhalde, gümüşten kazandığnı harcayack :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:))kaya gibi geldi andacan:).. evet haklisin yinede trend iyi olunca ben guvendim gdrl almadim almamda, fiziki aldim hep buyuzden.. gmsrt de yukselis bekledigimden 6da kapansada sıkınti yok makasta yok orda biliyorsun nasip , zaten altin uctu:)ceyrek 29**lerde simdi.. bereketli olsun ins.

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

@Asiii_ umarim simdi gelmiştir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Son Konular ve Grafikler

• Op 4h fincan kulp deneme stoplu..12

• Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
    Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
    1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
    Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
    KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
    Onaylıyorum