Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 08:43:39
EUR 34.8294 08:43:39
USD 32.4162 08:43:39
ALTIN ONS $2331.4400 08:43:39

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Sıkıntı büyük. Bu yatay hat fena zorlanıyor. İşin kötü yanı 4s gosterge düşüşün daha başlarında.

Yorumlar (90)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

ne zaman nakit olursa ozaman aktif oluruz :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

hocam elde nakit yok yada gümüş yok o yüzden pek yorum yapmanın anlamıda kalmıyor ama siz gönül bağı dostlarımızı uzaktan takip ediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

dolar dahada cikip dusme ihtimali yokmu onsun?

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Yani paranin hepsinimi kaybettin?

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

dolar 35 tl oldugunda ons 17 $ olabilir belki eta.. haklisin.

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Anladim kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam yazdım ya gir çık yapa yapa ben girdim düştü korktum zararına çıktım yükselmeye başladı tekrar girdim vs bu böyle defalarca oldu ilk zamanlardı sonra da korktum bir kaç kez daha denedim yine kaybettim kaldım öyle burda dolar bet vardı betül o da benim gibiydi neyse ki o parayı eritmeden emlak aldı benim emlak alacak param yoktu

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Hey gidi eski günler ya 5.50 den terste kalmıştım ben 2 ay hiç unutmam :)

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Kardeş safece kaybettigin para sifir opel parasi ve az bir param vardi diyorsun:)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

2017. de gelmişim hey gidi yıllar o zamanlar dolar a girmiştim az bir param vardı gir çık gir çık 40 bin lira kaybetmiştim sıfır otomatik vites opel corsa fiyatıydı o zaman. bir hoca vardı dolar bitecek dolar bitecek diye tutuşmuştu keşke çıkmasaymışım 2 liraydı dolar korkumdan çıktım şimdi 10 kat olacakmış param hiç birşey yapmasam bile

0BeğenmedimŞikayet

Hakan006 ()

sende cok muş benim daha az kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

ben de bir sürü kişiyi burda sever takdir ederim kendisini de çok severdim üzdü beni hala severim ama neyse

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

o var mı buralarda bende engelli belki o yüzden görmüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hakan006 ()

hocam fzlgo hisseleri ne yaptım 1100 lot bende var yüksekten almıştım elimde kaldı

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

peki tşk. ler hocam

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hangi bankadan işlem yapıyorsun bende makaslar alınacak gibi değil

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum