Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 04:00:37
EUR 34.7896 04:00:37
USD 32.3972 04:00:37
ALTIN ONS $2303.7500 04:00:37

Konu: endeks 1 saatlik ters fincan kulp

kiymetli dostlar1 saatlikteki endeks goruntumuz 7988e kadan inis normal altinda kalmamali

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

Günaydın
bende satılabilir 32 adet t 2 ise 2241e 6 vermiş gibi hesapladım. değil mi?

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Rica ederim, olurmu hocam her daim görmek isteriz hürmetler saygılar..

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teyzem cante bakabilirmisiniz destek direnç neresi.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Bolunme ilk etapta olumlu gozukuyor bakalim durumuna nolacak tukasta bolundugunde iyi yurudu sonra coktu iyi takip

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

43,16 destek, 46,44 direnç durumunda.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Anladım teyzem vertu ne durumda.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Hiç anlamam, daha yeni bölündü. Bende var, henüz kendi durumumu bile anlamış değilim

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Merhabalar teyzem cimsa yeni alım için nasıl olur.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Görüntüsünü aldım, elinize sağlık teşekkürler.. nasibiniz açık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Doğru söylüyorsun üstadım, el Altın dan gelecek bilanço bilgileri bir şekilde öğreniliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

sendeki cemts odas var bendee tukas ve koza hazirlaniyorum 7.400 ilk beklentimdi o iptal oldu 7678 alti herseye gebe gibi bunun altinda ilk durak elbette 7400 ama dusus devam edebilir 7678 altinda olacagi icin destekten al direncten ver 7400 al 7678 gecemezse ver seklinde 6800lere gidebilirim ben olsam ama niyetimizi bozmayalim 7988den donup yukselis yapalim insaallah benim kafama takilan ekim sonu gelecek bilancolar ekim basi kurumlar neyi yogun alirsa bilelimki onun bilanco iyi gelecek demektir diye dusunuyorum malum beklenti alinir gerceklesen satilir bakalim nasil olacak

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

cok tesekur ederim hos buldum evet birazdan biraz daha fazlaca yogunum isler gucler artik daha cok orta vade calisiyorum borsaya zaman buldukca iste buralara bir selam gonderiyorum dostlar yanliz degilsiniz kiymetli ustadlarim var zaten. seviliyorsunuz vesselam kritik anlarda uyarilarimi yapayim ben de gerisi sizde olsun cikarken bana gerek yok zaten : ) en iyi alim noktalarini bulabilirsek hepimize yeter strateji onemli bu iste

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Eyvallah üstadım değerli bilgiler için. Kozaa incelicrm. Benim bu ara favoriler: bera bagfs cemts odas tukas tkfen.
Yarıdan biraz fazla tl yim üstadım bu aralar. Dediğin rakamlar gelirse güzel olur. Alta kırılımda da 7.400 gelir gibi sanki ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hocam hoşgeldiniz emeğinize sağlık nasılsınız çok uzak kaldınız...

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

yine iceriz ustadim yine iceriz tercihim 7988 gelip ordan mallanip guzel bi yukselise yelken acmak olur bakalim senaryolarim bu sekilde bugun 2 rakam onemli 8188 ve 8287 bu aralik karar bolgemiz bu arad gizliden takip ediyorum seni arada tukas benimde takimde sana katiliyorum ve bekliyorum guzel dustu birde kozaa bak derim o da 5 eylulden beri bekledigim hedefe geldi 62.20 kiymetli ;)

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Ee gayfe içeceğidik üstad :))
Dökülür bundan :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum