Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 21:20:13
EUR 37.6173 21:20:13
USD 34.2604 21:20:13
ALTIN ONS $2653.7800 21:20:13

Grafiği gönderen: defnemila

1 yıllık haftalık kanal dibindeyiz . Ema 100 den 22.84 ons olarak büyük destek haftalık Altın da kapanış gelmez ise dip sayılır bana göre ytd .

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Allah razı olsun senin ve herkesin kandili mübarek olsun.

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

efendim sizinde kandiliniz mübarek olsun.

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Allah cc razı olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Eyvallah değerli dostum
Hayırlı kandillerin olsun vesselam

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Bilmem mi ben sana diyorum 27 yi bekle . :))) elleme kalsın . Keşke en başa dönsek ne güzel olur du . Artık bir daha ki sefere diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Buraya not düşeyim ben kalsın asi , dolar bazlı en fazla 324 bende biter :) the end yani yine erken yazmış olmayayım ama dursun burda . Ytd

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Bereketli olsun canım , orası ayrı bir dünya içine giren kaybolur :)) cuma dolunay :( yarın powel varmış . İzleyelim

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Çıkalım tabi burda bir sürü insan alım yapmış yukarıda rakam var pala bizi bekliyor gelin diye :))) oralardan alma sakın

4BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Allah'ın rahmeti bereketi üzerimize olsun
Kandilimiz mübarek olsun
@defnemila @Asiii_ @Zeyce61
@Poyraz__Yeli @Bozocan ve tüm site sakinleri...

Amin Allah razı olsun Defne

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Amin. Tüm hastalara, hastalarımıza ve hususen bir türlü acıları dinmeyen anneme dua beklerim.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Maşallah az olsun benim olsun en güzeli :) bir yukarda işimiz var gidelim dönüşte seni de alalım o zaman :)))

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

İyi iyi senin keyfin yerinde belli :))) hamd olsun daha çok olsun :) ben bekliyrum ki ons bir 24 yapsın işimiz var :)))

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Kandilimiz mübarek olsun.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

:))) Nasılsın canım bu arada görüşmeyeli , keyifler yerinde di mi.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

İnşallah kırsa da kalıcı olmaz heralde

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Teşekkür ederim asi , hakkımızda hayırlısı seninde kandilin mübarek olsun . @EuroDol mevlid kandilin mübarek olsun . Herkese hayırlı kandiller

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Global abi bir yıldır korumuş yine korur gibi inş diyelim . Dipler yükseliyor yavaştan eğer ki kırılım olmaza . Ytd

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Bu kafama yattı bakalım koruyabilecek mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum