Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:03:46
EUR 34.8238 09:03:46
USD 32.3379 09:03:46
ALTIN ONS $2301.8900 09:03:46

Konu: 17,50 den nereye

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Alt yorum gecikmeler olabilir aşağı atılan iğneler hiç bir şey ifade etmez.
Eğer geri çekilme veya iğne atma olursa 25.10.2022 den sonra ilk defa düşen bıçağı memnuniyetle tutarım. ( İşlemlerim fikir paylaşımı ve kayda geçmesi amacıyla küçük miktarlarda ) İhtiyaç olmadıkça önceki aldıklarımın bir gramını dahi çıkmam insin çıksın fark etmez isterse 10 sene dursun.
Onsta 17,50 18,90 a kadar giriş yapmış ve sonrasında da çoğunu tutup birazıyla çıkış giriş yaparak ortalama düşürmüştüm. En son TL alımım 11,52427.
Not : Daha önce emekli maaşlarının 500 dolar seviyesinde olması uygun olur tarzında bir açıklama yapılmış ve zam açıklamasının hemen ardından dolar TL bir kaç gün içerisinde çok hızlı bir artış göstermişti Dolar TL de 2024 Mart ayından sonra yukarı bir hareket ihtimali olabilir gene de Aralık 2023 ten sonra TL bazında yukarı ani çıkışlar görülmedikçe parite ile işlem daha mantıklı görünüyor. Ytd.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Al yorum hatırlatmaya devam daha arkası da var

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatma Alt yoruma eksi verilmiş sayfa sahip çıkmamış sözümün arkasındayım aşağı atılan iğneler hiç bir şey ifade etmez. Yaptığım işlemlerin de arkasındayım stratejimin de analizlerimin de .

Bu da sonuç ben iyilik olsun diye paylaşmışım eksi verilmiş hadi like da beklediğim yok insan bunu düzeltmez mi çok yazık ondan sonra da sayfada analiz paylaşan yok deniyor sayfa sohbet yerine dönmüş payşlaşılan analizler sayfadan aynı anda düşüyor geri dönüşte yapılmıyor ayıp.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düzelmez kardeşim aynı gün verilen bazen düzeltilebiliyor. Gene de sağ ol.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Direnc kac gözukuyor sende resat kardes

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Ben düzelttim üstad, takma bosver

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki grafiğime bile eksi verdiler bundan iyi hakaret olur mu grafiğe eksi vermek emeğime karşıbu yapılanlara gene de paylaşmaktan vazgeçmedim. İşte 24,76 ya kadar geldi. Aşağı atılan iğneler hiç bir şey ifade etmez demişim ve bunu o kadar çok yazdım ki ama sahip çıkan olmadı sayfam eksi dolu.
@Bjk_35

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin kardeşim Allah cümlemize hidayet etsin.

esmasu34 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Anlamak mümkün değil hocam art niyetli kişiler işte biz size teşekkür duâ ederken bütün kötü fikirli kişileri Allâh ıslâh eylesin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayirli geceler kardeşim o eksiler duzelmez iki ay geçti uzerinden bu eksileri veren tabelaya bakıp alttaki yorumu okusun diye hatirlatma yaptim

esmasu34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

17.50 ye igne attiginda da 18.90 destek demistim isin tuhafi eksileri duzelten de olmadi yorumum belki 10 dakika sayfada kaldiği halde.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Hocam 3begenı hakkımı kullandım düzeltilmiştir inşaallah hocam hayırlı geceler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Terbiyesiz o insanlar.
Düşecek düşecek diyenler şimdi baka kaldı el sallıyorlar trene.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumlara uç tane eksi verip sayfadaki insanları umitsizlige dusurup zararkes yapmasına ve zarar etmesine sebep olan aç oku ne kadar zaman gecmiş ne olmuş. Ekrana bak Bu eksilerin açıklamasini yap

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

@serkan_ce nkoly da dolar al sat makas nedir

serkan_ce için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu sayfada neler gördü bu gözler :) 1 zamanlar ben cuma uyardım gümüş 7tl iken çok kötü düşecek kaçın diye, cuma, cumartesi ve pazar dalga geçtiler, pazartesi gece 2 saatte gümüş 6,11TL ye kadar düştü :)) burada hatta hergün düşecek diyen bile o kadar düşmez diyordu. Siz grafiğe 2 ve 4 saatliğe göre bakarak yanılıyorsunuz, onların dip yapması gümüşün yukarı çıkacağı anlamına gelmez. Günlük grafikte dip yapmadığı sürece 4 saatlikte ister dip yapsın ister tepe yapsın, düşeceği var ise düşer, çıkacağı var ise çıkar. Şu anda günlük grafikte stoch seviyeleri dip yapmadı, rsi seviyeside dip yapmadı, yani neye göre düşmeyeceğini düşünen var anlamıyorum. Tam dip yaparsa ağlarsınız burda özellikle yeni alanlar. Fed yaklaşıyor, zaten grafiktede günlükte düşüşte, geçici çıkabilir ona birşey diyemem ama şu an kademeli düşüşte günlük grafikte ytd

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

serkan_ce ()

Zaten işlem saatinde okada TL ile gümüş Alican 1 liranın üstünde n kolayda

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

İşlem saatınde alın şu anda yıksektır makslar alınmaz

serkan_ce için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Burada birileri her yaptığım yoruma eksi vererek daha önce pek çok kişiyi yorum yazmaktan soğutup sayfadan uzaklaştırdıkları gibi beni de uzaklaştırmak istiyorlar amaç her geri çekilmede gelip insanların moralini bozsunlar ve zarar ettirsinler ben söz verdiğim gibi eğer işlem yaparsam paylaşağım ve paylaşımlarımı puanlamaya kapatmıyorum. Bol bol eksi vermeye devam edebilirler. Yukarıdaki 23,30 rakamını 24,30 olarak düzeltmiştim.

0BeğenmedimŞikayet

serkan_ce ()

Kardeş bu makaslarda en uygun hangisi n kolay dan alıyordum 1 liranın üzerinde makas var anlamadım

-2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altta yanlışlıkla 23,30 yazmışım 24,30

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Verdiğin seviyenin Altın a belki iğne atabilir ama bir şey ifade etmez kırabileceğini düşünmüyorum hatırlarsan 17,50 deyken 18,90 nın kırılmadığını hatta sonrasında da 20,80 in 2 aylık zaman diliminde destek olduğunu yazmıştım şimdi de iki aylık zaman dilimi için 23,30 u destek olarak görüyorum kesinlikle şu tarihte şuradan aşağıya iğne atmaz veya şuradan yukarı gitmez diye bir iddiam olmadı olamaz da her rakam gelebilir.
Öncelikle buralardan yukarı dönme ihtimali hala var bir öncesinde ikili dip yaptı döndü şimdide öncelikle 22,825 ve altında 3 aylıkta 22,745 desteği kırılmış değil. Her zaman olduğu gibi düştükçe daha aşağısı beklenirken alım fırsatı vermeden yukarı döneceğini düşünüyorum.
Benim stratejim hep dip beklemektense üzerine atabileceği seviyede alıma başlamak ve ağırlığı aşağı vererek aralıklı toplamak ve birazıyla da çıkış giriş yaparak ortalama düşürmek oldu. Aralıklı kademeli uygun yerlerde girmek ve dip aşağıyı beklemektense yukarıyı beklemek her zaman kâr yazdı. Dip bekleyen alım yapamaz diye düşünüyorum Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tl si olan değerlendırebılır basta yuksek makas var ama bence yukselıste guzel cıkacak ytd

RIDVAN1988 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RIDVAN1988 ()

Pek birsey kalmamış burdan başlanır alima

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu sefer 22.20 kıracak cınku cok sert dustu devamı gelır bence dostum be dersın?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum