Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 12:34:58
EUR 34.7015 12:34:58
USD 32.3693 12:34:58
ALTIN ONS $2300.2200 12:34:58

Konu: Gümüş Ons'ta Olumsuz Senaryolar

Gümüş ons olumsuz 1: Yarasa

Gümüş ons olumsuz 2: Cypher

Gümüş ons olumsuz 3: Köpekbalığı

Gümüş ons olumsuz 4: Yengeç

Evet dostlar bunlar da gümüş onsta az önce olumlu senaryo olarak paylaştığım grafik çalışmamda bahsettiğim malesef 4 adet olumsuz senaryo. Bunların da hedefleri bir hayli düşük seviyelerde. Tabi malda olmayanlar adına olumlu da sayılabilir.

Bu keşmekeşin içinde artık seçiminizi siz yapar fikrinizi siz kendi yatırım algınıza göre strateji olarak kurgularsınız.

Nitekim bu kadar senaryo varken kısmet demek kalıyor geriye ancak unutulmaması gerekir ki hedefine hangisi giderse gitsin dümdüz gitmez bugün yarın gerçekleşmez. Dalga dalga al sat fırsatları verebilir ve biraz zaman alacaktır. Sonrasında farklı senaryolar da oluşabilir. Ben sizler için görebildiklerimi çalışıp derledim.

Tabi ki asla hiç biri yatırım tavsiyesi olmayan teknik kurgular olup hayali senaryolardır ve kesinlik içermez. Bereketli kazançlar cümleten.

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Resimlere tıkayıp yandaki rakamları okunan yeterli . değerler yazıyor . ytd

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Grafikten keşke anlayabilseydim... :((

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Terlikci bunlarida inceleyebilirsiniz ytd Max dediğiniz için . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Bide biz anlayabilseydik hocam.. :))

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Cok ıyı oldu bu ornekler, cok tşk ederım azızım.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@LEON1978 bunlara bakabilirsiniz ... ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Limon353574 bu seneryolar kısmı bir bak incele istersen . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Unutulmaz_ yukarıdakilerden birisi olursa olabilir . ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Rica ederim . iyi kazançlar

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Piyasa yapıcı ve spekülatörler yatırımcı psikolojisini çok iyi bilen ve yönetenlerdir. buradaki kimse profesyonel değil . olsa bile onlar bile hata yapar . o yüzden rehavet uçuyor kaçıyor havası büyük zararlara neden olabilir. bu yüzden yatırımcının bir misyonu ve uçuk olmayan makul hedeflere uygun alım satimlar yapmasi mantıklı. ytd

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Yükselirken de düşerken olduğu gibi hep yükselecek diye düşüp rehavete kapılıyoruz .. kimse kötü seneryoda var diyince kızmamalı... risk alıp Fed kararından önce ful pozisyon açan, yükseliş rallisi başlarsa çok kazanır bu kesin... ama ( b) şıkkı kötü seneryo olursa? Az kazanmak ama hep kazanmak daha mantıklı geliyor bana

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

eyvallah dosdum. teşekür ederim

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Manga sen uğraşma diye çizimleri burda ... Gören riski görür nasip artık gerisi.

Bu paylasimdaki Amaç asla korku salmak değildir. bilincli yatırımcı kazanmak . Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Limon353574 kardeş . buyur bak o düşüş kötü seneryolari burada . incele . ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Manga dediğin olayların çizimleri ... Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Vayy sevgili bosss umarim sende dönersin ://

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@xxbirzamanlarxx bunları inceleme istersen . ytd?

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

1 yarasa cup diye oturmuş ama 23.00 üstüne çıkamadı boss sende yoksun

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm @Bossvurguncu hayırlı pazarlar

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aklımızda olsun . ytd

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

2. iyi gibi ama gümüşün terso pis ya işte usta 1. zaten gece gelmiş

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Evet gümüş sanki mezar turizm

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

BIST ve benjo iyi nasip ytd

__MEZARCI__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Bereket versin dost. Metalleri öldürdüler neyse ki sen iyi dayandın. Bist iyiydi enflasyon devam ettiği sürece edecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Aynen turizm bitiyor büyük cinkoyu dolar a atmıştım geçen haftalarda Allah'tan ytd

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

altın fizikiyse toparlıyor dost almancılar gelince :)) yaza fiyatlar hep yüksek oluyor kuyumcuda uzun vade işi

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Toplayacağım ama uygun yerden başlamak gerek

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Klasik metal hareketi ben bile bazen kapılıyorum bir miktar Altın almıştım hemen içeri aldı 1 ayda (: neyse miktar azdı uzun vade artık seneye satcaz ytd

0BeğenmedimŞikayet

__MEZARCI__ ()

Hoş bulduk dost teşekkürler. Teneke sanallara döndü. Sen ekim kasımı bekliyorum dedin hep haklı çıktın valla bravo. Göz açtırmıyor affetmiyorlar

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Mezarcı hoşgeldin dost yeni gördüm iletini

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum