Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:23:03
EUR 34.7748 21:23:03
USD 32.4684 21:23:03
ALTIN ONS $2337.9850 21:23:03

Konu: 83 ten dönüyor...

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Berkçe uzun zamandır takipçimsin tanıyorum seni sen 1800 de almaya başla :) sonuçta güzel rakamlar aylardır görmedik. 1.5 ay önce gelecek dediğimizde ağzının suyu aktı herkesin şimdi nazlanmayın alın . Bir daga bulamayacaksınız sen beni dinle ve güven ben ne dediğimi biliyorum.. Ytd ok

berkçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Rica ederim. İyi geceler

Legend34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

%100 nasıl bilelim kahin miyiz biz :) ihtimal dahilinde diyoruz. Bu rakam gelene kadar bekleyecek misin hadi gelmedi diyelim bak 1850-1800 ler kesin dedim geldi ama 1600-1650 kesşn demıyorum o yüzden alıma başlayalım yükselil olursa bu rakamlar kaçmasın diyorum anladın mı şimdi?

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

bu 1 veya 2 ayda sürebilir ama 1800 ler kadar kuvvetli değil... Her yerden alım yapalım. Ytd yani 1-2 ay aslında gelirse kısa vade sayılır. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

1 ayda olabilir 3 ayda olabilir yani yıl sonu 2150 ye gelmesini bekliyorum ama düzeltme uzun da sürebilir. Her bölgeden alın bekleyin 1600-1650 1800 ler kadar kesin bir düşüş değil sadece düşüşün bir bacağı gösteriyor ihtimal dahilinde ben dedim diye o rakamı beklemek yanlış olur. 1850 altı güzel rakamlar ve her türlü alınır. Nasıl borsada bir kağıdı hee bölgeden toplayıp ortalamayı düşürüyorsak ons tada böyle yapacağız sonuçta gelirse 1600 ler 1650-1680 bir ortalamaya sahip olabiliriz. Kazanmanın tek yöntemi bu. ytd

0BeğenmedimŞikayet

berkçe ()

Abi 1650 görecekse niye 1800 lerden alsın insanlar

virtuousness için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Legend34 ()

Teşekkür ederim yorumların için Aynı fikirdeyiz..

0BeğenmedimŞikayet

berkçe ()

Hocam herşeyi bilmen mümkün değil tabiki de ona bişey söyleyemez kimse

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Öyle diyorum. 1770 den bir tepkide alabilir sahte bir yüksekliş yani 1880 li bölgelerde yaptığı gibi sonuçta alım fırsatı 1850 altı hee bölgeden alım yapmak lazım parayı bölerek... Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Legend34 ()

Teknik olarak 1600 - 1650 dolar ı kısa vadede görecek diyorsun sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

berkçe ()

Teşekkürler bunu görmemiştim

Mhmtylmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

berkçe ()

Hocam kısa vade dediğin 1 ay mı bi yardımcı oluver lütfen 200 dolar lık bi düşüşten bahsediyoz

1BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

1770 lerden tepki alımı sahte olacak pardon yanlış yazdım

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

1 -1. 5 aydır üzerine basa basa 1800 leri beklediğimi ve 1850 nin kesin geleceğini yazdım . Ons Altın a bu rakamlar gelmeden girmeyeceğimide gel gör ki aşağı tahmşn etmeyi bırak 1950 lere 1890 lardan tepki alıp tekrar aşağı yönlü bir kırılım olacağınıda söyledim ve tekrar yukarıya 1870 -1880 lerden bir tepki alacağını ve bunun sadece birvtepki alımı olacağını ve sonrasında daha aşağı rakamlar geleceğini yazıyorum. Her yerden alım yapıyorum tepkilerde yukarı gelirse satmak için. Ama asıl rakam 1600-1650 dolayısıyla kusa vadede gelecek bubrakamlar için heeyerden alım yapılabilşr. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Dostum burada beni dinleyen yorumlarıma tahminlerime değer verende var eleştiren de o yüzden paranoyak oldum kusura bakma. İnan amacım sadece insanlara yardımcı olmak zaten dinleyenler tşk ediyor. Bazen kızıyorum yorum yapmayacağım diyorum yine dayanamıyorum. Kimseden bir tşk de beklemiyorum yanlış anlaşılmasın sadece işim gereği yardım etmeye çalışıyorum. Sağol önerin için

0BeğenmedimŞikayet

Mhmtylmaz ()

Dikkat ederseniz olumsuz bir şey yazmadım. Yorumlarınızı okuyan insanların daha dikkatli olmaları gerektiği konusunda bir öneri sundum.

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Herşeyi bilmem mümkün olsaydı buralarda olmazdım çünkü dünyanin en zengin insanı olurdum. Karşılaştırma yaparsak bildiklerim daha fazla çıkar tahminlerim arasında. Ama siz hep bşr cümle bulup olumsuz olanları paylaşın. Beni biken biliyor. Farkında isen kısa vadede yazmışım zaten. 2150 dolar ı görmedi evet ama en azından satış verdim üst bölgelerde

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Kısa vadede gördü evet... Bu yorumlu olumlu algıladı ve dikkate aldıysanız 2070 li rakamlarda kar almışsınız demektir...

0BeğenmedimŞikayet

Mhmtylmaz ()

Bir de bu tahminlerin var. Takip edenler bunları da okumalı.

0BeğenmedimŞikayet

nkzk ()

keşke olsa, 2500 olsa bile TR enflasyonunda gene geride...

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Millet dağıldı sen neredesin

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Rica ederim...

Teknik_100 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Ons ta 1 sene beklentim 2500-2700 dolar civarı oda abd nin ekonomisine bağlı... Şuan çok ucuz çoktan fiyatlaması gerekirdi. Pandemi olmasaydı ons bu rakamları çoktan görmüştü... Bu fiyatlamayı 1 sene içinde yapacağını düşünüyorum. YTD

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

git gel devam eder bir süre daha... bir buçuk ay içinde 2160 dolar ı görebilir. Bu 2 ay da olabilir... fed faiz kararı ve powell'ın konuşmalarına bağlı; endeks'in değer kaybetmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar ama kısa sürede olsa yine bir yükseliş olabilir ve buda bizi 2150-2160 dolara belki bir buçuk belki bir ay içinde götürebilir diye düşünüyorum... ons'un seyrini etkileyen dünyada o kadar çok olay var ki öngörü de bulunmak kolay değil... baskı devam edecek 6 ay daha bence ama kısa vadede üst rakamlar konuşulabilir ama bu kalıcı olmayacak bence... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Ons kısa vade öngörün nedir

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Dalga geçmiştim :)

0BeğenmedimŞikayet

Teknik_100 ()

Senin bilmediğin de var demi

0BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Bravo tebrik ederim ben bilmiyordum... :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum