Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0866 21:35:11
EUR 35.0051 21:35:11
USD 32.1934 21:35:11
ALTIN ONS $2436.4900 21:35:11

Konu: ons altın.. çömez karalaması, eğitim çalışması vs

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bulurum.. insanlık için küçük bir adım olması beni bağlamaz, benim için büyük :D

Engin3477 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Siz yeni bir formasyon bulmuşsunuz.
"Sakatat formasyonu" :)

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Evet borsayı takibe almam lazım biraz öğrenmek için, tembellik ettim o konuda eksikliğim fazla. Ön görülerinizi dikkate alıp yazın biraz vakit ayıracağım. Çok iyi niyetli bir insansınız, görüşmek üzere:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teşekkür ederim. her fırsatta trend çekmeyi dene; mesela. belli bir şeye gömülmek zorunda değilsin, borsadan hisse senetleri bak . borsa hesabın olmaması fark etmez. gördüğün şeylere göre alım satım, zararkes falan yaptığını varsay.. kendini dene. rsi de kulan ve tepede veya dipte uyumsuzluk olup olmadığını görmeye çalış..

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Aynen aslında bilgisayar başında uzun kalıyorum iş gereği ama biraz farklı işler yaptığım için ekonomiye yeterli zamanım kalmıyor:)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz, bakalım ons çok nazlanıyor bu yıl, bir ileri, bir geri devam ediyor, o yüzden insan ne olacak bilemiyor, yine de takipteyiz, elinize sağlık!

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

boyun çizgisiyle tepesi arasındaki mesafe kadar; boyun çizgisinden aşağı. sağ böbrekten sol yapıp karaciğere kafa atmaya gidiyor da olabilir, muhtelif şeylere bakmaktan nevrim döndü bugünlerde biraz, bana güvenen kendi kaybeder :D

Engin3477 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Formasyon yüksekliğinde aşağı kırması beklenir ama olacak diye bir kaide yok. Zaten bunlar kesin bilinse idi parayı saklayacak yer bulamazdık:))

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz06666 ()

Teşekkür ederim ablacım RSI deki uyumsuzluğu dedim ben takip gerekiyor tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

daha iyisini de yaparsın, kafaya koyup üstünde durma, zaman ayırma meselesi.. doğrusuyla yanlışıyla, böyle şeyler yapabileceğim 1 - 1,5 yıl önce aklımın ucundan bile geçmezdi..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

formasyonu ben gördüysem ondan emin olunamaz..2li tepe ihtimali verdim ben ama yanılıyor da olabilirim - yanılma payım bir ustadan daha yüksek..2li tepe varsa eğer onun hedefi daha aşağıda, buralar kurtarmaz..

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

pu olabilir de olmayabilir de, bunları doğru tespit ettiğimden emin olamıyorum.. icho günlükte ne yana gideceği belli değil, delikanlı gibi şu bulutun ya Altın a in ya üstüne çık; de mi, yok.. içinde kırıtıyor öyle..

icho 4h de bulut üstünde ama alttaki bulut desteğine çok yakın..1958 - 60'la içine girer ve altına düşer.. ortalamalar 4h de destek.. birbirine yakın durumdalar; 1955 ve 1954

Esrarengiz06666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

öf, altına yazacaktım dalmışım @Hanım_Teyze diye kendimi etiket yapayım bari.. bir sıkışma var.. günlükte icho bakınca bulut içinde sallanıyor; burası kararsız bölgedir.. ortalamalardan biri destek (1957,8) diğeri direnç (1992,5) 2027 yi geçmeden rahatlayamaz bence.

4h de 50 200 ema koyunca 1959 destek 1973 direnç.

4h de pivot 1954,5 / destek 1926 / sıradaki direnç 1977

günlükte 21 ema 1968,20 bunun altında kaldığı sürece aşağı bakar.. üstünde kapanış almaya başlarsa yukarı bakmaya başlar.

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz06666 ()

Ablacım emeğine sağlık başarılar diliyorum bı uyumsuzluk mu var ne:)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

İkili tepeden hafif aşağı süzülme mı? :)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Elinize emeğinize sağlık, darısı başıma:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum