Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 16:38:09
EUR 34.7339 16:38:09
USD 32.5072 16:38:09
ALTIN ONS $2392.1450 16:38:09

Konu: <@kıncı> Sasa GüncéL

6 aylık düzeltme (sabır testi) bitti diyebiliriz bu haftaki kapanış bu şekilde olursa 53,5 üstünde kaldıkça fiyat zirveyi test etmek isteyecektir bir süre orada oylananıb yeni zirvelere dogru hareketin devam etmesini bekliyorum yaklaşık 1,5 - 2 yıldır devam eden yatırım serüvenimiz devam ediyor beklediğim son ralliden sonra bir miktar kar alımı yapmayı planlıyorum.. YTD ßoL Şans..

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam 170 hedefine 2024 yılında ulaşır mı sizce? Ytd

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Günce_01 ()

Mrb hocam Altın la ilgili calisman varmı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

son 2 haftada yaşanan olaylar can sıkıcı piyasaları da etkiliyor malesef hafta başında oluşan tepkiler güzeldi ama başkanın açıklamalarından sonra borsanın genelinde yayılan bir satış geldi yeni dip yapmazsak artık buralar dip oldu diyecegiz bilançoda biraz kötü gidişin sonuna gelindiginin sinyalini verdi izlemeye devam ediyoruz malesef çok sıktı biliyorum ama kaçan balık büyük olacak sabırla beklemeye devam edicem.

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozkurt26 ()

Merhaba Akıncı Bey. Bu Sasa mahvetti bizi. İnşallah diptir buralar.

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam iyi akşamlar.. bizim hisseler ile ilgili son yazistiğımızda fazla zamanları kalmadığını yapmıştınız. Sizce kaç ay daha sürer bu baskı? Grafik paylaşıyordunuz Hocam moral oluyor sizin paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Günde 5 kez giriyorum birsey yazdınız mı diye.. teşekkür ederim, saygılarımla. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

SNZ ()

Hocam merhaba nasılsınız. Sasa 1 yıl önce aldığım yerde hiç kar yok nolcak böle

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba teşekkür ederim, dip çalışması yapıyor herkesin umutları bittigi anda 2021 yılına benzer bir film başlayacaktır. sabır ile bekliyoruz bu acı günlerin meyvasını yemeye az kaldı

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba nasılsınız? Müsait olduğunuzda bizim hisselere bakarmisiniz.. kolay gelsin. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba, paylaşımlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz, ilginize teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

SNZ ()

Hocam merhaba sasa yıl sonu beklentiniz nedir kar kalmadı benim 1.5 yıldır

0BeğenmedimŞikayet

Alisss ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

güncel dolar fiyatı 3,80 ni çarpıp bulablirsiniz

Alisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam ne olacak bizim halimiz, bütün enerjimizi aldı bu hisseler.. ytd

-1BeğenmedimŞikayet

Alisss ()

Teşekkürler hocam nasılsınız?
Hocam 3.80$ endeks'te hangi rakama denk geliyor?

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

borsada 3,80$ kadar hiç birşeye bakmıyorum açıkcası..

Alisss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

pek fazla zaman kaldıgını düşünmüyorum artık sene sonunda farklı yerlerde olacagımızı düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

4. dalgalar biraz uzun ve sıkıcı olur bize düşen sabırla beklemek bende sıkıldım gerçekden bir çok kagıt çanaklarına kulp takıp kırıp gitti bizimkisi ise kötü bilanço kullanılarak ikili dip için tekrar aşagıya çekildi ama bu hedefimizi degiştirmedi biraz zamanımızı çaldı..

Layle26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alisss ()

Merhabalar sayın hocam nasılsınız?
Hocam merkez bankası'nın bugünkü faiz artışından sonra Bist ile ilgili genel düşüncelerinizi müsait bir zamanda yazar mısınız? @Akıncı

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba, bizim hisseler uzun bir süre daha yatay gidecek gibi.. çok beklentiler... sizce daha ne kadar bekletirler. İlginize teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Layle26 ()

Sayın Akıncı bey geçen seneki grafik okumanız %100 başarı ile sonuç vermişti mâlum 180 lere kadar götürdü oda bizi :) O yüzden bu tablodan da oldukça umutluyum beklemedeyiz ama düzeltme bitti diyebilmek için sanıyorum eylülün sonlarına kadar biraz daha sabır testinden geçeceğiz elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam hayırlı akşamlar
Göknur gıda hakkında düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz?
Teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

×OĞUZ× ()

hocam hosgeldın ons hakkında varmı grafık calısman tahmının nasıldır

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben bile bıktım yoruldum artık açıkçası çok baskıladılar. dolar bazlı da TL bazlı da artık buralar dip olmalı bir iki habere bakar 170 hareketinin tetiklenmesi ben sabır ile bekliyorum yeni yükseliş dalgası sonunda vedalaşmayı düşünüyorum yaklaşık 2 yıldır pozisyondayız bizden alanda kazansın yada düzeltmesinde tekrar değerlendiririz.

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam nasılsınız? Bizim ikiz hisse daha ne kadar süründürecek acaba.. el atsanız hisselerimize.. yorumlarınızı özledik Hocam. İlginize teşekkür ederim, saygılarımla.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

SNZ ()

Hocam merhaba yıl sonu sasa 170 e gelebilirmi sizce

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

iyi günler kötü gelen bilançoyu kullanıp baskıya devam ediyorlar sasa da
Oyayo da geçen hafta söylediklerim geçerli 34.14 Altın da kaldıkca 27 liraya kadar çekilme yapabilir

Barış55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam iyi günler.
Sasa ve Oyayo hakkında güncel yorumunuzu alabilir miyim?
Teşekkür ediyorum...

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet kötü bilanço umarım bunun büyük çogunlugu fiyatlanmıştır zaten endeks giderken yatayda kalarak bu kötü bilançoyu bekliyordu bir kaç güne toparlanmalı eger endeks bozmazsa yoksa 1 2 ayımızı daha yer bu durum

Barış55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam hayırlı günler. Sasa 'nın bilançosu iyi gelmemiş. Ne düşünüyorsunuz.
Teşekkür ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

SNZ ()

@Akıncı hocam sitede ilk ve tek güvendiğim kişisiniz sasirtmadiniz sayenizde altından güzel kazanmıştım. sasa ya size güvenim tam. selamlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum