Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0709 06:46:16
EUR 34.8865 06:46:16
USD 32.5541 06:46:16
ALTIN ONS $2325.6800 06:46:16

Konu: Türk lirası nasıl değerlenir?

Robin de benim önerimi dillendirmiş, aklın yolu bir

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aybige ()

Usta az önce yazdım ama çıkmıyor ekranda

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

bundan önceki mesaj 6 ay önce

Aybige için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aybige ()

Sayfanda göremiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aybige ()

Usta mesajlarım düşmüyor galiba size

0BeğenmedimŞikayet

AsosYal ()

Uzun vadeci isen.
Borsa dedim ya.
10 kere borsa

Izmirnet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Geçen ay aldık.

0BeğenmedimŞikayet

AsosYal ()

Ben, hiçbirini sevmiyorum da.
Soruya cevap olsun diye dedim

0BeğenmedimŞikayet

felluxua ()

Akıma devam o zaman bence su

Viperroom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AsosYal ()

Türkiye içinde, borsa.
Özellikle ihracatçı şirketler.
Ve maalesef bankalar

0BeğenmedimŞikayet

Viperroom ()

arttırıyorum, bence kırmızı et.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bence dolar .

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ağbal Mart 2021'de görevden alındığında dolar 6.73 tl idi. 2 senede 3 katına çıkmış.

1BeğenmedimŞikayet

Caponsever ()

boş tencere boş değildi. yankı odalarımızdan çıkamadık o yüzden. tek başına çalışan karı koca çalışır oldu ve alım gücünü yine sabit tuttular. üstüne de asgari ücret zamları maaşları tektipleştirdi. en çok tepkinin orta sınıftan geldiği görülüyor ama çoğunluk diğer taraftaydı. neyse bizlik bi durum yok zaten bu sıkıntı bir noktada patlayacak ve zorla verecekler bu görev almak istemeyen muhalefete.

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ya da henüz boş değildi. Scm öncesi asgari ücret 450 dolar civarındaydı. Rsyaya Doğalgaz ödemelerinin ertelenmesi ve körfez ülkelerinin dolar depolaması doları düşük tutabilmeyi sağladı. Rsya ve Araplar yatırım yaptı, karşılığını alacaklar.

honda_nc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Demek ki "boş tencere" şehir efsanesiymiş

Caponsever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caponsever ()

bilsek de yeterince tekrar etmiyoruz ve sorun yokmuş gibi görünüyor. boş tencere senaryosu da tutmadı çünkü işsizliğe neden olmamıştı daha. işin o kısmında çok canlar yanacak.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunu herkes biliyor. Düşük faizli kredi vermezlerse müteahhitler konut satıp para kazanamaz. Bizim için öncelikli konu o. Robinin anlamadığı şey de o.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum