Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:59:05
EUR 34.8108 10:59:05
USD 32.4165 10:59:05
ALTIN ONS $2336.7300 10:59:05

Grafiği gönderen: Tekirdağlı_Murat

İs tan bul da bazı ilçelerde son 4 yılda kira artış oranlarına bakarmısınız

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Vallaha ben hayatımda 40 50 liraya domates sebze alamadım siz alaysanız helal olsun bunlar temel gıda bunlar bile hangi mevsim olursa olsun 50 liralara satıldığını gördük kasap zaten unutan insan çok yüzde 30 ayrı onlar azanlar ya da atadan alanlar ya da yüksek geliri olanlar

Radikal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Radikal ()

Ben hayatın ne kadar pahalı olduğu nu dile getirmek için söyledim bunu lakin pazar konusuna gelince o kadar da degil bu ülkede pazar derdi var diye kimse konuşmasın bu ülkede en ucuz pazar 1 kilo süt parası ile bile 2 kilo ürün aliyorsun pazardan yada 1 kilo et fiyatına pazar alışverişi bitiyor kasap market de ama pazar deme

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Siz dışardan yemeğin parasını hesap ediyordunuz kiracı acaba pazara 2 haftada 1 mi çıksam para yetmiyor kiradan para kalmıyor derdinde yemesin dışardan 3 öğün

Radikal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

İnan tabiri caizse it bağlasan durmaz yere 5-10 kira istiyorlar sebep kiralık yer yok diye ama bu günlerde geçecek benim halamın oğlu Pendik'te evini 2000 TL'den az rakam a kiraya verdi sebep kendini onun yerine koymak. Kiracı fakirdir unutmayalım zaten durumu olsa ev alır kendine

koruturk_palmiye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Radikal ()

İyiki kiracı değilim Allah yardım etsin hepsine lakin ev sahibi mi suçlu kesinlikle değil bugün 1 kişi sabah 1 porsiyon börek öğle 1 tabak yemek akşam gene 1 tabak yemek yese dışardan 200 lira ediyor ayda 6000 bin yapar hayat herkese pahalı şimdi kiracı ne yapsın ev sahibi ne yapsın üstü bıyık altı sakal suçlu kim şimdi

koruturk_palmiye için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

koruturk_palmiye ()

kendimizi kiracıların yerine koyalım!
ama
birde ev sahiplerinin yerine koyalım
tüm ev sahipleri fiyatları artırdı, öğlemi
sanki hepsi bir oldu...
piyasayı bu hali getirilme seciliyorsa
sonuçlarıda seciliyor demektir
şartlar, sonuçlar iyiye mi gider kötüye mi bişi diyemiyorum...

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Fişekçi_Sülman ()

Ev kiraları dahada uçacak. Şuan pıyasa uçtuğu halde

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Aynen adamlarda su zihniyet oluştu falanca 20 istiyor bende isteyeyim gibi az vicdanlı olmalı. Tamam ekonomik sıkıntılar var ama bizde kendimizi kiracılarin yerine koyarak düşünmeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

koruturk_palmiye ()

ev sahipleri evlerini fazlaya kiraya vermek zorunda
yöneticiler hayatı pahalılandırdı, üstüne mülteci sokulmasını görmezden geliyorlar
görmezden gelseler iyi, allah carpar falan diyen var...

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Ev sahipleri bazen insafsızlık yapıyor biraz insaflı olup halden anlamak lazım sanki bir birleriyle yarışır gibiler haberler de gördüm ev sahibi ile kiracı uğraşları inanılmaz boyutlara ulaştı biz ne ara bu hale geldik anlamıyorum

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Kuldan utanmaz Allah tan korkmaz bunlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum