Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:20:07
EUR 34.8238 23:20:07
USD 32.3379 23:20:07
ALTIN ONS $2301.8900 23:20:07

Grafiği gönderen: celik2119

İkili tepe formasyonu. İki tane tepe yaptıktan sonra Boyun çizgisinin Altın a düşerse yukarıya çıkarkenki yeşil ok kadar daha aşağı düşer.
Boyun çizgisi: 25
Tepe 26.1
Yeşil ok boyu: 1.1
25'ten 1.1 çıkarsa 23.9 gelir :)
Grafikler hava civa diyenlere gelsin.

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Eyvallh @Fırat35 @Bozocan .24.60 lrda durmayacagını anladıgımdan almadım 23.60 a bakacagım destek kıracaga benzıyor 23.60 ne kdar asagısına alabılırsem ıyıdır ama 1/4 kdeme asıl vurıs 22 de

Rovan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rovan ()

Yilmaz hocam 24.60. lardan almış olmayasın düşüş devam ediyor

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırat35 ()

Biz senin zor duruma dusmeni asla istemeyiz abim takılıyoruz sana.

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Aaaa bak yilmaz abe ne sana ne başkasına alım yapma konusunda ricada bulunmam özellikle senin kar etmeni isterim samimiyetimle söylüyorum vallahi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bozacana kalsaydım 25 lerde alıp terste her dususte uzulerek ekrana bakıyor olacaktım :)

Fırat35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırat35 ()

Yılmaz abimi çok severim ama bu defa almazsa sonuna kadar desteklerim seni kardeş.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kar almaya yenı basladılar dun bıt bıgun ıkı . haftaya gelır belkı 22 ler bugun akşam gelır mı bılmem ama terse dusecegımı bılsem de 23.60 da alım yapıcam bırada yazacam:)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

22 güzel rakam orayi kacirma gelirse tabi ya gelmezse loo
:)
Nacar kalırsın bak

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Sanki ama ben aldiracam ona:)

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Almazsa ordan kavga edecem onunla bana destek ver Fırat abe :)

Fırat35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Evt sonuna kadar katılıyorum size bende aldim hemde 24.7 25.6 arasında toplamda belki 10 kere alsat yaptım
Şuanki düşüş ekonomilerin uafaktan durgunluğundan olabilir nihayetinde Fed bizim faizlerimiz bir kaç ay sonra enflasyon rakamlarında etkisini göstermeye başlıcak dedi toplantılarında ve sanki olmaya başlıyor gibi :)

19.90 dan soluksuz çıkan bir gümüş var bence bunun en az yüzde 60ni iade edebilir diye düşünüyorum
Yılmaz abe alım konusunda gerçekten geçmişte yaşadığı zararkeslerden dolayı biraz dili yanmış çok aşağılar geldiğindede belki sizi. Dediğiniz küçük yatırımcı psikolojik etkileri aldırmaya bilir

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yılmaz hocam alamaz bence 23.6 gelse 22.6 usd bekleyebilir. Dibi bulmanın peşinde fakat böyle büyük düşüş hareketlerinde dibi bulabilen sayısı özellikle bu sitede nerdeyse sıfıra yakındır açıkçası. Gün içi hareketlerde dip bulunabilir mesela geçen diyelim 25.8 usdlerden düştü 25.1x usdlere dokundu siz de 25.2x usdlerden aldınız. Oradan yukarı döndü. Böyle bir durum denk gelebiliyor. Günlük al satlarda. Ancak büyük düşüş veya düzeltme hareketlerinde dönüş yerini denk getirme dipten alma herkese nasip olmaz. Daha aşağı daha aşağı derken bakmıssın almadığın yerler tepede kalmış. Bana göre tabi buralarda da tutunamaması muhtemel. Çünkü hala alıcı toplayamıyor. Tepki yükselişi bile yok. 23.76 usdde tutunamadığı gibi soluğu 23 usdnin kıyısında alabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Fırat35 ()

Çok güldüm bozocan Yılmaz abi en sonunda getirecek dediğin gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

25 leden alan arkdasları uyarmıstım yemleme yapılıyor dıkkat edın dıye. daha once 24 lerı gecemedıgı gıbı 25 leri lgecmekte zorlandı 24 lerden 20 ye dustuyse 25 den 21 e dusme potansıyelı var da ben 22 de fulleyecegım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Bekleye bekleye derman kalmadı ama sonunda getireceksin 23-60'ı:)
Aga

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

23.60 da konfetı patlatacaz . ılk kademe alım yerısı orası

pezime için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pezime ()

Şuan 23.95 geldi.

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Aynen öyle kardeşim daha da dönmez vurgunu vurdular biktirana kadar süründürür

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hayir daha dönüş varmı diye sordum değerli dostum

İKİZLER58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Günaydin hayırlı sabahlar
Başkan
@celik hocayla
Çarşamba gününden beri
1.2.3 günün ons düşüşünu dönüşü varmı diye kendi aramizda anadilim olan Kürtçeyle konuşuyoruz ama yanlış anlaşılmasın diye bundan sonra tercumesini yapaarim neden olmasin:)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Bugun geri dondu diyor:)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Dönen bisey yok hoca :)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Emeğine sağlık üstad
Hayırlı cumalarin olsun

İro sıse vegeriya tinneee:)

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum