Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 10:51:39
EUR 34.7677 10:51:39
USD 32.2745 10:51:39
ALTIN ONS $2320.0800 10:51:39

Grafiği gönderen: calculator

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

varol dayım adamsın.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Abi dom yükseldikçe altlar düşüyor veya yerinde sayıyor :))

Ama btc yükselişi için gerekli gibi duruyor dediğin gibi.

Saygılar

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Ayhnkpln , Sn. @ntmen_× , Sn. @Roketci_1234 , Sn. @SARISEVMEZ ve Sn. @HeXagon© üst yoruma ilaveten btc . D nin 52 üstüne atıp atmaması bence önemlidir

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

avod 3,66 üstüne yerleşirse güzelleşecek.. pltur da aklın kaldıysa, nakitin de varsa az miktarda ve stoplu alabilirsin; ben bazen yaparım bunu.. stoplu çelebi olabilir bence, gap boşluğu var, onu almaya dönebilir bilemem.. sokm 31,5 üstünde kalmak şartıyla olumlu.. cemtas toparlanıyor gibi geldi, biraz ilave yaptım.

ytd.. ytd.. ytd.. nakiti sıfırlama, kağıtlarının büyük terse düşmesine izin verme; özellikle de yüklü olanların..

necom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

h0cam biraz riskli başka kagıt önerinişz varmı tşkler

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

pltur beni aşar @necom çok küçük daha, doğru dürüst bir geçmişi oluşmamış. turizm şirketi - turizm sezonu bağlantısından da gideri olabilir belki..11,47 güçlü destek, onun altında da 10,91 desteği var..12,34 ü geçebilmesi önemli.. alırsan iyi takip et, büyük terse düşmeye bırakma..

necom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

mrb hocam pltur alınırmı boşta nakit var

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Eline emeğine sağlık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Roe 175 kolum. ada carpi25 jar aldık sol carpi15 kar aldık sukur

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Stx didin aldim kral şu roeleri yolla bi bakayim uçuş iyimi

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Idolum iki kişinin bildiği sır deildir; )))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Emeğine sağlık sn ustad indiği yerde hazır kıta bekliyorum longlarim affetmem:) @Roketci_1234 kral idolumle yaptığımız yoğun analizler sonucu haziran ayı 1. btc toplantısı ara kararı ile 25300 den inmedikce longa devam kararı çıktı onay aşaması ve 2. toplanti tutanak sonuçları hafta başı bildirilecek arz ederim

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ntmen_× , Sn. @Ayhnkpln , Sn. @Roketci_1234 , Sn. @SARISEVMEZ , Sn. @HeXagon© üst yorumda belirtilen değerler altında haftalık kapanış gelmez ise ( bugün Yarım döngüsü) dip çalışması buradan ( kama tabanından) yapar ise burasını dip kabul etme ihtimali var. Burası dip olursa sonrasında sert hareketlerin gelme ihtimali olur ve btc . d 49.95 geçilmesi lazım.

0BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Biz de teşekkür ederiz @calculator @Hanım_Teyze

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Teşekkür ederiz @calculator üst yorum ve üstündeki yorum @Ozkoo @necom @Abdulhamithan @GRAMCIYIZ ve de Ereğli ile ilgilenen kim varsa..

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

An. @Hanım_Teyze ğst yorumu geçerse 38.86- 39.94 takip etsin arkadaş

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @freedomm06 üst yorum

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

Cosagolun üstadım nereye kadar düzeltme yer hocam acaba

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

26k ve 27351 üstüne atamaz ise sıkıntı yapabilir
Sn. @ntmen_×

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

ereğli
37.22-37.82 tepkisini yapabilir buradan düzeltme gelir bence

Ozkoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozkoo ()

İyi aksmalar hocam bı Ereğli yorumlar mısınız durum nedir çok tşk

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

xrp da dün mezartaşı oluşmuştu zaten

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Nokta atışı tebrikler sn ustad
@Şahmeran_2525 longlar terse sardi Alice ile şiddetli geçimsizlik nedeniyle vedalaştım. sui ve combo shortlar biraz hafifletti xrp yüklü idi oda bayıldı 3 beş günde aldığımız 1 saatte gitti ; ) İsveç iyidir oraya kaçalım:))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Gelecek demedim. Su an icin tobo retesti hedefimiz geldi. Biraz geç geldi o ayrı. Ancak ana trend bence 23500 Altın da bozulur. O yuzden şahsen ben minimum yuzde 15 20 düşen ürünüm olursa eklemeler yapiyorum.

aşırı_fakir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aşırı_fakir ()

yani 23.500 gelecek dogrumu

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Sn hocam beyaz alana girdik. Malesef fud haberler beyaz alanın altını gösteriyor. 23.500 altinda kapanislar da stop olurum.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ntmen_× , sn. @Ayhnkpln üst yorum

0BeğenmedimŞikayet

MİKAİL1453 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

4515-4873 bölgesi üstünde kaldıkça 5737 yi tekrar denemek isteyecektir. Bu bölge üstünde kalması önemlidir.

MİKAİL1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MİKAİL1453 ()

Üstad jasmy için görüşlerinizi sormuştum msj size düşmedi herhalde

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum