Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 07:15:46
EUR 34.7824 07:15:46
USD 32.3000 07:15:46
ALTIN ONS $2310.2650 07:15:46

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

4s grafik ema21 25.588 usd
Bir önceki 4s mum 25.54 usd ve açılış bunun üzerinde oldu.
Yakın zaman tepe 25.72 usd bunu geçtik ancak şimdilik kalıcı olamadı. Fincan kulp çok bariz ve kulp tamamlamaya gidiyor görüntüsü var. Bunun için ise 26.135 usdyi kırıp geçmeli. Bu kadar bariz bir fincan kulp yedirirler mi bilemiyorum. En başta 4s grafik ema21 üzerinde kalsın diyelim. Hareketli ortalamalarının hepsinin üstünde fiyat hareketleri yukarı gitmek için her zaman iyi gostergedir.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bakalım gelirse oradan da alırız. Hatta daha yüklü alırız. Arada parça alım yerlerini kaçırmamak gerek.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Maliyetin güzel bereketli olsun sabır taşı olmazsan kazanamıyorsun

Arbede37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen sımdı 24 ler gelecek derken destek alırsa bu sefer aldırtmadın da denebıkıyor alan alsın satan satsın kımse kımseden etkılenmesın alana alma demek de hata gumus bunu cok ospatldı alınmaz dedıgın yer dip oldu

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asfar ()

Yorum yapan arkadaşlar dan ricam her yükselişte rakamları abartmasınlar etkilenip işlem yapmayanlar oluyor sonrası gördüğünüz gibi daha dikkatli olunursa iyi olur yoksa herkesin yorumu kendine elbet tşk

0BeğenmedimŞikayet

sanssiz45 ()

Hayırlısı bakalım. Umarım düşmez. Aksine nasıl oldu bilmiyorum 5 dk içinde aynı rakamdan alış olmuş. Zarar epey oldu şuanda

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu sefer 24 ler gelıyor ustam içime dogdu yatırımcı tavsıyesı değildir

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

24.5-24.8 usd bu aralik ise bizim geniş yatay bandın karar yeri olur. Burayı aşağı kırması durumda 24.6 usd alımı da sıkıntı çıkartabilir. Şu an 25.15 usd önceki dip ve 25.43 usd civarı 4s ema55 değeri. Bu aralığa girdi tekrar 25.43 usd üzerine mi çıkar yoksa 25.15 kırılır da 24.5-24.8 usd aralığından bir teyit almaya mı gider ona bakmak gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Arbede37 ()

Gümüş dert işi ben 5 aydır bekliyorum verem etti 1250 maliyet ful çıkış yaptım sayılır dahada bulasmam ortalama satış maliyetin 1610

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben de 25.33 usd lerden alamadım ancak 25.48 usdlerden almıştım sanırım. Bugün de bir miktar almıştım Veri öncesinde. 25.88 olduğunda gönderdim. Veri günleri sıkıntılı ancak. Yani önce düşürüp sonra yukseltebilirlerdi de. Tam tersi oldu. Yükseltip daha aşağı çektiler. İçinde bulunduğu yatay bandın bugün yukarı kırabilirdi ancak geri aynı banda geri döndü. 25.15 usdnin aşağısına giderse bu kez kısadaki bu yatay bandı aşağı kırmaya çalışabilir.

sanssiz45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arbede37 ()

Valla bıktırdı gümüş ben ful çıktım sayılır sadece elimde 5 k kaldi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Böyle giderse ne alınır ne satılır sen tek kişi onlar milyonlardan kazanıyor yatan paralardan hep bana olmaz sesinizi duyurun

0BeğenmedimŞikayet

Arbede37 ()

Satış fırsatı verdi 1642 ama aldırmıyor lar maalesef

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Yarına 24 olur alırım belki acelem yok uçan kacan da yok

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Abi makaslar için ayaklanin tam vakti soygun bu düpedüz

0BeğenmedimŞikayet

sanssiz45 ()

Bu hafta içinde 2 kez 25.31 de almadım hep düşüş bekledim. Enflasyonu bekleyip görelim dedim. Yine can sıkıntısı oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Arbede37 ()

Düştükçe makas aciyorlar almak mümkün değil

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Benım de hedefım 24.60 dan almak

0BeğenmedimŞikayet

sanssiz45 ()

Tiksindim bu işten bu son olsun. Kurtardigim an itibariyle birakacam. Şuraya bak petrol verisi ile düşüyor. Geçen ay dağlar kadar fark vardı.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

O hepimizin kaderi. Takip ettiğimiz yatırım bakıyoruz gidiyor daha da gidecek diye alım iştahımız artıyor. Sonra kademe kademe düşünce ucuz diye ortadan bir yerden alıp terste bekliyoruz. Ben 25.43 usd nin biraz aşağısına sarkınca almaya başladım. Kritik yer bir önceki dip olan 25.15 usd değer. Orayı kırarsa benim bu son alım yalan olur mesela. Ben buradan dönmesini bekliyorum. Umarım döner.

0BeğenmedimŞikayet

sanssiz45 ()

Haklısın İnan günlerce takip ediyorum. Almadıkça hep miktarı azaldı. Alincada benim şansım hep düşüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Düşerken bir süre izleyip sonra almak daha makul olurdu. Buralardan 25.906 usd ye gidip çıktığı yere geri geldi.

0BeğenmedimŞikayet

sanssiz45 ()

25.60 dan aldım. Umarım terste bırakmaz. Kaç gündür izledim almadım. Pişman etmez UMARIM

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum