Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 04:01:15
EUR 34.6173 04:01:15
USD 32.4761 04:01:15
ALTIN ONS $2324.0850 04:01:15

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Suan

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Ebubekiromer29 ()

Aynen Ömer kardeşim, çoğunluk ata çektiriyor, o yüzden hepsini Çeyrek aldım.

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

İyi yapmıssın abim. Şimdi cegrek düşük yakında ata düser cegrek cıkar.

Ebubekiromer29 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

ASRN
Calculator
Strongwolf
Bu arkadaşlara ben şahsen değer veririm tecrübelerinden emin olduğum kişilerdir bir kaç arkadaş daha var ama bunlar en başta bildiklerimdirler. Herhangi bir konuda soracağın bir şey olursa sana yardımcı olurlar inşallah. Bizde tecrübemiz yettiği kadar elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırız ama sen genel bir fikir alışverişi yaparsan daha iyi olur bence. Bu saydığım arkadaşlar benden çok daha tecrübe sahibi kişilerdir bunuda belirtmiş olayım. Hele ASRN ve Calculator kardeşim en değer verdiğim insanlardır. Ben bu işi ASRN hocamdan öğrendim ancak kendisine yetişmemiz mümkün değil bizimkisi çok az tecrübe. Herkesin her dediği şeye bakma araştır sor bak takip et yoksa zarar görürsün kardeşim. Akla ziyan yorumlardan uzak dur sana naçizane tavsiyem olsun. Hayırlı geceler…

Bahtiyaroglu için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Bahtiyaroglu ()

Kimi takip edelim ustam bize yardımcı olasın var olasın hele gardas

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

22 ayar dır (:

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Eyvallah. Çeyreğin kaç ayar olduğunu bilmiyordum o yüzden sordum.

0BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Peki zirve neresi?
Pratikte de öyle kolay olsaydı parayı saklamaya yer bulamazdık:)
Hayırlı kazançlarınız olur inşallah.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Fiyat düşer makasta düzeltme gelir ne anlamı var kârı elden alıyorlar zirvede satış yerinde

Engin3477 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Burada bazı arkadaşlar var iyi analiz eden onları da takip et fikirlerini al herkesin her dediğine inanma benden sana bir dost tavsiyesi olsun. Her sallayana bakarsan işin zor.

0BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Bir Adamın 20 mt yukarı zıplarım demesi gibi birsey bu. Herşeye itimat edilmez. Piyasa koşulları neyi ön görüyorsa düşüş ve yükseliş tahminleri o gerçeklik doğrultuda olur. Gerisi hikaye..

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim burada her kafadan bir ses çıkar ama sen hangi kafa sağlıklı ona bak o zaman hangi kafadan çıkan sese kulak vereceğini anlarsın. 2000 olması için ons un usd nin kaç olacağını da yazmış mı onu diyen? Atmanın da bir adabı var da bu çok başka sallamış!

0BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

S. çimden sonra ne olur bakalım. Bir anda olmasa da kademeli bir düzelme bekliyorum. Bu gidişatın sonu hiç iyi olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtiyaroglu ()

Geçen gün bi adam 2000 olacak yaziyodu usta her kafadan bi ses ne alcam şaşırdım bak

0BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Bana göre Şuan nereden olursa olsun alım yapmak riskli heran terste bırakabilirler.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtiyaroglu ()

Bankadan hayalı Altın alacağıma çarşıdan gerçek altın alırım. Bankadan altın istesen veremeyecek. ol ayan altın ucuz olsa ne olur olmasa ne olur ustam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Her türlü ky zararda bir şekilde çıkarıyor piyasa

0BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Çarşıda makas düşüktür ama satış fiyatı site ve bankalara göre yüksek.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

10 15 lira fark var yani gramda şaka mı yapıyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hayırlı olsun abi.

Ebubekiromer29 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

24 ayar demiştim. Ceyrek 2250-2270 alıs 2315-2330 idi

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Çeyrek Altın mı?

1BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Allah bereket versin kardeşim şartları hem alıcı hemde satıcı olarak zorlaştırdılar.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Anlıyorum abi. Allah razı olsun. Hayırlısı olsun bugun 24 ayar ı müsteriden 1385-1390 dan aldık 1400-1405 den satıyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Ebubekiromer29 ()

Ceyrekleri 160 usd den torba si geri aldım omer kardeşim. Ay sonuna kadar randevu yok.

1BeğenmedimŞikayet

Engin3477 ()

Ömer kardeşim bu makas aralıklarından dolayı hic tabelalara bakasım gelmiyor.
Hayırlı işlerin olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum