Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 05:26:20
EUR 34.7821 05:26:20
USD 32.3913 05:26:20
ALTIN ONS $2300.0750 05:26:20

Konu: Btc Aylık

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

Bu grafikte Ema20, Ema55 ve bollinger bantları açık. Neden söyledim belki yanlışlıkla merak edip bakmak istersiniz diye.
Elimizde teknik anlamda guzel veriler mevcut. Kesisimler olacaktir. Makro veriler bitcoin tarafında.
Bunun dışında gelişebilecek pandemi savş gibi olaylar gelişmedikçe yeni dip beklentim olmadığını defalarca soyledim. Bunun dışındaki her hareket düzeltme hareketi olacaktir.
Siz kısa vadeci ve ya sadece alternatif takip eden arkadaşlarım icin bir yol göstermez bu grafik.
Ancak uzun vadede btc toplayan adetini arttıran arkadaşlarım bunu takip edebilirler.
Sabrınizin karşılığını asla kriptoda alamazsın diyenler, en fazla 1 2 ay sabredebilenlerdir :)
Banka faizlerine 12 ayda yuzde 30 için, altinda maksimum 1 senede yuzde 50 için paranızı emanet ederken sesiniz çıkmıyor da neden bitcoinde ayni şeyleri düşünemiyorsunuz?
Bu grafik salo işlem açan, kaldirac kullanan, panik işlemler yapan gunluk haftalık al satlar yapanlar icin değildir! Hele yatirim tavsiyesi hic değildir.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Yaptik yaptik hepimiz yaptik O hataları. Gerekenin ne olduğunu artik biliyoruz.

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bogada daldan dala atlamasam parayi vuruyodum

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Sanır etmezler tabi. Sonra boğanın ortasında gelir tepeden mali vermezler ayıyı bekler oyle hodl ederler. Hep şahit olduk yaşadık.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Arkadaşım siz benim grafigimdeki yorumu okumuyor musunuz? Kaldirac yapanlar ve alternatif kullananlar icin değildir diyorum dostum. Ayrıca geçmiş olsun. Dilerim tekrarı olmaz

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Yok btc de sabir edemezler lunadan sonra bu imkansiz ol- du lunc şimdiki adı ondan diyorum size gulmedim yani yatirim yapana guldum sabir zor ederler:) diye

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Bn sıfırladım :))) 15 binin 15 kuruş oldu lunada :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dostum sen yazıyı pek anlamamışsin. Allah daha çok güldürsün yüzünü elbette. Ancak ben neden altina yatirim yapıyorsunuz demedim. Neden Altın kadar sabretmiyorsunuz dedim. Sen ne zaman bitcoin de paranin sifirlandigina sahit oldun? Var mi parasini bitcoinde tutup parasini sifirlayan? Bak orada altcoinciler icin değildir de yazıyor. Profilimde yazdığı gibi. Sadece yatırımcıların yuzde 3 5 lik kısmı para kazanır.

1BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Son cumlelerin guldurdu beni Altın da elinde somut şekilde duruyor altin olarak ama btc de millet sifirlanip kaçacağını biliyor luna gibi dussede cikacak tabı ama altin gibi garantisi yok problem orda millet ondan tedirgin sabirsiz:))

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Eline emeğine sağlık Ayhan usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum