Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 11:33:40
EUR 34.8041 11:33:40
USD 32.5226 11:33:40
ALTIN ONS $2318.2650 11:33:40

Konu: mb zor durumda

MB elindeki tüm swapla aldığı dövizleri geri yollasa durum içler acısı 2 gün evvel kasadan artık Altın ları satmaya başlamışlar diye haber paylaşmıştım işte son durum

Bir ülke neden bu kadar zor duruma düşürülmekte

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

honda_nc ()

Ankara'yı da dünya borçla teslim ettiler... sadece dinozorlara 800 milyon usd harcadılar... akıllı yönetim tüm borçları kapadı

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Teslim edecekler derken nekadar eminsiniz bundan

0BeğenmedimŞikayet

dabilg ()

Kesinlikle yaşanacak şeyo

1BeğenmedimŞikayet

koruturk_palmiye ()

bir önceki kazandıklarından şimdiye ne olduysa o olacak tabi ki

bugünü buna getirenlerden, sorunu yaratanlardan çözüm mü bekliyorsunuz yoksa...

istifaediyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

hayırlı pazarlar , peki şuan tekrar kazanırlarsa nasıl bir tarif olacak,

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Umarız öyle olmaz yoksa ülkemiz uçuruma gider

1BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

bomboş bir kasa teslim edecekler muhalefete hadi kurtar diyecekler olmayıncada
bak beceremediler diyip yeniden gelecekler

0BeğenmedimŞikayet

Sibelhshd ()

Merkez Bankalari altin rezervini ons fiyati uzerinden degerlendirerek satmaz.
Altin rezervi olasi borc swap yada benzeri takaslar icin teminat anlamini tasir.
Satip kâr elde etmek cok daha az getiri saglayan bir sey Merkez Bankasi icin.

micromak için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Bi anlayabilmek dostum sen nasıl oldun bu arada

_sans_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Eeee. Emekli oldun daha da çok hissedeceksin @_sans_ kardeşim:)) Nasılsın iyisin inşallah.

_sans_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

micromak ()

1600 dolar dan alıp 2000 dolardan satıyor olabilirmi

1BeğenmedimŞikayet

_sans_ ()

Bu kuru inat Niye?
her geçen gün dibe çöküyoruz!

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Kasadan satılan Altın ların bir kısmı bende darphane sertifikası yoluyla ortak oldum kasaya Murat kardeşim. Param olursa hepsini alırım valla hiç düşünmem kasayı falan eksideymiş artıdaymış diye:)) Satmasınlar kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

1995 nisan karalariyla 2001 in. yanina bile yaklasamaz
ustat
")

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

2 tonunu da ben aldım oğlanın sünneti için ; )))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum