Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0653 04:51:44
EUR 34.5656 04:51:44
USD 32.4256 04:51:44
ALTIN ONS $2288.8400 04:51:44

Konu: Xauusd

Gram Altın için Kerim5461
(10 saat önce)
Konu: Xauusd

4h rsi deki son durum. Direnç hattına ulaşmış durumda.

https://altin.in/kerim5461

Direnç hattını aşamadı geri döndü 10 saat evvel yazdım

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Off sıktın ama haaa

psk_ynsmr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeş dedim ama sabrında bir sonu var meseleyi uzatıp durma nerden geldin git bak grafiklerine beni de takip etme bir daha tamam

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ben kanıtlamaya mı çalışıyorum? Grafik çizmekte mi suç oldu?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Madem grafik biliyorsun ya da sen çiz bakalım ben durdurayım bir müddet çizmeyeyim seninki ile devam edelim

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Seni etiket yaptım bak orada ne dedin belli. Sen yorumlara taktın grafiğe değil

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayır sorun üstte benim grafiğe yorum yapan arkadaşa yaptığın yorumda belli

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Biraz evvelde bana yazan arkadaşa bi düşüremediniz ons u dedin grafik benim grafik ti sanırım derdin grafikte ons ta olumsuzluk var dedik o idi doğru mu?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ger me mübarek bir de sen ger me tamam. Grafik attım bu gün attım attığım grafiğin nasıl hareket ettiğini gösterdim zart hemen daldın buraya ne dediğimizi bıraktın ne demediğimizi sonra da gergin olan oldum tamam ben gergin sen normal

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeş bak zaten bu gün daha bazıları ile uğraşıyorum beni yorma

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Destek kırılmadı kırılsa ne olur dedik aç bak geriye dönük olarak. Destekten dönen nere gider? Direnç nerede üstte? Kardeşim sen en iyisi profilimden grafiklere iyice bak yorumlara iyice bak sonra gel devam edelim tamam.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Nasıl yani? Profilime bak bakalım ne diyorum. Her dakka aynı şeyleri mi yazayım? Bazen grafik güncelliyorum düşüncem belli zaten. Bak iyi aç bak takibini iyi yap eksik kalıyor belliki

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim ben teknik takip eden bir kişiyim teknik olarak soruyorlar ona cevap veriyorum teknik olarak da diye ekliyorum görmedin mi?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Destek direnç takibi yapıyorum arkadaş sordu bende cevap yazdım teknik olarak tuhaf olan nedir onu anlamadım?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu fikir değil benim yazmadığım bir şeyi yazmışım gibi lanse ediyorsun onu diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ben grafik attım ne demişim bi göstersene

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeş hayırdır ya sen?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Profilime grafik bölümüne bak 1975 e bak destek aldığı noktaya

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Daha evvel de attım o zaman da destekten döndü?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Grafik her şey değil ama dirençten bu gün nasıl döndü hem grafik hem rsi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum