Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 14:16:51
EUR 34.9739 14:16:51
USD 32.5295 14:16:51
ALTIN ONS $2329.6000 14:16:51

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

@ankara0608 kardeşim neredesin. ons 25,13 sonrası için hazırlık yap yolcularımıza çay kahve ikramına başlayalım artık ramazan da bitti açalım filmimizi verelim müziği de de haydiii :))

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Saygılarımı sunuyorum

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Gümüşons özelinde 25,25 ile 25,36 bölgesi satış bölgesidir ve bu aralıkta otobüsümüz yeni seferlere hazırlık yapmak için perona girecektir nasipse arkadaşım t hü

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Hocam ilk satış yerimiz neresi acaba

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Unutma :((

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Aynen öyle yol uzun ömür kısa güzel yarınlara ve dostluklara inşallah

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Ödüle gerek yok kardeşim. Samimiyet olsun yeter.

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Hepimizin olsun amin kardeşim.
Gönlü güzel insan olsun yeterli dini dili ırkı beni zerre ilgilendirmez insan evladı olmak yeterlidir ayrımsız baştacimdir.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

sen artık kıskaca girmeyi değil kıskaca almayı öğrendin ama haberin yok kardeşim :))

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

insanca yaklaşan herkese kapımız da açık gönlümüz de açık vesselam. bol ve bereketli kazançlarınız olsun inşallah @Bjk_35

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Odullendirelim ilerde köşemize hosgelmis safa getirmiş :)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

kuyumcular genellikle aynı fiyattan alıp satarlar arkadaşım. gezip sorup soruşturman lazım. Yüklü miktarda alacaksanız makul oranda belki indirim yapabilirler

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür ederim kardeşim.
Sende baştacısın.
Topluma faydalı Gönlü güzel insan olan herkes baştacımdır.

0BeğenmedimŞikayet

uluçınar ()

Ben kahve içiyorum sanada ısmarladim

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

kardeşim ilk çayımızı Bjk_35 kardeşime ver o bizim otobüsümüzün başköşesinde oturuyor bilesinnn :))

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

günaydın arkadaşım. sanal alırsanız en uygun olanı ons bazlı alıp satmanızdır. Fiziki olarak alırsanız altını n ışıltısına kapılır satmaya kıyamazsınız. Allah kimseye zaruretten mal sattırmasın. Fiziki alıp saklamanız en güzelidir aslında hem strese girmez hem de daha çok kazançlı olmuş olursunuz. Bakın benim mesela gramını 78 tl den aldıklarım duruyor ama sanal olarak aldıklarımın yerinde yeller esiyor. Karar sizin tabiki

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Dovule dovule öğrendik çok şükür :)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

disiplinli hareket eden kazanır kardeşim. hedef rakam geldiğinde almasını da satmasını da bilmek lazım. Tek şart asla full değil.

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

farkındayım arkadaşım o yüzden çayı orada ikama başlayalım dedim. 24,82 destek olursa 25,28 e kadar bir çıkış kanalı açık izleyip göreceğiz bakalım t hü

23Elaziğ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

24.57 uygun gibi görünüyor:)

0BeğenmedimŞikayet

23Elaziğ ()

Bu kaçıncı 25.13 5 kez denedi olmadı!

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

olur mu olur tabiki kardeşim bunun için de her zaman ne diyoruz kademeli alım kademeli satış. Mal aldığın gibi kar yazması tabiki çok güzel olur ancak fakat ama lakin zarar ile kar kardeştir. Zarar etmeden kar da alınamıyor bu işlerde. Tesre düşmek sorun değil stres ve heyecana kapılıp zarara mal satmaktır asıl sorun. şimdi 24,82 den aldın. düşmeye başladı. 24,57 ve 24,17 den de kademe yapılmalı. alan her zaman kardadır bunu asla unutma kardeşim. t hü

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

En son otobüs terminaline gidiyorum dediğimde 24.63 den dibe inmistik. Yine aynı şeyi söylemekten çekiniyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Az şekerli kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Şekerli şekersiz:)

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Çay servisleri başlamıştır. :)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür ederim kardeşim. :)))

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

muavinimiz uyuyor sanırım :(( uyanınca ilk çay sana kardeşim :))

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Çayım gelsin artık güzelde bir müzik açsınlar yolculuk başlasın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum