Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 02:38:51
EUR 34.7832 02:38:51
USD 32.3035 02:38:51
ALTIN ONS $2294.4000 02:38:51

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Altin onsta da günlükte bobin hareketi oluşmuş ve bugün saticili bir mum bu oluşumu takip etti. 1973 usd fibo desteğinde tutunursa iyi olur. Gumusun durumuna bağlı gumus 24.65 usdyi kırmaz ise dun sarktigi 1973 usdyi bugün sadece test etmiş olacak. Ancak gumuste dedigim kirilim olursa 1973 usdden düşüş devam edebilir. %20 gumusteyim. Alim icin bence 24.65 usyi referans almak rasyoda da 79.77 değerine odaklanmak mantıklı olabilir. Ons aşağı rasyo yukari kırarsa bence temkinli olunuz.

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

24.60 gecen dususten once dıp yapabılecegı sevıye ıdı o zaman ptlastım ve geldı ancak alamadım alsam 25.40 da satardım ama kısmet bu işler. alımı da ıhmal etmemek gerek fırsatlar kacıyor sonra…

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

16.84 Al 15.35 saat N kolay da

0BeğenmedimŞikayet

Avanos_50 ()

16.12 su an bende

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Şimdi baktım da ne kolay banka 16,93'ten veriyor bize makas burada da yüksek nasıl oldu

Avanos_50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

evet dosdum

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Cıkısları da dususulerı de aldatıcı dıkat edersen 25.30 ızerıne atamıyor 24.70 asagısına da ınemıyor

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Benım gıbı 24.60 beklıyor olmasın:)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

benim şu indikatör yine al vermedi. şunu 1-2 defa test edebilsem

0BeğenmedimŞikayet

Avanos_50 ()

Hepimize inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

bereketli olsun

Avanos_50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Güvenilir bankalardan fon alımına biraz daha egilecegim bakalim. Marjdan kurtulmanın tek yolu o gibi.

1BeğenmedimŞikayet

Avanos_50 ()

Nkolay 55kr makas

0BeğenmedimŞikayet

Avanos_50 ()

Kademeli alim yapılabilir, artık metallerin önü açık faiz olayını bitiriyor fed, düşüşler aljm fırsatı

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Sıkıntı yok da makasalar çok açık alanlar nasıl alıyor 15.55 den?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hareketlılık arttı 25.30 uzerı atması lazım ki yıkselıs devame etsın ınsallah yukselır de bız fırsat kacırsak da onemlı degıl alıö fırsatını defalarca verır gumus

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Valla risk var maalesef. Benim portfoy 4 bankaya dağılmış şekilde. Riski bölüştürdük. Yatırım dediğimiz şey zaten risk demek. Ful girmek adetim değil. Tavsiye de etmem açıkçası.

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Düşecek düşecek dedin bana sat dedin kendin aldın birşey anlamadım senden:))

0BeğenmedimŞikayet

Em06re ()

Al sat makas aralığınız nedir acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum