Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:57:17
EUR 34.7748 23:57:17
USD 32.4684 23:57:17
ALTIN ONS $2337.9850 23:57:17

Grafiği gönderen: Aynur1

⭐⭐Aynur1 ()
Gümüş

orasi tamda 25.70..25.75 e denk geliyor...gunluk haftalik 4saeetlikte 25.70 civari çok çok önemlı dirençtir ...

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

18.77 üste haftalik aylik kapaniş geldiğinde yeni bir direnç konuşabiliriz ...

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

2 ay önce 18.77 hem haftalik hem aylik bazda direnç olarak gösteriyordu girafik .. hala ayni ..18.77 hem yukselen kanal tepesi ..

0BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Anladım.. Tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

mida.. s ta abd borsalari var . spot.. erken alim yapmişim. düştü.. yil içinde sert bir düşüş olursa gerçekten ordan alip beklemek çok iyi.. nasilsa spot .. bir gun yukselecek... muln .. sppi.. bbby .. dnn var bende .. tututorum.

YASiiNn_90E için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Tesekkur ederim.. Fed tutanaklarında resesyon ibaresinden bahsedildi borsada satış bekleniyor o yüzden tedirginim açıkçası bizdede olası bir dolar şoku olma ihtimali yüksek o yüzden fikrinizi almak istedim

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

bir gün gelir ... alta inip güç toplayıpmı gelir direk mi gelir bilemem .. gümüş 24.70 i takip edin . uste kaldikça yukari..22.8 bile gelirse yon yine yukari..

yete için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

hiç almadigim takip etmedigim bir urun .. ema diplerden dönduo

Byvasi_Sarin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

aa.. ne güzel..13800 ana hedef ..12400 ler güçlü destek .. ama 2..3 hafta ve ya haziran ayinda büyük bir satiş var diyorlar .. vix ve dolar endeksi diplerde su an ..

YASiiNn_90E için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

Öncelikle hayırlı olsun, gümüşü satmışsınız. Ucuz olan yatırım aracı her zaman vardır cümlesinden, uygun fiyata inen ürünlere yöneldiğiniz sonucuna vardım. Paladyum hakkında ne düşünüyorsunuz?
@Byvasi_Sarin

0BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Nasdaq hakkında görüşleriniz nedir.. 11.000de alım yapmıştım tesekkur ederim şimdiden..

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

18 .77 gidene jadar çok çektiri mi birden gelir mi 15.97 geötiğinde 1 ay mı 2 3 ne zamana gelir? ! !

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Gümüşten dolar a geçtim geçen hafta

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

1970 üste kaldikça 2035..2070 hedef ..1970 e bakilir.
1800..1650 e ındıgınde niye almadiniz . bu makaslarla nasilalınırki...1850 ..1925 ler güçlü destek artik..1

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Oregon ()

Beklerim zaten 6 aydır bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Öyle diyorsanız beklerim hocam 18 TL fena rakam değil çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Hocam burdan ons Altın a girilir mi aceba yoksa dolar dami kalmak mantikli

1BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

FIBA çok uydun ben gecicektim parite den karım var mahlesef Kuveyt izin vermiyor satmami makas dussursun ful çıkıp fibaya gecicem

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

dirence yakin su an .. ben alma.

Nur5252 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

evet .. başka uygun olan yer varmiki... ben ucuzdan aldigim için sattim.. altin var ..2070 e bakicagim ... kırarsa 2300 .. eger kıramazsa onuda satarim...1920 lere gelirse alirim .. giderse gitsin .. ucuz olan yatırım ara ci her zaman vardir.. bor.. sa hiç almadim.. ama su an çimento takibimde .. bu.. cm mesela . bt. c var .. düşerse eklerim..

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur5252 ()

Günaydın hocam. burdan gümüş alınır mı ben dolar a parite yapmıştım bu gün bende parite 0.82 teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Bu dediğini Kuveyt demi aynı sorunu yaşıyoruz bunlar niye böyle yapıyor anlamış degilim

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

sormayin . çok kötö.. şıkayet etmek lazim..0.8155 de 0.9245..
15.78 de 18.28

yani sattim . belki alamicagim..

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Peki parite kaç sizde Kuveyt teyim bankam çok yüksek makası

3BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

15.64 u kırdi...15.97 direnç... kırdiginda 18.77 de satilmali ...18.77 hen haftalik hem aylikta direnç gözüküyor bende ... makaslar cok yuksek ..18 ler beklenmeli bence... tl de kalmaktansa

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

o.67 alim vardi.. dolar a gecmiş oldum.. tl de kalinir mi . trde

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Direk tl ye mi geçtiniz yoksa dolar a mı parite yaptınız

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Anladım hocam elimde 14 maliyet li gümüş var henüz işlem yapmadım ilk satış yerim neresi olmalı 16 larin üstüne yerleşir mi acaba bizde satıp tekrar alttan yerine koyabilsek teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

bu sefer inş.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

kaç haftadir bir tane kirmizi mum yok.. satmak için erken idi..25.70 i bir kere kıramadi .. 1..2 hafta daha zamani var belki . ema benım karim yeterli bana ... altin 2070 gelme ehtimal çok yuksek.. orda satip 1930..1850 gelene kadar beklicegim.. tabi zamanla olur hepsi..

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Keşke alım yaptığınızda da yazsaydınız siteye cesaret olurdu bizlerede.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum