Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 09:24:34
EUR 34.9010 09:24:34
USD 32.4777 09:24:34
ALTIN ONS $2330.9900 09:24:34

Grafiği gönderen: Yılmaz34

⭐⭐Yılmaz34 ()
Gümüş

gecen sene 24.30 lardan 25.80 lere kısa durede cıkmıs 26.15 den 20 lere düşmüş şimdi satanları ayıplamamak lazım bu gümüşün çıkışına da çok guvenılmez inişine de .kar almayan 25 lerden berı 1 senedır zararda bekliyor yenı kurtulacaklar

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben dusus baslamadan 22 lerden 24 lere kadar cıkıslarda ya herru ya merru dedım ancak 23.69-24.20 arasında bır ay surunurken bu soylemımı tekrar etmem yanlıs olsa da 24.20 de ısteyen satabılır dedım sonra dustu ancak kendım ınat ettım satmadım sadece 20.70-20.40 arası al sat yaparak geam artırdım pıyasayla ınatlasılmaz sımdı kardayım ama gumusun dususunde acımadan satan kzanır bekleyen zaman kaybeder gumus yıne düstugu yere gelır

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elektrohakan ()

Faiz li bankada durmasın istiyorum güya bunlarda aynı yolun yolcusu

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Mükemmel bir zeka ve kişilik gercekten

d_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Banka adı veremıyorum ama soyledıgın katılım bankaları gumus yatırımcısını ıstemıuorlar. ınsanların dini hassasıyetını köyüye kullanıyorlar sömürüyorlar bile bile zarara ugranmaz.

elektrohakan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

Kardeşim kaptan çok değerlidir... kadrini bilmek lazım...

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kımseyı etkılememeye calısıyorum soranlara cevap verıyorum herkes ozgur kararında gumuste ya terste kalır pışman olur yada kar kaçırırı pişman olur ınsan dunya hayatı ıste oyun oyalamaca…

0BeğenmedimŞikayet

elektrohakan ()

Hangi banka bu hocam bende tfinans var dolar a parite yaparsam geri gümüş aldırmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Zaten al satta onemlı olan dolar yada gram artırmaktır

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ikı bankayla calısıyorum dolar parıtesınde gramda makas 0.000 5 oburunde 0.0035 dolar cıvarı

elektrohakan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

ABİCİM gelirse 25.50 de yarı dolar a geçer diğer/50 uzun vade beklerim..25 lerden ons olarak ters te kaldık ama dolar tl olarak bayağı kâr ettik..

0BeğenmedimŞikayet

elektrohakan ()

Hocam sen hangi bankayla çalışıyor sun makas aralığı nedir gümüş de

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

O iş halledildi yanliş anlaşilma vardı düzelttik :)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu yıl onsların yılı bekledıgım yukselıs basladı

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

kaldımı böyle makası düşük banka... iyiymiş vallahi ama hangi banka demiyeceğim ..
bu arada kaptan kime küsmüş acaba..

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hele şu yukseliş bi yorulsun hemen satmaya gerek yok dıye dusunuyorum satsak da asagıdan alım yapılmalı gram artırılmalı benım stratejım 25.20-40 larda 1/4 gındermek 25.80 de 1/4 sonra yarı dolrda vekkeyıp duserse asagıdan almak 24.70 lerde alım kollamak mesela ısteyen bı gram satmaz bekler 26-27 lerı yatırım tavsıyesı değildir

0BeğenmedimŞikayet

Ayyfaa ()

Merhaba usd parite ne oluyor yeniyim bu alım satımlarda da bilgi verir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

usd parite yaptıgım için makasım düşük

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

sanırım 24.65 den çıktın galiba makaslardan birşey kalıyormu..

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Gelir ise kırarmı diye takipde kalıcam kırar ise sayet 24.25 potoda ytd

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

24.60 lardan kademe mi yapacan

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

ABİCİM çıkalım o zaman..
ama bu makaslarla nasıl geri alacağız makaslar berbat ..

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Buradan düzeltme 24.6 gelirmi sabaha abim

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

25.80 lere kadar kademeli olarak malın yarısından cıkmak lazım dıye dusunuyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

aynen abicim doğru söylüyorsun kâr cepte güzeldir ama daha satmadım.. nasıl bir strateji izleyelim abim full bekliyorum..

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tesekkur ederım kardesım gözunaydın ben de 23-24 lerden terse dustum bekledım cok vekletmeden kurtulduk cok aukur bu gumusuçte dusus gördugunde zararına da olsa satıp asagıdan alım yapmak gerekıyor Altın gıbı değil tersı pis . yıne de tersten kurtulmana sevındım . kısa surelıgıne kar realızasyonu geldıgınde satmak gerekıyor dıkkat etmek lzım satıp alımı kacıranlar da var kısmet artık:)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

ABİCİM mrhb. saygılar nasılsınız...

evet abicim geçen ramazanda beri 25lerden bende terste bekliyorum...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum