Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:25:23
EUR 34.8238 18:25:23
USD 32.3379 18:25:23
ALTIN ONS $2301.8900 18:25:23

Grafiği gönderen: calculator

NEYİ NEREDEN ALIRIM SERİSİ -1

Sarı bölgelerde tutunamaz ise bir Altın daki sarı bölgeler beklenmelidir. Fiyatın tutunduğu sarı bölge alım yeridir.

AKSA

AKSEN

ALFAS

ASTOR

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @K_Ç_B en sondaki grafik ASTOR
45.50 düşen kanal dibine dokunup tepkisini almış. 52.35-54.25 arz talep bölgesi direncidir. Burası geçilmedikçe salla gitsin.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

OS. Yat bana birinde bist 30 varsa teminat gösterin demişti zarar %60 öyle bari yapalım sorarariz hocam teşekkürler sağolun hayırlı sahurlar

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bazı aracı kurumlar diğer hisseleri de belirledikleri orana göre kabul edebiliyor

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam profilinizi okudum elinde hisse olan teminat gösterip ala bilir dediniz sadece bist 30 hissesi kabul ediliyor demi bunun için

0BeğenmedimŞikayet

Vatan1453 ()

Hocam. Rica etsem Aselsan grafiğinide atabilirmisiniz. Sag olun

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Astor 43 civarı alinabilr

E1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Anladım hocam teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abi , uzun vade box hedefim o dur.
O yorumu yaparken iki farklı hedef belirtmiştim. Birincisi box hedefi olan 7800 diğeri de zaman hedefimdi. Hangisi önce gelirse demiştim. O yazıyı bulup etiket yapacağım sizi

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Belli bi seviye söylememiş, sarı bölgeleri takip edin demiş

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bist 100 için yorum kaça düşer demiş

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

2023 senesinde BIST 100 zirve seviyesi neresi olabilir hocam tahminen?3-4 ay önce 7800 veya 8600 demiştiniz. Hedef iptal gibi mı?

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

2023 senesinde BIST 100 zirve seviyesi neresi olabilir hocam tahminen?34

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evet, lütfen öyle yapın :) ben de onları not almayı düşünüyorum, hep gözümün önünde olsun

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık.. Ben yedek akçesiz kalmam, var ama duruma göre daha fazla olmasını sağlamak niyetindeyim..

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abla, elinde hiç parası olmayan ve full hissede olanlar. Halka arzlarda tahmini dağıtılacak lot sayısı kadar TL değerinde elinde zararda olan hisselerden o kadar satıp halka arza girer. Tavan bozunca satar ve tekrar eski hissesini lot artırarak geri alır. Zarardayım diye hayıflanmanın anlamı yok. Stop seviyesini geçmiş arkadaşlar ellerindeki lotların 1/10 ü ile sağlam dirençlerde ya da destek kırıldığında satıp düştüğünde lot artırma yoluna gitmelidir. Stop seviyesi geçilmiş hisselerde ilk amaç lot artırmak olmalıdır.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Az az toplamak için de bol bol nakit lazım.. biraz daha artırma yoluna gidicem bu hafta..

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Alfabetik sıra ile zaman buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ablam, eğer oralara gelirse hisseler az az toplamak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Gül gibi sararıp solasım geliyor sizin sarı bölgelere bakınca :D

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, bizim isteğimizle olsa hep yukarı gitsin deriz. Destek ve dirençleri belirledim. Orta/ uzun vade tutulabilecek hisseleri kendimce ( büyüme ve temettü) çizip sayfaya atmaya devam edeceğim. Bu sene mal toplama senesi olabilir. Bu sene hisselerin çoğunun eski tepelerini tekrar göremeyebilir. Bu sebeple belirlediğim bölgelerden toplamak iyi olabilir.
Tepkiye oynayacaklar için arada hisse yazarım. Tepkiye oynamak arkadaşlar haftalık ve aylık dirençleri takip etmelidir.

Annakaranina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Aman hocam o bölgelere gelmesin lütfen bu sefer'de elinde olan yanıyor

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, çarşamba tarla alacağım. Sonrasında kalan param ile duruma bakacağım.
Neyi Nereden Alabilirim başlıklı hisse grafikleri atıyorum. Devamı gelecek grafiklerin. Oradaki grafiklerdeki sarı bölgeleri takip ediniz.

Annakaranina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Hocam bu hafta kalan paranızla alımlara başlayacak mısınız Nisan 7 demiştiniz sanırım

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Tamamdır Adaş, bana yazdı :)))

albani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

albani ()

Yazdım kendisine, sizin mesaj yazdığınızida belirttim. Sağolun üstadım

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, ben şimdi kendisine mesaj attım. Siz de özelden ona yazın.

albani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

albani ()

Hayırlı olsun @calculatir hocam , Allah bahtını açık etsin . bahsettiğiniz arkadaşı takip ediyorum, henüz bir bulgu elde edemedim. yatırım noktasında bizimde katılabileceğimjz bir yer varmı acaba?

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

MEGAP hissesi olacaktı hocam hisse adı saygılar

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Hocam Mobtl yan bir kağıt sermaye artırımı konusunda ruçan gibi şeyler açıklamış hisseden bende var açıklamayı anlamadım benim anlayacağım şekilde açıklayabilir misiniz

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Amin üstadım, var olasın.
Cümleten hayırlı sahurlar

Hiç_Kimse_06 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum