Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 20:02:43
EUR 34.9623 20:02:43
USD 32.4908 20:02:43
ALTIN ONS $2328.0400 20:02:43

Konu: Btc usdt 31,03,23

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

herkese hayırlı cumalar.
siyahlar destek kırmızılar direnc yeşil ise hedeftir. mavi taralı alan içinde beklentim tarih aralığı olarak budur. bu tarih doldugunda dünya ekonomisinin ve kripto dinamiklerinin nerede olduguna bakıp karar vermekle birlikte, muhtemelen sadece btc toplamamız gereken bir zaman dilimine girecegiz. rakamlar asagı yukarı değişiklik gösterebilir. hani sen şunu bekliyordun şu oldu gibi 15dk 1 saat 4 saatlik grafiklerden takip eden arkadaslar var ise hiç bu grafik ile zaman kaybetmesinler.
Alternatif coin soran arkadaslar olursa cevap veremeyecegim. çünkü arkası kesilmedigi gibi kimse de o rakamlara uymuyor :) alternatiflerin btc parite leri günlük ve sonrasındaki zaman dilimlerinde magmada su arıyorlar. en ufak bir total artısı ile dominin düşmesi onları yukarı atacaktır.
hepinize iyi günler dilerim şansınız bol olsun.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_Çıglık ()

Hocam bize anlık lazım %20 harçlık ?

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Kışa vade hareket edenler, cüzdanında btc bulundurmayalar ve sadece kaldirac yapanlar herdaim para kazanacak ama zengin olamayacak. Ki bu en iyi ihtimal! Bu aldığınız urunler dip olmayabilir ama satabileceginiz tepeden de çok asagida!

Cokpara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cokpara ()

Hocam ozaman ekranları bir iki hafta kapatsak sagligimizi bozmamak ve zararına satmamak için actigimizde paramızı iki katına çıkmış görsek ne güzel olur

1BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Tamamdır abi eyvallah eksik olma varol

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Iki tarih arasi boyalı alan emrahim

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Hayırlı bayramlar güzel insan
Mavi dediğin neresi :)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Herkese tekrar hayirli bayrmlar olsun. Rabbim sevdiklerinizle nice yeni bayrmlar göstersin.
Üst yorumdaki grafik halen geçerlidir benim icin. 31binden tepki aldik çizilen grafikte olduğu gibi. Yalniz dusus beklentisi ilk hayatımızı gecti. Yine de mavi alan beklentim devam etmekte. Hayirli geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Faiz indirilmesini isteyen kim ki? Faiz indiğinde kripto cikacak algısı olmasin boşu boşuna. Bu izlenim dediginizi ben aylardır dile getiriyorum ve sürekli de oluşuyor. Bir sıkıntı yok. 15.500den beri kimseye mal aldırmadı bu surekli dusecek denen mantık. Gizli güçler beni takip ediyor diyip bakkaldan elma çalan çocuklar gibi bir düşünce. Doğruyu girmekten uzaklaşmayın biraz rahat bırakın düşüncelerinizi:)

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

Bu izlenim yaratıldıysa bilki düşmek için sebep yaratılacaktır. Ben ondan korkuyorum.
Mesela bazı para uzmanları fedin fiaz artışını hızlandırması gerektiğini dillendirmeye başladı bırak indirmeyi

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

Elinize Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ınsallah hocam. piyasayı dogru okuyabilirsek hepimiz kazanacagız. tesekkur ederim.

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Ayhnkpln hocam sizin ifade şekliniz çok güzel. Emeğinize sağlık üstadım. İnşallah sizinle 2025 de müthiş bir Boğa dönemi yaşarız.

1BeğenmedimŞikayet

IMUHTAR58 ()

Eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

acıkçası öyle olmasını umud ediyorum. asağı yönde bir imbalance bölgesi ile birlikte likidasyon rakamları bıraktı. asagı yönlü siyah rakamları ziyaret etmesi şu dönemde hiç sasırtıcı olmaz ki, zaten saglıklı olan da budur. aksi halde uyumsuzluklar yukarı yönlü uzayacak ve tarihsel hedeflerimiz şaşıracak. ama yorumu dogru anlamışsınız hocam aynen dediğiniz gibi bir beklentim var.

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Ayhnkpln hocam tabiki günlük grafikte.

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@Ayhnkpln ayhan hocam iyi günler. Hocam birdan 25300 bir hareket ve daha sonra 27 hazirana kadar 41k giden bir hareket mi bekliyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum