Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 21:25:02
EUR 37.6173 21:25:02
USD 34.2604 21:25:02
ALTIN ONS $2653.7800 21:25:02

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

⭐⭐HÜMANİST_ ()
Gümüş
günlerdir bahsettiğim 23,12 geldi mi geldi. Bakalım napacak yol mu verecek yoksa koy mu verecek.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşlük_ ()

Öyle diye diye 2.5 senedir bekliyoruz inşaallah bakalım hayırlısı

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşte daha ok yaydan çıkmadı. Agresıf fırladıgında herkes gümüşe gıbta ile bakacak. o gunlerı de göruruz ınsallah.

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Abi merhabalar nasılsın:)bu afyon un hali nice ola ki nereden çıkacağız,11.20-11.30 lar hala aktif mi yoksa hedef değişti mi sana zahmet bakabilir misin? bereketli haftalar, teşekkürler

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Abi bunlar vırtgeli kurmuş öyle yada böyle gümüşün ensesindeler ne olacak böyle

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Şu rasyo gumusun yaksını bırakmıuor bı yapıstı boynuma ınmek bılmıyor kene gıbı. bu rasyoyla gumus cılız kalmaya mahkum malesef . buralar cok cılız altını n durumuna gore 24 uzerınde geziniyor olmalıydık

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Yine geliyoruz tamda buralarda otobüs popülerdi :) ama helal olsun kaptan iyi götürdü ve hala verdiği rakamlar yanmaya devam ediyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bana emanet ettıgınızden satmadım ıeske emanet etmeseydınız:)

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Bizim 23.60 i sana emanet etmiştik hatirladinmi :)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Ecb 50 baz fed ise 25 baz faiz verdi. Şimdi ilk hedef dxy de 100 ü kırmak olacaktır. Biden bey amca bunu pek istemez ancak fakat ama lakin önlerindeki ilk toplantıda da ecb fed den daha fazla faiz verirse buna biden bey amca da engel olamaz. Süre olarak önümüzdeki ilk toplantılarını görmek lazım t hü

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

euro /Usd 1.20 görmesi yaz aylarını bulurmu kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür Ederim benim asli amacim dolar artırmak kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Evet takip ediyorum euro /usd parite yi finalde euroya geçeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Yatırımcının sermayesi dolar dır ve Aslolan da dolar arttırmaktır tebrik eder başarılarının devamını dilerim arkadaşım. eur usd 1,20 hedefi vermiştim size. Onu da yakacağız daha yeni başlıyor t hü

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Takip ediyorum tüm olasılıkları düşünüyorum kardeşim kıymetimiz nereye kadar gidiyorsa gideceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Yok dediğine katılıyorum düşüş halinde fazlasıyla yerine koyacağım. Hedefim benim al sat yaparak dolar artırarak yürümek.
İlk hedefimi söyledim sana.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

An itibariyle önündeki opsiyon 23,27 den satış yiyerek 22,71 e geri düşmesidir arkadaşım. Sattığınızı fazlasıyla geri almakta cimri olursanız boyunuz kısala kısala yola devam edersiniz. Solucan misali. Kuyruğu toplamak gerekir. Aksi taktirde ortadan koparsınız ve çok kısalırsınız. T hü

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Altın 2000 gececek gumusun 23.60 asagılarda beklemesi cok manıdar merak edıyorum Altın 2000 şerı gecınce gumıs 24 ızerı atabılecek mı? atsa da dusecegı ılk yer 23.60 olur emınım:)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Geçerse zaten 24,63 ü egale edeceğim demektir kardeşim. T hü

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür Ederim Kardeşim. Sizede bereketli olsun.

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim. Hedefim en az 100.000 idi 07443 gelmesiyle elimdekilerle hedefimi yukarıya attım...
Herkesin gönlünce olsun.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Maşallah Allah arttırsın

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Gecsemmi gecmesemmi diyor:)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Bereketli olsun arkadaşım çok çok çok çok çok çok sevindim. Gümüş ons ne zaman ne yapacağını kimse bilemez. Kar cebe yakışır her zaman için geçerli bir kuraldır. İlk fırsatta fazlasıyla geri almanız dileğiyle...

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

0.6422 den aldığımı 07443 den sattım 3573.50 dolar artirdim.
Bu kâr hedefime gidecek ilk adım oldu.
Teşekkür Ederim Kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Anladım teşekkür ederim hocam

3BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

23,12 üstünde 3 gün kapanış yaparsa 25,48 e kadar çıkış kanalı açılır.

Bugün 23,12 nin Altın da kapatırsa ise 21,82 ye kadar düşüş kanalı açılır arkadaşım.

Tamamen hayal ürünüdür

dolarkes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Teşekkürler dikkate aliyrm

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Kırarsa nereye kadar gider hocam

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Ons bazlı makas vergi dahil kurtarıp kurtarmama durumu kişiden kişiye değişir arkadaşım. Tl bazlı zaten Allah bankalara talimat verenleri ıslah eylesin

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

13,80 e falan geliyor gram bazında ons 22,58 düşerse makasları bile kurtarmayabilir bence ihtiyaç varsa bozdurmak daha mantıklı buralarda tutunma ihtimaline karşı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum