Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0973 22:44:27
EUR 37.6148 22:44:27
USD 34.2539 22:44:27
ALTIN ONS $2643.3850 22:44:27

Grafiği gönderen: Hakedis2

Gesan patla artık...

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben güveniyorum ona.. en fazla bekletir, bekletsin..5,98 üstünde kaldığı sürece korkmam.. arada başka destekler de var, bu, bana kritik görünen..

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Güzel hocam sevidnim zarardan çıkmanıza.. ekgyo kalkar mı diyosun?

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

HTTBT zirveyi test etti. Son görünümü nereyi işaret ediyor?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben de çok güvenli değilim ve gayet dikkatliyim.. nakit durumu iyi, dün bugün daha da iyi hale geldi, oradan rahatım... onun sayesinde kaç tane tersimi düze çıkardım, cash is the king! :)

tekniko06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

beğenir misin benim baktıklarımı bilmem ki.. sen daha bir hızlı trade odaklı değil misin bana göre? deva aldım dün biraz, az önce de mobtl.. mob çok az aldım ama, duruma göre yüklenicem.. tatgd var, çok hafif terste, takip ediyorum..

tekniko06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

iyiyim ben.. alcar bryat cmbtn önemliydi, üçü de tersten çıktı, gözümü kırpmadan az karla yükü hafiflettim.. ekgyo nakite (ve kağıda da, aslında) güvenerek baya yüklü hale getirdim, başa baş hale geldiği gibi hafiflettim.. eline ne geçti, demeyeceksin :) bilmem kaç bin zarardan 90 tl mi ne zarara düşmüş, o kadar para bağlamışım, hepsini tehlikeye atar mıyım? :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Tavan * hocam @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Senin nasıl hocam benle çok uğraştın kağıtların hep taban gidşyor bu ara ha..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Şu an sağdan soldan bir şeyşer geldi ettiğim zararı telafi edecek kadar şimdi kardayım.. fena değil ama satarlarsa stop olurum artık sabah olmadım .. şükür..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bir şey demiyorum, peki.. genel durum nasıl portföyde şu anda, iyi mi? idare eder mi? iyi kolla kendini, gözünü seveyim..

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

5 ay oldu nerdeyse hocam..

Yesilll75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam ama adam gibi bir kar olmadı ki zaten:((

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yahu, hani parçalı işlem? :(

0BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

61.5 an itibariyle 54/55 iyi gibi alım için YTD

0BeğenmedimŞikayet

Yesilll75 ()

Çok bekletti gelmesi lazım artık.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

6.25ten aldım 6.59a gitti satmadım geri geliyodu dün 6.30latda çıktım ahan son hali .. napak nasipte yoook yok . :(

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ulufa da kar yaptın mı? dirence mi gelmiş? 7,19 7,46 7,86 direnç mi sanki?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

@Nuri71 @Nur30 millet onu bekliyor zaten hocam var mı ufukta bir şeyler ? 70-80 civarına inecek sonra ralli inşallah...

0BeğenmedimŞikayet

Yesilll75 ()

Yavaş yavaş gitmesi daha iyi. Belki bugün bedelsiz veya halka arzı gelir demi:))

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ahan da.. hocam çok sağolun şu eşiği bir aşarsak inşallah yolu açılacak 60larda da böyle zorladı şimdi 200 300 arası baya dolandı.. eskiden kitlerdi bu ara çok nazlı

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yok hocam her daim desteklerini hissediyorum benim için uğraşıyorsun sağolasın varsa senşn fe üstğnde bşr gerginlik bana sar ben katlanırım valla:(

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

olsun inşallah, sefan olsun, keyiften taklalar at burada, ne kadar memnun olurum...

biliyorum bağırmadığını, tribim geldi öyle :) attım, geçti şimdi :) sen bana bakma, gerilmek için sebeplerin var, farkındayım.. kendi içinde yani.. nasibin çok açık olsun inşallah..

1BeğenmedimŞikayet

Yesilll75 ()

Kimseye al sat demiyoruz. Ama Gesan sektöründe tek. Alfas la kıyaslanmaz bile. Benim için yolun daha başında.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Eyvallah usta astoru naaptın?

Murataga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yahu ben sana nasıl bağırabilirim hocam öyle bir şey mümkün mü:( bugün kitlrmeli yarınd a 300ü aşarsa varya...

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Siz işinizi bilirsniz hocam bana gerek kalmaz ya yapmayın.. :(

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ya, ben zaten genelde kafama göre hareket ediyorum :) sana da bazen uyarım, bazen uymam; o bana kalmış.. sohbet konusu olarak açtım sadece, ne bağırıyosun? :(

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam aklıma gelmez öyle bir şey valla yapmayın:( gesanı ben 65ten elimden kaçırdım ha bire kap atıyor ne biliim düştğk peşine ..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum