Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0712 07:31:08
EUR 34.6485 07:31:08
USD 32.3216 07:31:08
ALTIN ONS $2320.5450 07:31:08

Grafiği gönderen: celik2119

Gümüşte TOBO oluşumu görünüyor. 21.25 üzeri kapatırsa 22.50'ye kadar hızlıca çıkabilir. Birinci parça alım için 20.60 üzeri kapatması. 2. parça için 21.25 üzeri kapatmasını bekliyorum.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aksiyon5 ()

Hocam kusura bakmayın siz Iyı biliyorsunuz ondan size soruyorum. gümüşün şimdiki direnci neresi şimdimi alım direncimi bekliyim bilemedim

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

asures52 ()

teşekkürler ederim

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

32 ile 23 arası. S. çim sonucuna göre değişir.

asures52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Hocam sordum aynı anda alıyorum demişsin gördüm

0BeğenmedimŞikayet

Fırat35 ()

Tamam hocam yinede teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Var_mısın_yoksun ()

Selamlar hocam nasılsınız? Bir parça dolar dan gümüşe geçmek mantıklı mıdır sizce? Uzun zamandır takip edemiyorum bebekten dolayı

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Öyle bir amacım yok.

Fırat35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aksiyon5 ()

Sen aldıysan bende alım hocam sen genelde yanılmıyosun

0BeğenmedimŞikayet

Fırat35 ()

Hocam tüm alım ve satımlarınızı yazın lütfen sizinle birlikte hareket edicem

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hayırlısı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

asures52 ()

@celik2119 kiraya vermek için iş yeri alacağım yıl içinde, dolar bozdurup kredi kullanmadan bu yılki en düşük ve en yüksek Aralık ne olabilir dolar kurunda.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bereketli olsun, çok şükür :)

4BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bir parça aldım. İkinci parça için 21.25 bekliyorum.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi bugün 21,25 üstü olsa, tek parça mı alırsın bence sen 1 gün daha beklersin :))

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

20.60'ın üzerinde kapatacak gibi. Bir parça buradan alıyorum. Üçte bir.

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Günaydın Çelik hocam değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Makas cok lakin alım yapamıyoruz gümüşte. Platin grafiğinizdede yıllardır düşüyor platin. Anladığım kadarıyla platine bulaşmamak lazım diyorsunuz değil mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum