Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0653 05:09:08
EUR 34.5656 05:09:08
USD 32.4256 05:09:08
ALTIN ONS $2287.5350 05:09:08

Konu: btc

Düşmemiş sayfaya bu grafik

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Nokta atışı tebrikler sn ustac domi 46 dan düzeltme yapıyor
Bende ufak parca dodo short var
@Roketci_1234 kral ctxc kar cebe yapmış 0.33 lere gider belki
0.17 yeni alış için takip et didim dinlemez inş beni düşüş odaklı oldum ben yine )

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ntmen_× üst yorumda dominance 46 da düzeltme yaptırabilir demiştim. 45.79 u görmüş bugün :))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sitede hoca dolu :) yazdirma tek tek şimdi:)
Btc de hikaye çok 17 k dip 44 k aragaz 69 k ve 90 k olarak çizilmiş
Arada fed banka iflası borsa iflası gibi haberler ile bu arada mekik dokur btc 17 k ya yaklaştığı zaman tekrar 9 k ve 5 k masallari çıkar.
Kısacası guvensiz ve kaygan bir zemin
Fettry 1artta 9.60 larda idi
Şimdi 6.08 den artmaya çalışıyor 6.80 aşağısı dikkat edecek şekilde alış satışını yap parçalı olarak
6.80 den inişe gecerse inislerde alabilirsin
Inmezse weindekiler kar ettikçe parçalı satarsin
Dikkat et kolay gelsin

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Değerli üstadım dominans a inan hiç bakmıyorum ben btc , total , total 2 ve btcupusdt. Btcdownusdt ve elimde olan coinin durumuna bakıyorum genelde 1 coin alir satarım
İniş çıkışlarda hepsi benzer tepki verir zaten
Kisaca btc. d dominans için ne desem yanlış olabilir kusura bakma
Bana total verileri yetiyor
Zaten yüklü işlem yapmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Öğrenelim abi

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

@ntmen_× ne dersin dominance ile ilgili

Genzo34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Bu ne demek abi

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Dominance 46 da düzeltme yaptırabilir.

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Benimkiler artıda, normal ama piyasa çok korku saldı, insanlar inanmıyor halen yükseldiğine ne zaman biraz korku endeksi düzelirse o zaman girişler yoğunlaşır. Tabi girişler oldukça alım yerleri yukarıda olacaktır

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

20-21 arası fulledim ama sonra düştü tabi bir miktar daha, şuan da ortalama kafa kafaya.

Ama tabi kafa kafaya derken en sonki tüm karlarla beraber. Bu saatten sonrası ekstra kâr edecek

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah değerli ustad saygılar
@Selda09 buralardayım btc için nokta atışımi yaptım yiter:) 23300 e artar dedim hızını alamadı 24500 yapmış
@Roketci_1234 kral ile @calculator ustad da gerisi ben bilmem ; )
Zaten pc çöktü toz içinde kalmış masaüssü laptop lar çocuklarda kaldım saf gibi 10 usd t ile basbasa arttırıp bi laptop alayım bari :)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Nasıl yani? Sen ne zaman aldın?

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Abi bu süreçte seni çok dinledik, şu düşüşte yarı malda olsam çok iyi olacaktı, alımı kaçırdık açıkcası :))

Ama her türlü bilgilendirmen için teşekkür ederim. Müteşekkir olduğumu belirtmek isterim

5BeğenmedimŞikayet

calculator ()

ETH 1720 sonrasında 1883 üstünde tutunursa tadından yenmez.
BTC 25250 sonrasında 30100 ve 32000 aşılırsa tatlı üstüne kaymak olur.
Sn. @NAZAR Sn. @Roketci_1234 Sn. @HeXagon© ve Sn. @61WOLF61

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

21700 aşağısı olmazsa 23300 e artabilir
21700 den inmeye baslarsa 20500
Şimdilik iniş ve yükseliş rakamlari bunlar btc için 4 h grafik böyle diyor 1 hafta sürebilir belli olmaz

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum