Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 04:28:30
EUR 35.7869 04:28:30
USD 32.9468 04:28:30
ALTIN ONS $2386.8250 04:28:30

Konu: Nkolay aktifbank

ht1976 ()
Gümüş

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

merhaba. şimdi baktım banka gümüşü usd olarak satışta 0,80xxx rakamı gösteriyor. bu ne demek oluyor?

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

16 hedefime kitlendim bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Bakalım duruma

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

platinde kâr var ama satsam ne alıcam çok fazla bırakmıyor 637 ye çiktıgında geçen hafta satayım dedim mesai dışında oldugundan satamadım satsaydım da alamayacakmışım marjlar yuksek 22.23 tl simdilik bekliyorum hocam dogrumu yapıyorum bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

paladyum denizden platin vakıf katılım 605 platin paladyum 936 civarı

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sana diyorum TL ye işlem yapma diye dolar geç dedim diyorum yapmıyor sun hocam en azından 25.05den satacaktin

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Aleyküm selam sayın hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun çok sağolun ne olsun ramazan ayı işteyim takip ediyorum piyasayi Çarşamba günü ABD enflasyon rakamları var. takip ediyorum gümüş ons 25.05 den satış yedi kaç sefer de aynısı oluyor aşağıda 24.70 var. suan için olumsuzluk var hocam. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Hocam selamünaleyküm ? yisindir inşallah beklentin yukarı mı aşağı mı

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

peki başka bankaya geçişte ne yapmalıyım dolar /euro ya çeviri rsem?

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam bence TL ye kesinlikle geçmeyin. ya dolar yada euro geçmek çok Uygun olur diye düşünüyorum. ytd.

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

banka değiştireceğim ben de gümüşteyim hala. yani gümüşü satıp tl ile başka bankadan uygun zamanda alım yapacapım. dolar a geçemiyorum o nedenle tl ye geçmek doğru olur mu?

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Tamam inşallah buradan yazarım size acele etme bence platin ve paladyum maliyeti nedir. nerden aldın deniz den mi en paladyum yoksa vakıftan mi

Melisada için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Alım satımlarınızı yazarsanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Teşekkür ederim Hocam işten fırsat buldukça siteye uğruyorum. Ben bu malum bank. hiç alışmadım kuveytte çok kolaydı bu biraz farklı geldi bana

2BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Çarşamba günü bir veri var ona bakalım ondan sonra Avrupa ve diğer ülkelerde paskalya tatili bitiyor durumlar nasıl olacak takıp edelim

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Bence hiçbir yapma beklemek en uygun olanı zararına kesinlikle mal satmak Yok biraz zaman bence. size ulaşmak olsa güzelce anlatırım...

1BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Tl az var hocamda bekleyip yine gümüş mü almalıydım platin durağan paladyum daha da hareketsiz

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Bereketli olsun. Kabul etmiyor bir türlü yapıcak birşey yoktu gümüşten kâr aldım ama erken çıkmış oldum platinle paladyum alarak yanlış mı yaptım acaba.

2BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Emin olun çok kolaydi. tlde kalma bence Ufak Ufak dolar hareketli olmaya başladı.

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Allah sizi ne yapsın yaaa. o kadar anlattım durumları bende full dolar a geçtim. bekliyorum uygun bir alım noktası gelirse gümüş alırım diye düşünüyorum. bugun yine dolar aldım. secimden sonraya hazırlık yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Aleyküm Selam iş güç hocam ne olsun sizinle konuştuktan sonra parite yi yapamadım bir türlü biraz platin biraz paladyum biraz nakit devam ediyorum. Aldığım günden beri paladyum yerinden kıpırdamıyor bakalım nasip siz nasılsınız elinizde ne var şuan

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Selamün aleyküm hayırlı geceler sayın hocam neler yaparsın ins kaybolup gittiniz yaaa

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Ne zaman konuşma olsa geri çekilme olduğunu gördüm ama yükseldiğini görmedim bakalım bu sefer ne olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Mantıklı olan da bu katıyorum sana

2BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam ben TL ye dönmem dolar euro yada sterlin dönerim diye düşünüyorum. suan için düşüncem budur. daha önce dolardan gümüşe geçtim. bu saaatden SONRA TL dönmek akıl işi değil sende dövize parite yapmanı tavsiye ederim. secimden SONRA döviz işi biraz sıkıntılı olaxak gibi duruyor. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun sayın hocam benim full gumusteyim iki bankadan alımları tamamenladim. para buldukça almaya devam ediyorum. iki banka malum FIBA ve n kolaydan aldım. yarin olan Fed kararını bir bakalım ondan sonra yörünge takip edelim. bir sonraki faiz kararı 3 Mayıs'ta var. kusa vadede birşey bekleme bu yıl içinde 22.90 TL görmek mümkün olacak gibi. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Hocam nbr bereber yürüdük bu yollarda yola devam beraber:)) kaçtan tl dôneceksen beni etiketle bildir takipteyim seni.

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Sürekli güncelliyorum ama olmuyor söylediğiniz gibi bakiye yetersiz belkide teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Bende sıkıntı yok aynısı oluyor güncelleme yap. tekrardan işlem yap. bakiye yetersiz oldugunda işlem yapmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Melisada ()

Günaydın Hocam n kolayda arbitaj işleminde sürekli kur değişti güncelle fiyor güncellememe rağmen işlem yapmıyor sizde böyle bir sorun var mı neden işlem yapamıyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum