Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:43:40
EUR 34.7850 06:43:40
USD 32.3920 06:43:40
ALTIN ONS $2301.3850 06:43:40

Konu: Gümüş TL Orta vade(3-6) Aylık Analiz

⭐⭐Emektar07 ()
Gümüş

Merhaba arkadaşlar Gümüş Tl nin detaylı grafik analizi budur.
9 Ay süren bir yatay bandımız vardı ve Aralık ayında kırıldı
grafikteki ilk yuvarlak ile belirttiğim yer.Burda tekrar yatay
banta girmek istemiş ama kalıcı olmadığı için başaramamış.
mart ayında da muhtemelen tekrar yatay banda girmeye çalışıp
12,66 ilk desteği kırmaya çalışacak burda iki senaryo var
1- ilk yuvarlakta gösterdiğim gibi tekrar kalıcı olamayacak
yani yatay banda giremeyecek ve Direncimiz olan 14,83 ü görmek isteyecektir
2-
12,66 ilk desteği kırarsa ve haftalık kafanışı yaparsa
ilk 12,30 u görmek isteyecektir. Daha sonrada yatay bandın
Alt desteği olan 10,20 ye kadar kademeli bir şekilde düşüş olabilir.

Bu Analiz sizi korkutmasın bu analiz Orta ve uzun vade Yatırımcılar için
Yani 3-6 Ay arası

Kısa vadeciler 12,66 takip etmeleri gerekecek Alım için 12,66 Tepki alımının yeridir

Dün rakamlara detaylı bakamadığım için 12,48 - 12,50 gördük ama 12,45 altı kalıcılığı
kısa vadecileri korkutur ve dahi üzebilir :- (

BEN ORTA VADECİYİM Alım için 2-3 Ay kadar bile bekleyebilirim Ama alım yapmak istediğim
rakam 10,80 - 11,20 dir.
kısa vadeci olsam alım için 12,66 ve 12,45 i beklerdim Saygılar

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Yaw hehe geçen sene de ons 1100 falan olacak diyordun zaman kaybı senin analizlerin dipler de şekilde yükselir tedavülden kalkmış dillerle analiz mi yapılır

Emektar07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

orta. vadede $ kac olarak. ongoruyosun. ustat
")

1BeğenmedimŞikayet

ENCİ ()

Düne kadar kaptana soru soran büyük güruhun bütün soruları sana soracagı günler yakın gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Dediğin gibi panik yapmamak lazım sadece sabırla beklemek gerek. Ama bunlardan ziyade zirveden alınmaz geçtiğimiz yıllardada söyleye söyleye dilimde tüy bitmişti zirveden alıyorlardı diyordum ki neye güvenip alıyorsunuz sonra feryatlar figanlar.

Uğur_Böceğiyim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

bu konuyu defalarca açıkladım 3 gün oldu tekrar döneli. Eskiden beni iyi tanıyor olsaydınız herkes düşecek dediğinde benim çıkacak dediğimi , herkes yükselecek dediğinde benim düşecek dediğim bilirdin. Kimse kahin değil sadece yılların verdiği tecrübe. keşke 14 lerde aranızda olsaydım ama yinede kimseye al yada sat demezdim. Herkesin kendi kararı

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uğur_Böceğiyim ()

Hatırlıyorum ğstad ilkkez gümüş almıştım 35 tl ozamanın parası tahminen 3500 dolar zararla sattım bir ay bekleseydim 4000 dolar karla çıkacaktım bana ders oldu asla panik yapmıyacaksın hiç bir şey sonsuza kadar düşmez buda bir kaç haftaya kalmaz döner

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Bu net ve kesin değil dediğim gibi gümüş TL 12,45 desteği kırar ve 1 hafta 12,45 Altın da kalıp kapanış yaparsa o zaman o rakamları bekleyeceğim diyorum kesin demiyorum muhtemelen diyorum. Kalpten gitme sadece sabırla bekle. İnşaAllah zarardan kurtulursun.
Ben 10,20 gelecek diyenlerden değilim. şelalecilerden değilim. Ben netim kırarsa şu rakamları görmesi muhtemel diyorum burda yanlış varmı

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acan40 ()

Buralardaydım. Ama benim derdim sizin bilip bilmemeniz değil. Bildiğinizi söyleme tarzı. Velhasıl; üslup kılıç olur bazen, şefkatli el olur bazen de. Uzatmaya gerek yok. Ben derdimi yansıtan cümlelerimi an itibariyle bitirdim.

-1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Emektar hocam sizi bilirim eskilerden siniz. ama buraya keşke 14 iken gelip bilgileri yazsaydiniz. bu satten sonra düşüş var demeniz yukarıdan alanların morelimi ve psikolojisini dahda üzüyor. yani 14ten alan adam buradan satamaz ki nasıl satsın. yinede siz bilirsiniz paylaşım olarak

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

sen gümüşün 3,70 den 2,40 a düştüğünde piyasalardamıydın. Emin ol o zaman herkesin yarasını ben sardım bu sitede keşke eskiler hatırlasada yazsa bi. bak nerdeyse %35 lik bir düşüşten bahsediyorum o zamanlar herkes insanları korkutup zararkes yaptırdı. Şuan benim bahsettiğim 12,45 TL altı kalıcılık buna dikkat edin 12,45 kırılırsa bak hangi rakamlar geliyo

acan40 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Ya arkadaş sen ne yapıyorsun böyle ya kalpten gotureceksin beni bu nasıl bir rakam

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Destan olmuş..

0BeğenmedimŞikayet

acan40 ()

Ben, arada ağır hakaret olmadıkça engele karşıyım. Fikirsel anlamda tölere edilebilecek cümleye de karışmam. Yazıyorsam sebebi var. Velhasıl hiç engellediğim yok, ama beni engelleyen çok. Selametle kalın. Ama bu fikriyatınıza biraz ayar verin. Vebal yüklü cümleler olduğundan zulmeden bir şekilde yazıyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

birşey soracam hâla niye engellemedin benimle çekişmek hoşunamı gidiyo :- ))
gel sende aramıza katıl gizli hayranlık besleme :_))

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Ben Yatay banda tekrar gireceği kanaatindeyim muhtemelen 10,20 ye kadar destekleri tek tek kıracak. Eğer desteği kırmak isterlerse bunu yaparlar. Olay ve haberleride grafiğe göre çıkarırlar ki
düşüşe veya yükselişe kılıf olsun. Yoksa herkes merak eder demi niye düştü yada niye çıktı diye.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

ben 10,80 - 11,20 gibi bekleyeceğim Nasip artık

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Evet kardeş çok haklısın profesçler konusunda

1BeğenmedimŞikayet

acan40 ()

Sen de şu her gün TV'ye çıkan Deprem profesörleri gibi her şeyden bahsedip olanına yaslanma... 37 tane ihtimal saymış, biri tutunca yazıyor. Birader sen 10.20 den bahset. Şu 36. Söylediğin var ya, o!

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

sanki 2. si gerceklescek
kisada
ustat
")

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

10.80 de mi alcaksiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Bu Yorumu Hatırlayanlar burdamı :- )) bakın beni taşa tutan arkadaşlar kaça kadar inmiş ve kaçtan tepki alımı gelmiş ve nereye kadar yükselmiş.

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Usta senin hedef gelecek gibi öncelikle 12.50 sonrasında 11.20

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

İşin gerçeği 10.80 in gelmesi için tekrar yatay banta girmesi ve kalıcı olması lazım. Ama bu gerçekleşirde 10.80-11.20 arası rakamlar gelirse bende Yüklü miktarda alım yaparım inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Fıbada heasap aç IBANını ver ben sana gumuş transfer edeyım makassız vergısız bedava yoksa başka turlu sen hıç gumuş almazsın :)))

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Eyvallah abi saol

0BeğenmedimŞikayet

Erdogann ()

Aynene10.20 miii? Yuhhh... battiii millettt...

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

10.20 yi getirirler mi hocam sanki zor gibi..10.80 de ful alirim

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

@Gökhan77 Gümüş TL garfiği Akşama doğru gümüş ons ve dolar grafiğinide değerlendireceğiz inşaAllah

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Müsait olduğunuzda gümüş/dolar grafiğinizi görmek isterim . Düşüş trendindeyiz bu doğru ama 12.60 ın altı çok çok çok zor . Bir habere bakar yükselişe geçmek için . Şubat sonu mart ortası toparlayacaktır . Alım yapacaklar bu seviyeler güzel seviyeler daha dibi beklememek lazım derim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Emektar07 ()

Haklısınız Ama Dün defalaca yazdım Aranızda değildim. Fazla Takipte etmiyordum.
Bir müddet ara vermiştim. Burda yeni ülerein çoğu bilmez beni Yaklaşık 10 Aydır siteye yorum yapmamıştım 2 -3 gündür burdayım. Kim olsa sizin gibi düşünür ama zamanla İnşaAllah tanışırız nasıl biri olduğumu görürsünüz

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum