Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 13:57:25
EUR 34.7525 13:57:25
USD 32.3249 13:57:25
ALTIN ONS $2298.5450 13:57:25

Konu: Altin.in AFAD Bağışı

⭐⭐admin ()
Dolar
Tekrar depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Dün yaptığımız paylaşıma 1705 beğeni geldi. Her beğeni için 10 TL bağış yapacağımı söylemiştik ancak bunu 20 TL'ye çıkararak bağışımızı yaptık. Destekleriniz için sonsuz teşekkürler.

Yorumlar (91)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Allah hayrınızı kabul etsin...

1BeğenmedimŞikayet

Demir_21 ()

Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Rabbim hayrınızi kabul etsin inşallah

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

rabbim hayrınızı kabül etsin
misliyle yerine koymak nasip etsin

1BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Allah Kabul Etsin. Allah razı olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Hatasil ()

Emekleriniz için teşekkür ederim.

Eksik olmayın!

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Allah razı olsun bulunduğumuz sayfadan bunu bekliyordum açıkçası ilk yayınlandığında okudum beni yanıltmadığınız için çok teşekkür ederim bu duyarlı davranışımız için mutluluğum tarif edilemez derecede minnettarız sayın @admin

1BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

Birlik ve beraberliğimiz daim olsun.

Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın.

1BeğenmedimŞikayet

Tamer8888 ()

Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Bluestar06 ()

Harikasınız. Birlik beraberliğe ihtiyac duyulan bu günlerde çok düşünceli ve güzel hareket tebrik ederim.

1BeğenmedimŞikayet

PROTÜRK ()

ALLAH yaptığınız hayırları kabul etsin bizi de bu yardıma dahil ettiğiniz için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

virtuousness ()

Allah kabul etsin...

1BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

bir beğeni keşke atsaydınız canınız sağolsun :)

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hayaletordulu ()

admine de helal olsun dün beğeni çarpı 2 olsa ne güzel olur demiştim aynen de öyle yapmışlar 2 kez tebrik ederim kendilerini.

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

trader_mrader ()

Helal olsun admin

-6BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

1716 beğeni gelmis kac aktif uye var merak ettim (ben like atmadim)

0BeğenmedimŞikayet

Greenblue35 ()

Çok tşk ederiz

1BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Duyarlılığınız için teşekkürler. Tez zamanda yerine ulaşır inşallah. Birlik ve beraberlik içinde yapılan işler daha kolay hallolur. Allah hayrınızı kabul etsin.

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Rabbim birinizi bin etsin .
Asıl ihtiyaç sahiplerine tez zamanda ulaşsın inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

Kingcapo ()

Allah kabul etsin admin bana artık bi yıldız versen

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Allah hayrınızı kabul eylesin.

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Helal size . Yapmış olduğunuz yardımların tez zamanda ihtiyac sahiplerine ulasmasını dilerim .

Tüm depremzedelere kardeşlerimize geçmiş olsun . Allah sabır ve kolaylık versin.

1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

@admin çok tşkler
Rabbim yerini doldursun inslalh

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sn admin Yakışanı yapmışsınız biz teşekkür ederiz. Allah böyle acılar yaşatmasın tekrar bir an önce milletçe birlik beraberlik içinde yaralarımızı sararız. emeklerinize sağlık biriniz bin olsun yüzlerce kişiye derman olur bu bağış

1BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

Duyarlı olan acıyı kalbinde hisseden herkes ten Allah razı olsun

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

O dediğim in rakamlarıninanın tek başımıza yaptım yardımın reklamı olmaz bu sitede yıllardır varım bir senedir yorularm düşmüyor acep nedendir onu da admin kardeşim iz iletmiyor

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

Yorumlar düşmüyor yıllardır sitedeyim ne oluyor admin böyle mi birlik beraberlik olacak duyarlı olalım

1BeğenmedimŞikayet

Maximus55 ()

admin birlik beraberlik zamanı sitede yorumları açarmışım Ltf,

1BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

demek ki biz bize imiş kardeş

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum