Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0742 11:44:38
EUR 34.7939 11:44:38
USD 32.3685 11:44:38
ALTIN ONS $2299.8300 11:44:38

Grafiği gönderen: celik2119

Son durum

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

% 5.5 uzerinde bi faiz
o oku daha asagi cekmez. mi
ustat
")

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Terlikci aşağıdaki grafikte göstermiştim. Yeşil destek çizgisine doğru ilerliyor. Kırmızı oka dikkat edin.

0BeğenmedimŞikayet

_zahir_ ()

@celik2119 Hocam zahmet olmazsa yaptığınız bu işlemi kısaca bir örnekle izah edebilir miniz? (Ku. eyt ktv kira sertifikası fonunda 100 bin için günlük 53,82 tl veriyor. Aylık 1,500 yapıyor. Kur korumalı altına aylık 3 gr veriyorsa 3.300 tl yapıyor. Ama ktv olanı günlük 09.00 - 17.00 aralığında hisse alımı içinde kulllanılabiliyor. Sizin bahsettiğiniz "parçalı kur korumalıyı" işlemini tam anlayabilirsem bunu deneyeceğim. Tam anlaşılır olmadıysa kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Makas yüksek, az once altin kkm girisine baktım 1095'ten 10 gram altin yatirabiliyorsun ama 1145'ten alip yatirabiliyorsun banka ile gorussem 1095'ten acar mi hesabi bence acmaz

0BeğenmedimŞikayet

Dinozoff ()

Faiz, hassasiyeti olmayan biri için faizde kalmak daha iyimidir .3ay yada al sise ereğli ford 3ay beklesek :)

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

bu duvarlar tuhaftır. ilk önce nefret edersin. sonra alışırsın. zaman geçtikce dayandığın tek şey olurlar. kurumsallaşmak budur.

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hocam ben diğer grafikle karıştırdim bunu
21.4 olan ile
Şimdi yükseliş için olumlu birşey yok nerden almayi düşünüyorsunuz acaba sakıncası yoksa ons bazlı

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

21.40 altinda neresi var hocam anlamadik

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yeşil çizgi ana yükseliş trendi oluyor. Önemli bir haber gelmediği sürece destekleri kıra kıra oraya iner.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstad emeğine sağlık 21.4 önemi grafikte var
Orayı şuanlik kırdı diyelim dönüş ibaresi yoksa bir alt desteğe ugrarmi?

0BeğenmedimŞikayet

kendihalinde381 ()

hocam şuan yatırım yapılıcak arazi bulamıyorum internete düşmeden güzel yerler gidiyor araştırmam gerekiyor kur korumalı Altın a geçmeyi düşünüyorum 3 aylık şimdilik

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam grafiginizde o cizgi 20 ons sa mi geliyor bilgimiz az bilmiyoruz tl olan dolar yapip bekleyebilirmi hocam gumud icin sizi hep takip teyim simdi baya zarar var ortalama dusurmek icin hocam crvap verirseniz memnun olurum

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ev değil arazi alın o kadar para varsa. Tekrar şehirler kurulacak. Arazi ihtiyacı olur.

kendihalinde381 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kendihalinde381 ()

hocam ibrahimliden 4 1 daire alıcak parayı bağlamayı düşünüyorum yerimde olsanız bağlarmıydınız başka bir şekilde mi değerlendirirdiniz ( evim var)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

evet bu doğru. Diyelim ki 1100 liradan 100 Gram altın bağladınız. Üç ayın sonunda altın 1100 lira olursa size hazine kur farkı ödemesi yapmıyor. sadece banka %3 kar payı ödüyor. Sonuçta 113.000 lira alıyorsunuz. Tekrar gram alırsanız yaklaşık 3 gram artmış oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

kendihalinde381 ()

hocam ben şimdi konuştum bilen biri ile 3 ayın sonunda tl bazlı kar alınıyormuş velevki tekrar Altın almak istedim 11 12 arası şubeye gidip merkez bankası kuru ile satın alabilirmişim mobilden almaya kalkarsam zarar edermişim makastan dolayı. gram bazlı vermediklerini söylediler Tl olarak veriliyormuş gram bazlı fiyat takip ediliyormuş hazine ödemesi için. Doğru mu hocam yazdıklarım

0BeğenmedimŞikayet

wsalvaw ()

bu dediğiniz %3 luk oranı ne kadar zamanda veriyorlar yada nasıl oluyor kardesim

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Onlar da sistemi bilmiyor. 1100 liradan 100 Gram altın alıp bağladım. Üç ay sonra altın yine 1100 lira olursa benim kaç liram olur diye sorsaydınız.

0BeğenmedimŞikayet

kendihalinde381 ()

hocam hangi banka şimdi ben görüştüm kuveytürkle bana diyorlarki sadece paranızı koruruz Altın mikatrı artmaz düşerse. kar almanız için yükselmesi lazım dediler

0BeğenmedimŞikayet

Taneragn ()

Hangi bankalar da hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yaklaşık o civarda. Gram altın fiyatı değişmezse 100 gramda 3 gram artıyor.

Armağan06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

@celik2119 hocam kur değişikliği olmazsa banka oran kaç veriyor yüzde 12 mi?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Üç aylık. Parçalı yatırıyorum. Böylece yaklaşık iki haftada bir dönüyor. O sıradan uygun bir şey varsa onu alıyorum. Yoksa devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

kendihalinde381 ()

kaç aylık yatırdınız hocam

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

12 Angry men filmini tavsiye edebilirim usta.

@B_O_Z_H_İ_M_A_S_

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

altın korumalı katılım hesabı

0BeğenmedimŞikayet

kendihalinde381 ()

hocam merhabalar nasılsınız. Şuan için yatırımı nerede değerlendiriyorsunuz bir fikrinizi alayım dedim saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Esaretin bedelinin konuyla ilgisi olabilir.. düşen bıçağı ısrarla tutmanın bedelini gümüşte bir süre esir kalarak ödüycez.. ödeyeceğiz.. kendim gibi konuşma diliyle yazdım sonra da sizin gibi doğrusunu; dikkatinize arz ederim :)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Esaretin bedeli bir numaradır bende. Sonrasında çok film var ama çoğu eskilerden.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum