Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 22:48:33
EUR 34.7748 22:48:33
USD 32.4684 22:48:33
ALTIN ONS $2337.9850 22:48:33

Grafiği gönderen: Caney

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

İyi aman öyle olsun.

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

Hiç bir sorun yok işlem anında msj yazmak alım satım yerini kaçırmama neden oluyordu bu nedenle ara verdim.

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

İnşallah inşallah. Sen naptın nerelerdesin @K_Ç_B

K_Ç_B için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

K_Ç_B ()

bu haftayı tamamen yok saymaları gerek çünkü millet can derdine düşmüş işlem yapamadı. Bu durum eşitlik ilkesine aykırı. Tepkiler yükseldikçe bu haftayı yok sayacaklarına inanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

@K_Ç_B arkadaşım öyle diyor.. bugünü yok sayın salı aksm kapanışta durum ne ise o olacak diyor. Zaten. İşlem iptali bende de bunu gerektirir yoksa hiç bir anlami olmaz.

Salı gununun de iptal edilmesi icin cmere her yere yazalim örnek olacak yazı sayfamda kisiselde var

Takipçiiii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçiiii ()

Ben de bunu merak ediyorum, bugünkü zarar silinecek mi

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Demi zaten bu ev sahiplerinin ac gozlulugu fırsatçılığı değil mi.

Deryagol3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

He bakıyorum deseydin..

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Benimki de ev bakabiliyor musun dedi ibret alınmıyor malesef ev ev diye diye gidecekler bir gün

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Beş kişi dağıtıyoruz.. ev sahibide aramış kirayı bugün yatırabilir misiniz diye. odeme günü 15 aslında. insan bir geçmiş olsun der evin durumunu sorar. yok bizim bazi insanlarimiz akıllanmaz.

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Allah kolaylık versin inşallah kaç kişi dagitiyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Bir tir su daha siparişi aldık ama su yetişmiyor deprem bölgesine.

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Benimde hep taban dünde bugün de...

Ama bugünkü işlemler iptal edilirse dünkü işlemlere geri dönmez miyiz.

Senin dün tabandi bugün mü iyi. Yani onu anlamadim

bilge_adam1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Sence islmeler iptal olunca su gunu akşam kapanistaki rakkamlara gider mi hisse değerleri.

Bunu hiç bilmiyorum Galiba kimse bilmiyor.

Hataya gitmek istiyorum izin almaya çalışıyorum .

Allah'ım yardım itsin :( nsil zor nasıl

Caney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Pazartesi anlayacağınız durumu şuan sadece böyle bı bilgi var.

0BeğenmedimŞikayet

bilge_adam1 ()

@Uzunvade007 abi bugün işlemler iptal edildiyse durum daha vahim sabah tabana oturan hissem yine tabanda saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Bütün işlemler iptal edilse BIST hisseler ve endex dun akşamki rakkamlara gelmesi gerekmez mi.

1BeğenmedimŞikayet

ashcoffee ()

Haklısınız bekleyelim görelim.

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Haklısınız zaten ordan burdan duysam atamazdim attıysa ve hala bı düzeltme veya silme yapmadı ise gerçek olma olasılığı yüksek olarak düşündüm.

ashcoffee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ashcoffee ()

Henüz kesinleşmiş bir kap duyurusu gelmedi. Hüsrevi ben de takip ediyorum bu mesajı öğlen yazmış o da duyum üzerine atmış bence.

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Hocam burda bütün işlemler iptal yazıyor ama ben mi yanlış okuyorum.

ashcoffee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ashcoffee ()

Bu işlem iptali değil işlem durdurma yani yaptığınız işlemlerin geriye dönük iptali söz konusu değil henüz fonlar harici onların da sadece bugün ki işlemleri.

0BeğenmedimŞikayet

halilim06 ()

Teşekkür ederim sağol varol

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum