Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 07:21:21
EUR 34.9460 07:21:21
USD 32.5555 07:21:21
ALTIN ONS $2335.2350 07:21:21

Konu: xag- usd 1d...

İyi Pazar'lar...
Ytd.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Günaydın abi eline emeğine sağlık hayırlı bereketli sağlıklı günler dilerim

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

Emeğinize sağlık hocam.

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Günaydın...

Altta daha evvel uzun vadeli Bayrak görünümünde geçmişte ve günümüzde gümüş ons usd 'nin nasıl bir hareket ettiği /edebileceği ile ilgili grafikler mevcut ve bu analize uyma amaçlı Bayrak hedefi ile işaretlenen desteğe bağlı kalmak amaçlı, aynı zamanda yine aynı noktada bulunan haftalık MA 233 desteğine istinaden biliyorsunuz alım yapıldı.

Grafiği iki farklı renge ayırdığım orta MAVİ ÇİZGİ tamam mı devam mı noktamdır ve nasıl destek direnç görevi yaptığını vurgulamak istedim. Kimse başkasına uyup hareket etmesin, herkesin beklentisi, vade yapısı ve risk profili farklıdır, olur da gizliden takip edip, biz aldık diye alım yapanlar/yapacak olanlar varsa da o nokta Altın da tekrar geri salınım gerçekleşebilir.

Ayrıca saatlik ve günlük basit bir RSI analizi paylaşıyorum...

Bereketli kazançlar.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez...

2BeğenmedimŞikayet

Tardu53 ()

Dikkatle takip ediyoruz. Grafik becerimiz olmadığı için sadece düşüşü söylediğimiz zaman saldırıya uğruyoruz O yüzden ses çıkartamadık maalesef bir susturanlar Şu an ciddi terse düştüler.
Daha da düşecek bu belli diyorum, alay edenlere hakaret edenler katılıyor.
@Strongwolf teşekkür ederiz.

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Ben neredeyse tüm grafiklerin içine not yazar, detaylıca bilgi veririm, yanılıyorsunuz bilenler bilirler:)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

hocam çoğumuz grafikten anlamıyoruz ki. açıklamasını kısaca yapsan biz daha memnun kalacaz. grafik bilgimiz olsa buraya uğramazdık.

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı Cuma'lar efendim, saygılar:)

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

Hocam ben saygıdan ötürü , uyarilirinizdan yola çıkarak birikimimi korudugum için en çok ve teknik tecrübe bilgilerinize istinaden hoca demeye devam edeceğim takipteyim saygılar..

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Merhaba, biliyorsun ki hocalıkla eskiden de işimiz olmadı, şimdi de olmaz...
Profilden geriye dönük paylaşımlarımı incelemenizi rica etsem, şu anda son 3-5 sayfada çalışmayan hiçbir grafik yok, dxy, eur - usd , ons'lar, abd 10y ve diğerleri hepsi de tıkır tıkır işliyor ve bazıları henüz yolun başında.
İnanın bu düşüş hiç ama hiç sürpriz değildi benim için ve çok fazla uyarmaya çalıştım, uyardım, bir yapmadığım bir şey yaptım Şubat Mart çok dikkat dedim daha ne diyeyim fakat fark ettim ki çalışmalar arkadaşlara ağır geliyor o kadar emek veriyorum çok farklı grafikler atıyorum hiç kimsenin umurunda değil malesef.
DXY 104,529 dikkat...

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

Hocam hayırlı cumalar bu çalışmalarınıza istinaden 20$ lara inme ihtimalinden bahsedebilir miyiz veya daha aşağısı mumkunmudur sanırım tam olarak odaklanamadim calismalariniza

5BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

2 hafta önce alt paylaşımda farklı bir bakış açısı ile hazırlanan grafiklerde yakın plan güncel durum...
Ytd...

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı geceler...
2 hafta önce paylaşılan düşüş uyarısı ile ilgili alt grafiğe uzun vadeciler için farklı bir bakış...
Ytd...

Haftalık

0BeğenmedimŞikayet

Şevket_ ()

Vallahi ben bir şey anlamadım :)

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şevket_ ()

:))) peki sen ne anladın oğuz :))

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Mutlu pazarlar

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Eline sağlık hocam kalp grafiği gibi olmuş yakında bizi de kalpten götürecek:)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Hayırlı akşamlar abi emeğine yüreğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum