Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0964 07:25:26
EUR 37.6010 07:25:26
USD 34.2708 07:25:26
ALTIN ONS $2617.0900 07:25:26

Konu: Agix kar cebe

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Ah ah AGIX seni şort oynayanlar

https://altin.in/bildirim

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

32 k beklentin varsa al sat değil al tut mantıklı olan ama geleceğine eminsen ben kendi adıma sabit coinde kalsam daha çok kazanmıştım daldan dala yaparken biraktiğin dala dönüp bakınca için acıyor

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İniş hatları gayet net ve açık yazdim oralara iner yada inmez piyasaya bağlı
benim beklentim 32 bin civari yükseliş yapması
Ayrıca btc filan almam bilirsin yada bilmiyorsan yazayım; ) alırsam anlık alir satar gecerim kar yada zararla ; ))
Alış satış tavsiyesi vermiyoruz neticede piyasayı da ben yönetmiyorum
Coinler sabun köpüğü gibidir fazla güvenilmez uçar uçar patlar ; ) yok olur delist olan coinler ortada :)) uçanları artanlari yakalamaya uğraşıyoruz fazla rüzgarlı olmayan havalarda:)

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tahmini zor değilse et bakalım neymiş :)) kesin ama kesin zor değil dedin anlamam hadi )

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Aydan anlayan kardeşim @calculator üstadım
Grafik olarak atarım falat ilgilenen yok fazla 4 bayrak flama ile 17 binden 24 bine çıkan btc ile altlar yesillendi yükseliş oldu
17 binden 24 bine 7 bin civarı yükselişin düzeltmesi 2000 yada 3500 olursa 23200 aşağısı 20800 e iniş olabilir
O iniş olmazsa yuksek ihtimal btc 32 bine gider
Başka açıklaması yok
Kesin hangi tarafa gider bunu tahmin etmek çok ta zor olmasa gerek ; ) iniş ve yükseliş hatları bana göre bu rakamlar gerisi piyasa yapicilara kalmış

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Kolayıda edemedim ne güzel 0.00550emir vermişim racada dün 0.00477döndü diye sattım bak bugün 0.00560 geldi)))

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ne kaldı kapanışa bu ay ciddi anlamda ne aşağıya ne yukarıya yönünü belli etmedi henüz dolunay 2 gün öncesi 2 gün sonrası 5 günde etkisini aynı yönde sürdürürse düşüş tam ortada 5 inde yön çeviri rse yukarı sert hareket gelme ihtimali ne acaba yani 5 gün hep aynı etkiyi mı gösterir yoksa 2 gün misal aşağı ise 1 gün yani 5 inde karasız bölge diğer 2 gün terse atabilir mı yukarı bunu bi sorsan ay dan anlayan kardeşimize olur mu

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

; ))) zoru başarmak benim işim ; )) kolay i herkes yapar :))

Sade_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sade_kahve ()

Biliyom abi:)
Seninki zor, anasayfada more sonrası convert var 2 sn sürüyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

23.179 sınır gibi önceki düşen son tepe oranın altı sıkıntı kısa trendi bozar gibi sen daha iyi bilirsin kardeşim aman aman hemso deme bana

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Nakit varsa boşta banka havalesi yapmadan usd t busd çevir mek zor değil grafik olarak attım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hemşon roketci kral gelmiş; ) spot için ona sor ; )
Btc 23300 de yataya sardi inan tahmin etmek zor asagi iniş yapar diye tedbirliyim
Yukari devam ederse zaten longlar çalışmaya devam eder şimdilik her zamanki gibi dikkatli 22300 civarı kritik oraları yoklamazsa 25500 ve 32 bine gitmeye çalışır pazar gecesi kapanışa yakın belli eder yönünü btc ve totaller

0BeğenmedimŞikayet

Sade_kahve ()

Şahmeranin dediğini anliyom, başıma geldi. agix 0.08 Ken bankadan havale etmesi zor geldiydi çıkacağını bile bile spot alım için. buda çok çıktı be ya:)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bu btc ne yapacaksa yapsa da yolumuza baksak

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Olur ; )) zaten 2 usd t 2 de busd var atayım hemen ; )) cüzdan wallet, ordan futures ordan convert
İşlem tmm:)) busd yi usdt ye çevir mek için

1BeğenmedimŞikayet

Sade_kahve ()

Tarife gerek yok abi, hesabina aktarabilirsin:)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

O iş çok kolay tarif edeyim istersen 2 sn sürmez

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

üşeniyom usd t yi busd a çevir em

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum