Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:37:33
EUR 34.7748 07:37:33
USD 32.4684 07:37:33
ALTIN ONS $2337.9850 07:37:33

Konu: Rose rsr parçalı kar cebe yapıldı

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Total ve btc inerse kapatmaya gerek kalmaz total grafigi attım onu inceleyiver, yükseliş oldukça ben şimdilik long ağırlıklı işlemler yapıyorum

Açik_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Fatmagule yanlislikla x8 yerine x20 short yapmışım, firlamasin bu abi, kapatimmi:)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Total durumu önemli 1.36 dan 758 lere inmişti şimdi 1.04 lerde 1.00 ve 980 aşağısı olmadıkça majör minör alt üst tüm coinler % 30 yükselecek potansiyelde bence1.04 ten 1.36 lara gidip satışa gelmedikçe total önemli
@calculator ustad bilginize )

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

O zaman acele etmeyem TL kalsın görelim bir 6şubatı ftm gelir umarım 10 11tl ye))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sand iyi bence 14.20 aşağısı olmadıkça 22 lere kadar artabilir
Ftmtry 12 lerde 10.70 aşağısı olmadıkça 16.20 lere artabilir
Lunc zaten diplerde ona bir şey dememe gerek yok
Btc de ve total de iniş olmadıkça devam 5 ve 7 şubat arasi olası inişler takviye fırsatı olabilir
@calculator ustad döngü için uyardı

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

binance tr deyim paribu da var ne önerirsin almak için. Adp sand luna lunc stg ceek raca var elimde.

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Benimde Sand adp tvk lunada var elimde.

1BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

19.400 düzeltme beklerken long işlem?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

btc ve total inince altlar asagi iniyor sand unfi rsr ocean yanına ctsi izliyorum dipte yakalayıp long al sat devam
Bu ara short işlemler yok denecek kadar az
Stg de 0.7240 aşağısı 0.6741 15 dk dip ve yükseliş taban rakamlari
Oralardan inmedikce long devam eder
Kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Sağol abi aldım tekrar ama emir yoktu 0.799 çıkmış saldı biraz tutacam yine 0.8usdt olur inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Dun gece aldim sattim neo sinir etti ne hali varsa görsün:)
@Kral_Şhiba stg 0.81 yapıp yine düşmüş 0 6737 den imedikce artabilir yoksa sen bilirsin stopla gitsin
@Açik_kahve roketci kral keyfi yerinde uçup duruyor dedikodular doğru olmaz :) para ile işimiz yok bizim mühim olan miktarı; ) hybrid roket çıkmış ondan aliriz az daha bulalım da; )) ucus maliyeti azalır
Kayfeleriniz verildi bol şanslar

Kral_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Helal vallahi gitti 0.76

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Olmayan coini söyledin:)) o hariç hepsi

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Neo filan varmi ; )) o da ısınmış 8.20 aşağısı olmazsa izleyeyim bari patron çıldırmış; )) bu kadar indirim kaçmaz. Da çoğu altcoinde
Btc ve total ne yapar ana etken onlar

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Bende kilitli coinler var heybede ne desen var cok şükür:)) bide al satlık miktar var

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

O zaman 0.76 üzerinde kalıp uçuşa geçebilir; ))

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

STG ye biranda 0.72de cin girdi 0.745 gördü)))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sağol kardeşim daha önce stopsuz hedef verenler vardi çoğu kayboldu
İki senelik düşüş bitimi yükseliş olunca dipten aldık diye gelirler alıp almamaları önemli değil okuyup etkilenen elindeki coini yüksekten full alan parçalı işlemden stop yada zararkesten haberi olmayan bir çok kişi malesef bu piyasada av olur yani zarar eder.
işi biliyorum grafik biliyorum diyenler bile av oluyorsa bu piyasada uzun vade hedef vermek yanlış olabilir Stop seviyeleri yada yükseliş seviyeleri grafige tam uymaz .
Piyasaya yön verenler kesesini doldurur genel de büyük çoğunlukta

1BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Anladım usta. Rabbim hayırlısını nasip etsin.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bende 2 sene önce olabilirdi örneğin sparta sepet olur derdim sparta isparta civarında kimsesizler coinligine defnedildi onun gibi çoğu coin
Hic bir coini stopsuz tutmam ve anlık işlem yaparım şimdilik

1BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Çok sağol abi.

1BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Usta sizde uzun vade düşündügünüz bişi yok dimi kar gördünüz mü satıp başka coinemi geçiyorsun

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun kral agix güzel artmış tebrikler
Unfi de almadim o da biraz artmış rose ve rsr var şimdilik bende

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Agix diplerden alanlardan biriyim Dönence üstad sağolsun çok kazandım kazancın bereketli olsun

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Yüzde 20 yükseldi ama cok yakında hemfe cok yakında bir roket bekliyorum agixde:)) @NAZAR hanımdan devir aldım agixi artık:)) büyük balinası değişti onun

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Gunaydin , stg 0.4800 lerden artmış 0.7070 aşağısı 0.6430 civarı iniş yapmazsa 0.07640 uzeri kalabilirse 0.9180 yapabilir
22.600 den btc inmezse tabi yükseliş ihtimali artar stgusdt de durum bu şimdilik

1BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Agix dün gece beraberdik usta sabaha kadar:)) kadroya al demiştim bak hacim nerede:))

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Günaydın..
STG buralardan dönermi yoksa düşüş devammı

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Rose ve rsr devam uçuşa önce hafiften sağa:))
22600 stoplu long pozlar devam edebilir
@calculator sn ustad @Hanım_Teyze ve tüm arkadaşlar bereketli kazançlar bol şanslar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum