Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 13:02:00
EUR 34.7551 13:02:00
USD 32.3840 13:02:00
ALTIN ONS $2315.1050 13:02:00

Konu: Şair ne diyor bakalım

Yorumlar (106)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bir bol köpüklü benden sana.. Bir de platin hk. yorum alsak.. Hiç bulaşmadım bugüne kadar da:))

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Kardeş sana ne zaman geliceğini søylemek haddim değil ama herşeyin bir sınırı var.. onu hatırlatmak istedim.. teşekkurler..

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Neyse 1900 altı takip edelim 15 TL maliyetle terso olmak mı sepet mi mazallah

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sayfa gerekeni söylüyor burda @Baba_Vanga_ ve @somundede ile yazisirken size ne oluyor yahu pes

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tamam dost 15.30 da geleyim stres yapmayın

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Kardeş yeter ama lutfen.. herşeyin bir sınırı ve derecesi var:(lutfen

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

5 şubata var babavanga hakkında hayrlısı diyeyim

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Eta trene çok el salladı artık alıştı :) yine el sallıycak alım beklerken buda burda kalsın :)

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

22.77 2. kademe.. Nasip acemi dost.. :))ytd..

1BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Millet para kazanma derdinde. ben bu tip yaklaşımları hiç anlamıyorum! yani yok düşecek yok çıkacak yok daha da düşecek yok daha da çıkacak.. yorum yapan kavgası bir türlü bitmiyor ve mantığım almıyor yani dediğiniz gibi 23 k da alan kar aldı veyahut almadı ne bu çekişme çekiştirme .. tamam sizsiniz en doğrusunu bilen sizsiniz derim geçerim hep işime bakayım diyen hiç yok herkes en çok beni dinleyeceksiniz en çok ben doğruyum yaklaşımında garip ve üzücü :( hiç hoş değil üzülerek

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

,1900 giderse acele yok ytd

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Aman hocam sepet bana göre değil takip beni yıpratan ise başlasam zaten hepten gümlerim stop koysam patlar gider almadan çıkar işte iken kısa al sat en iyisi ise başlayınca

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Daha 15.30 saati bile olmadi

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Acele etmeyelim nasılsa hareket edecek çokça enstrüman var full işlem yok çok sepet ytd. sonra psikoloji gider aç gözlü olmamak gerek

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam izlemedeyim en kötüsüne kendimi hazırladım ana destek 1145 imkansız mı çok sert hareketler gelirse mart gibi olabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Onsta 1900 kırılırsa az buralarda uğra anladın sen beni acele etme ama :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

O soy bana yaramıyor:))

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

En son 16k dan doge shib eklemiştim aynen durum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

1.6k var sanalda 400 hisseden çekmiştim 2 dese en azından hisseden zararı az kapar

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Yükselirken malum kimse sattım demez aktiginda derler alıştık selda

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Aynen Selda izliyorum zaten tekrar dediğim gibi full işlem üzer

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

22.750 altı gelirse biraz daha düşer mask 67 emir verdim 88 hedef belki burdan gider bilinmez

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ama selaleciligim çekilmiyor farkındayım )

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Gemideyiz diye bana emoji atıyorlardı periskopta bakıyorum mahşer gibi su yüzeyi nasip

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum