Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0643 09:28:10
EUR 34.7187 09:28:10
USD 32.5992 09:28:10
ALTIN ONS $2381.7050 09:28:10

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

yinede yatırımınızda kimseye mani olmak istemem..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

evet çarşamba gece satmıştım..

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam senin elinde o zaman gümüş yok en son lamistin sattın o zaman

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Teşekkürler üstadım.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

a. selam .. buradan direk 22,2 (az önceki 22,6 yanlış oldu özür)..

@Azrcll çok kısada.

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Güzel hocam ne zaman için 22.6 bekliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

S aleyküm üstad. Bekletin buradan aşağıyamı yoksa 25-26 civarlarına geldikten sonra mı?

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@Azrcll gümüşte 22,6 bekliyorum..

mezopotamya_gugalanna için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

Gunmus ; ))) için ne dusunuyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Merhaba güzel hocam gümüş için yorum yapar mısın dusuncelerin benim için çok önemli saygilar

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dün yazmıştım yukarı devem ettirmek isterlerse ( devam ettireceklerini düşündüm) platin çok düşecek diye.. ve yukarı devam ettirdiler... çünkü grafiği yapanlar bilinçli yapıyor
maksatları bizleri sömürmek.. dün tam formasyon bitiş noktasında bıraktılar.. ama bu gün yukarı devam ettirdiler. sonuç: platin daha çok düşer platininde tek başına düşeceğini sanmıyorum..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

altın ons ne olacak onu bilmiyoruz.. o yüzden platin şöyle olacak diyemeyiz çünkü grafiğinde belli bir durum yok.. 1012 nin altı 1000 kadar takip 1000 altı uçurum.. ) ancak rasyoda grafik belli.. rasyo buradan düşse bile tekrar bu seviyelerin üzerine çıkacağı kesin.. yani platinde yukseliş şimdilik görünmüyor.. tepki yukselişinde al sat imkanıda banka vermiyor.. geçen gün 0,850 kadar makas açtı sattırmadı demekki pahalıya platin almak istedmediler. düşeceğini biliyorlarmış..)

asfar için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum