Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 22:45:51
EUR 34.7818 22:45:51
USD 32.4747 22:45:51
ALTIN ONS $2338.5050 22:45:51

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Bugün çok umutluydum üç gün üst üste yeşil mum kapanışı gelir diye. 23.95 usd üzerinde kapamadıkça da gelmez. Daha gün bitmedi ancak. Ocak ayının başından beridir. Bir türlü üç tane üst üste yeşil mum gelmiyor. 2 yeşil sonra 1 tane satış direkt. Piyano tuşları gibi oldu günlük mumlar. Yatay bir bantta aşağı yukarı aşağı yukarı :)

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Hayırlı geceler bereketli günler dilerim.

şahin_şahin1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Emeğine sağlık. Bir kez daha hayırlı geceler

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Grafik paylaştım. Yine 23.953 usd üzeri bir kapanış fena olmaz diyelim. İki trend çizgisi arasında direniyor diyelim. Yarın 23.62 usd ve aşağısı gelirse kaçmamalı derim. Oradan parça da olsa alınmalı.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Tmmdir kardeşim, 23.95 mi 23.88 mi hangisinin üstü diyelim diye daha bir somutlaştırayım. Hayırlı geceler.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Hayırlı kandiller. Dışarıdan yeni geldim. Birazdan bakayım bilgisayara.

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Hocam paylastiginiz rakamlara sadık kalsanız kazancınız daha fazla olurdu. Analiz ve grafikleriniz gayet tutarlı. Demek ki nabiniz bu kadar oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

Uyumadan bir grafik kapanış alalım mı kardeş, hayırlı kandiller...

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bakalim insallah. Bize güzel bir düşüş denk gelsin gecen Pazartesi gibi. Alır tutarız. Fed var gerçi haftaya belki o zaman gelir. Sonra inşallah yukari atarız.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sendende allah razi olsun kiymetlisin abim. öyle deme bugun sen asagidan satarsin digergun baskasi, sen dipten alirsin ben usten bu degisir bana gore o eli calistiran güç nasip kadarini veriyor , birde ben suna inanirim , cok kazanc degil bereketi olan cok oluyor inan buna , sende oylelerinden ol ins.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Allah razı olsun. Yani benimle alıp benden daha iyi satan olursa mutlu olurum. Başarılı olan o arkadaşlardır:)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu sefer tut satma şu illeti ustam bak bayram geliyor habeın ola. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ben bu yoruma sessiz kalamicam abi yapma ://cokguzel grafik paylasip analiz yapiyorsun sen rizkin kadarida nasip oluyor, ben yeminle hem basarili hemde tebrik ediyorum herzaman seni sağolsin..

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Teşekkürler. Başarılı olsam dipten alınanı tepede satma becerisini gösterirdim. Biraz evvel de 23.71 oldugunda aldım 24 usd ye ulaşamadan kâr var diye sattım. 24.05 usdye gitti. Bugun 23.953 usdyi izliyoruz kapanis gelirse fena olmaz.

Kasaba_doktoru_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Ben de çok başarılı buluyorum hakikaten başarılı çalışmalar yapıyor @Diebright hocam

Nehit için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Umutluydum dedim. Yani üst üste üçüncü yeşil mum kapanışı gelecekti hala da gelebilir. Ancak 24.29 usd den yediği satışla umudum biraz kaybolsa da 23.95 usd üzerinde bir kapanislar o yeşil mum yanar. Ben en fazla 24.176 usd bekliyordum. Benim çıkışlar biraz erken oluyor anlık 24.29 usd gördü oradan da kısa sürede 23.7 usddye kadar dustu. Her zaman tepeden çıkamayız. 24.02 den çıktım biraz daha beklesem dogrudur daha iyi kâr olurdu. Ancak ya satamayip tüm kâr kaybolsa idi. O satış sayesinde 23.71 oldugunda aldım ve yine kâra geçtim. Biraz önce de tekrar kâr alıp sattım. Belki tepeden satamadim ama gün içinde iki kez kâr aldım. Yoksa izler dururdum dususunu çıkışını. Günü 23 953 usd üzerinde kapatması lazım yoksa yine düşer. 24 usdlerde kalıcı olamıyor hala

Nehit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Buradan yukarı devam eder mi hocam Yoksa buradan düşüşe geçer mi bir parça gitsek mi dolar a

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum