Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0783 05:07:53
EUR 34.8036 05:07:53
USD 32.2536 05:07:53
ALTIN ONS $2342.0050 05:07:53

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

⭐⭐HÜMANİST_ ()
Gümüş

günün ilk alım yerimize geldik. bakalım akşama sat fırsatı verebilecek mi? yol pusulanız aşağıdaki gibidir. bol şanslar diliyorum herkese.

Gümüş için HÜMANİST_ yorumu (7 saat önce) Cevap yazCevap yaz
25.01.2023 tarihi itibariyle olası düşüşlerde gümüş ons alım resitalimdir

23,36 ( bugüne özel ilk alım yeridir )

23,19 ( Bir üstten almayanlar için alım yeridir )

22,99 ( Herkes için Kademeli alım yeridir )

22,81 ( Üstteki yerlerin sadece birinden alım yapan için en az 2 kademe alımı hak eder )

22,59 (Üstteki yerlerin sadece 1 ve/veya 2 kademe alım yapan için en az 3 kademe alımı hak eder )

22,31 ( fullenir )

Rakamlarım tamamen hayal ürünüdür ve SPOİLER İÇERİR

NOT: Bilen bilir lakin bilip de bilmezlikten gelen ART NİYETLİ kişiler için UYARIMDIR. Rakamlarım sadece bugünü bağlar ve onlar için büyük harflerle diyorum ki TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR

https://altin.in/humanist_/2

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

olabilir arkadaşım. resitalime bağlı kalıp alanların kısada kar yazmalarını hayal ediyorum nasipse...

N_N_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

N_N_C ()

Üstadım yine akşam pazarımı kuruluyor 2. Alım yeri hayaline doğru olabilirmi?

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

tamamdır arkadaşım no problem. malesef bir virgül dahi yanlış anlaşılmalara sebebiyet verebiliyor.

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

yok öyle demeyelim olmaz arkadaşım. onun da elinde araba vardır hisse senedi vardır ev vardır vardır oğlu vardır. Yoksa da yoktur tabiki ama öyle demek bize yakışmaz

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Bi arkadaş daha söyledi fırsat bulursam denemeyi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

maka konusunda nkolay bankasında ons makasları uygunmuş istersen araştır arkadaşım. üç kuruş kazancınızı bankalara yedirmemek lazım mümkün mertebe. onlar doymazlar asla :(

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

aynen öyle arkadaşım. bizim amacımız güle oynaya para kazanmak. kıskaca girmeyenler gülüp oynuyor. t hü

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Rahatız arkadaşım zira oyuna devam ediyorlar. Bugünkü tepeden satsan kuveytin makasları ile bugünkü dipte ne kâr ne zarar yazar. Sabretmeye devam.

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

İşin espirisine kaçtik biraz o otobüs eninde sonunda terminale yanasacak :)))

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

elinde mal varken bekleyenler mi yoksa elinde mal olmayıp şu şu rakam gelse de alsam diyerek bekleyenler mi? ben seni tutuyorum arkadaşım t hü

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Gönlüne göre olsun kardeşim

d_r için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

strese girme arkadaşım rahat olun. yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik az daha sabır. 23 ler geçici bir süreliğine kapsama alanı dışına çıkacaktır. t hü

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Cin seddini geçemedik daha cok bekleyecegiz bu yolda :))

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

galiba bakmadım bende neredeyse fullum gelirse alırız. cevap verdigin teşekkürler...

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Kaptan bas kaptan tamirleri yapalim:))yasli hasta ve yorgunum diyom:)))

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

sen olacağına bak kardeşim. her şeyde fiyatlar aldı başını gitti. allah herkesin yardımcısı olsun. alana az verene çok geldiği dönemlerden geçiyoruz.

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

arkadaşım bist eğer 5,10 u aşağıya kırarsa tek tek kağıtların destek ve veya dirençlerinin hükmü kalmaz. kağıtlardan ziyade bist takip edilmelidir bu dönemde. t hü

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Kuveytin makasları ile daha kâr yazmıyor herhalde kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Doğru diyorsun kardeşim belki orta halli bile 30bin olmaz :(

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

öyle öyle. ))
23. 63 ufak bir kademe göndermistim alım için bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Orta halli kurbanlık 30 binden başlar bu sene. Gümüşle takasmi yapsak kurban sahibiyle :)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

demeee :((

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

gergindim beni güldürdün allah da seni güldürsün. GÜMÜŞ'YÜZÜNDEN size pahalı et yidiricez. )))

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

hayır arkadaşım malesef yok

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

vallaha saman daha pahalı deyince satmasaşmışın yoksa :)) allah çiftçilerimizin yardımcısı olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum