Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 23:16:40
EUR 34.7617 23:16:40
USD 32.4841 23:16:40
ALTIN ONS $2316.1250 23:16:40

Grafiği gönderen: calculator

Herkes akıllı ve herkes yetişkin. Herkes kendi riskini alsın. Kimse yazdıklarımdan etkilenmesin.

Benim aracım bu.

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kenya ve oyakc ne alemde @Hanım_Teyze

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@NAZAR kardeşim Arşiv didik roketci kaçtı sen de kaç; ) alarko nokta atışı olmuş sanirsam alt yorum çıktıysa)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bence Boztepe Burnu'na gideriz diye düşünüyorum.

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Vallahi oyle ustadim. Su pazartesi sali bir gecsin bakalim Anya mi Gonya mi:))

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @27accouant27 üstadım, görseldeki gibi bir hafta geçirdik ama sağlam dört tekerim varmış :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

almıycam ondan, vakfn alıp unutucam ben..3,82 de tutmazsa nereye, 3,60 mı başlangıç olarak? trend desteğim orası..

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Teşekkürler hocam 4250'den döndüğü için acaba gördüğü yere tekrar dönebilir mi diye sordum ama bir süre daha izlemenin faydalı olacağını anladım.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Egeen yanına kanka ararsan Kenya ucuz al 100 lot cuk ; ))oyakc takipte galiba sanırsam
Bitli lere bir damla katkıda sizden gelsin lever ve unfiye bulaşma sakın
İkisinde ntmen_x diye bi hamsi var ; ))
Yaldız konusuna hiç girme bir zamanlar 3 tane idi 1i kayıp zaten

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

vay, çift yaldızlı değerli hüstadım gelmiş.. züğürt ağam.. öyle demiycektim de mi, pardon :)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Konya için 2646 aşağısı 2330 ve 11775 e inişler olabilir 1220 den startı almis 4. Çeyrek bilanco iyi gelirse 2330 dan inmedikce belki yukselir zaten pahali hisse ve çok hacimli bir hisse değil kolay gelsin

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Hocam selamlar, Konya için yorum alabilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Çıkarmıyorlar kalakaldım.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

efendim? kuyuda mısın sen yine, niye çıkamıyorsun?

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

karsan almak istiyorum ben, eline sağlık teşekkür ederim..

plaket senin köpeğin olsun @ntmen_× çok iyi bir rehbersin sen.. ben de rehberlerden yana gerçekten şanslıyım..

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Plaket yokmu yani :(( kırıldım şimdi
Karsan izle bari plaket unutturmak için benim gibi hustadlara öyle bağırdın filan nr lari sökmez, ünlem mi gördün bi yerde ben bağırmam bir bayana asla :)) karsan 9.50 ve 8.80 takipte inerse parçalı toplanabilir

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@calculator kolay kolay bağırmaz bi kere, asıl sen ne sorsam "şuradayken uyuyor muydun, buradayken tatilde miydin" falan diyerekten hassas ruhumu incitiyorsun :'(

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Kim nerde ne zaman bağırdı öyle şey olurmu ; )
@calculator ustad dir o geçen sene banada bağırmişti:) zor kurtuldum gürbüz u salarım dedi ; ))
detaylı açıklama yapayimmi toaso takipte ve prtfoyde olsun 100 e bile inse alınır ben olsam alirim da teter yok ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yüzde 50'den fazla nakit var yahu, ne bağırıyosun parmak kadar teyzeye? :((

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Günaydın bereketli kazançlar
Toasoda 20 ema 50 ema kesmiş ve 174 yapıp silvercross başlatmış goldencros ags 2022 de 71 de başlamış ve şimdi tekrar goldencross görmek icin 130 a inip artmasını bekleyin 134 aşağısı olmadıkça neden yazmışım acaba? İnerse plaketi kafama atma sn üstad hanımefendi :))
71 de niye almadın derim ; ) tepeden dalış yok ; )) 155 stoplu 140 aşağısı 114 ve 99 inişi 71 den artan bir hissede olmaz inş fakat olursa 4 te 2 nakit demiştik ne güne duruyor da derim siz bana bakmayın kendi kararınız en iyisi :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

toaso 4h de golden var mı sanki @ntmen_× 11 ocakta, 154 civarı..117,70 ortalamayla çok az var bende, ilave için takip ediyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Günaydın anlamlı olmuş hocam

0BeğenmedimŞikayet

61yıldız ()

Abi merhaba rica etsem müsait olunca mavi hisseye bakabilirmisin biraz terste kaldım destek direnç bilgisi verirsen ona göre hareket edebilirim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam ne demek bu?

1BeğenmedimŞikayet

GRAMCIYIZ ()

Hocam gents e bakabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Sayın hocam , lkmnh 36 ortalama ile elimde. ekleme yapmak için uygun seviyeler nereler olabilir?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Onemli değil kardeşim
Alarko 4 h deadcros var dikkat et 66 aşağısı 56 yapma ihtimali ile 78 kirarsa 82 94 ve 110 yapma şansı biraz şansa kalabilir stop ve 4 te 2 bırakırsın elinde iniş olursa umarım olmaz
Toaso ya gelince 144 ve 134 aşağısı olmadıkça takibinde olsun ters durumda 118 lere Bile inebilir
Tamamen @calculator üstadın gürbüz ve sağlıklı yorumları ile endeks takipte ; ) 5500 ve 6200 kırılıp 8000 lere yükseliş hisselerde yükseliş bandi olur
Kolay gelsin bereketli kazançlar dilerim

NAZAR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Şimdi anladım hocam teşekkürler.

Annakaranina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

O yarış arabasını endekx olarak düşünün start bekliyor @calculator hocam keşke Ferrari olsaydı i 20 bizi kesmez

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

clvr ()

Hocam kardemir düşünceniz nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum