Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 00:16:37
EUR 35.0661 00:16:37
USD 32.2225 00:16:37
ALTIN ONS $2414.5450 00:16:37

Grafiği gönderen: calculator

5DKlık grafiksin ama önemlisin. Yap wolf waveni de haftalık güzel kapatalım.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam 4700 geldiğinde de yazdım hedefimi

Kasaba_doktoru_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasaba_doktoru_ ()

Siz yükseleceğine inanıyorsunuz doğru mu anladım

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam olayı şöyle anlatayım, inandırcılığına siz karar verin.
5700 de n döndü diyelim. İkili tepe formasyon tabanı 4700. Fiyat 5700 den dönüp 4700 Altın a düşerse ikili tepe aktif olur. Teorik hedefi ise 3700 olur :)))
Endeksin 3700 e düşme ihtimaline inan var ise bence hiç beklemeden borsadan kaçsın. Endeks o değere gelirse hisseler ne olur varın siz düşünün. İkili tepe formasyonu olmaz. Çekilme yapsa dahi ters Libra nın sağ omzunu yapmak için çekilip sonrasında daha yukarı gider.
İkili tepeye inanan ya da hayalini kuran var ise elinde ne var ne yok satsın bence :)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sayın hocam çok emek vermişsiniz Allah razı olsun kafam karışmıştı sayenizde hem ben hemde sayfa için çok güzel bir yorum yazmışsınız teşekkürler..

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

5700 den dönerse duruma bakmak lazım. İkili tepe formasyonunun da kuralı var. İkili tepe yapıp döndüğünü varsaysak bile formasyonun aktif olması için tabanını kırması lazım. Örnek 5700 den dönüp 5424 ya da 5500 ü test edip buranın Altın a düşmeden dönerse ters Libra sağ omzunu yapıp yukarı atabilir. Bu durumda ikili tepe tabanı kırılmadığı için formasyon koşulları sağlanmamış olur. İkili tepe ihtimaldir ama çalışması için tepeden dönmesi yeterli değildir. İkili tepe tabanı kırılmalıdır ki formasyon aktif olsun. Bana sorarsan ikili tepe formasyonu olsa da çalışmaz. Ters Libra sağ omzunu yapıp yola daha yukarılar için devam ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sn. ustad
Gürbüz tam bir canavar ; )) endextrayi ters çevir mesin:))
5600 üzerinde kalmazsa dikkat etmek lazım bu ara fazla nazlı; )
Dediğiniz gibi 5500 uzeri kapanış olursa yeşillik ler coşar

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkürler hocam tekrar bakarım.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam düşüş zamanında da rsı ve eski hareketleri kıyaslayarakta belirtmiştim ve bu değerleri o zaman yazmıştım.

0BeğenmedimŞikayet

lewentt ()

ok takip deyim yine aşağı yukarı voletile devam ediyor bakalım silkelememi değilmi. takip deyim

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sayın hocam çok sağolasın endex için böyle güzel şeyler yazınca içim ferahladı molada kahveniz benden olsun afiyetle:) aklıma takılan soru şu hocam en son düştüğümüz 5700 de ikili tepe ihtimali olabilirmi acaba..

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Şair şöyle der... Bir umudum var oda sende anliyormusun.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @ntmen_×
Takviye kuvvet getirmek lazım. Nerede Gürbüz ve İplikçi? Omuz versinlerde 5500 üstünde kapatalım haftayı ki umutlar daha da yeşillensin.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Kızıla baktın mı abi hiç içinden geçtiler yav :)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

5424 üstünde kalman güzel ama 5500 üstüne atarsan alttaki wolf aktif olur o zaman tadından yenmezsin.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Ruşenn1221 bakalım 21 Ocak döngüsünü wolf wave ile takip edeceğiz. eğer wolf wave çalışırsa döngü uzaması oldu diye düşüneceğim ve 26 -30 Ocak ta hareket beklerim. Bakalım döngü uzaması olacak mı olmayacak mı? Karar zamanı :))

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Wolf wave yaparsa olacak. Bakalım wolf wave yapacak mı?

lewentt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lewentt ()

hocam sana zahmet birde tukas a ile fade bakabilirmisin.

0BeğenmedimŞikayet

lewentt ()

hocam kırarsa 5600 mi hedef öyle gördüm

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum