Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:10:22
EUR 34.7748 02:10:22
USD 32.4684 02:10:22
ALTIN ONS $2337.9850 02:10:22

Grafiği gönderen: Cmlhbb

⭐⭐Cmlhbb ()
Gümüş
Hayırlı cumalar hayırlı rızıklar.yalan söyleyen bankanıza atın bu makasları anlık fiba

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Bu ispat niye ? 4 kuruş makas farkınız varsa bir kere yazdınız gören gördü bankayı aradı olmadı üzüldü falan filan … neden sürekli 4 kuruş yok 3.70 kuruş amaç nedir ? Reklamdan başka bir şey değil . Size iyi günler iyi kazançlar!

Cmlhbb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan006 ()

hocam n kolaymı kullanıyorsunuz

Taneragn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Cemal kardeşim hele bi karşılaştır

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

hangisine geçelim hangi banka daha uygun

Taneragn için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Taneragn ()

Terk edin fibayi ister 1 kuruş yapsın normal bankan fibadan daha güzel

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

il il kodlayarak iletişim yazın görüntülü arayım belki ozaman inanırsınız, ben burada insanlara faydam olsun diye hergun makas icin mucadele veriyorum, filmin sonu fotoşop ile bitti şaka olmalı heralde:)

-1BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Aynen müşteri çekiyorlar sanki hesap açılınca birileri prim kazanıyor.

peace35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

peace35 ()

Gumuşun hepsini çikayim butun hesabimi cekeceğim fiba dan.. mahvetti beni...

1BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Burda bir yanlışlık var ama sürekli makasın 4 olduğunu fiba nın reklamı yapılıyor gibi geldi . yada fotoshop var . Söylemesi ayıp Yaklaşık 900 bine yakın para yatırdım en fazla 13 kuruş fark koydu . Burda bir sürü insan arıyor banka kabul etmiyor . Sizin farkınız nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

3.70 kuruş

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Şuan kaç makas bak bakalim

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

hmm o aynı ama çalışma saatlerinde 3 kuruş o güzel

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

ben bankadan ayrılacagım fiziki alıp hiç uğraşmayacagım bir türlü gidemedim pislikleri başlarına gitsin hem 389 tl oldu gümüş aldığımızda develete kesilen para fizikide onuda vermicez

SÜREKLİTERSO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Saat 5 den sonra benimde 62 kuruş

yete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

tmm inşeallah arayıp söyleyecegim bende 13 80 e cıkardılar makası birde 16 30 da bakıyorum 62 kuruş alsak hiç birley olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Yalan söluyorlar yine mail atip düşürüyorlar makasi

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Valla en sonunda makastan olucaz:)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Müşteri temsilcisi musterinin islem sıklığına göre düzenleniyor. Eskiden genel müdürlüğe mail atıp ayar liyorduk. Şimdi BDDK. İzin vermiyor diyor fiba bank.

0BeğenmedimŞikayet

SÜREKLİTERSO ()

En son Cmlhbb gercek adini soyadını verecek yeter ulennn yalan mı söylücez diyip, sonra ona da yapıştıracaklar 15 kuruş makası:) o da rahatlıcak biz de

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Hergün atıyorum buraya eski resim nasıl olsun eskiden gümüş 14 lerdemiyidi , salağa yatıyorlar baskı yapın bankanıza

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

hayırlı cumalarımız olsun inşeallah bu 3 kuruş yazıyor değil mi bugünün tarihi mi bizde neden 13 80 kuruş sizde böyle ayrımcılık mı ne bu acaba böyle fiba bankaya bak

0BeğenmedimŞikayet

SÜREKLİTERSO ()

Kabul etmiyor banka. Yok oyle bir kur eski resimdir dior. Safa yatıyorlar. En son benim 13 kurusa kadar dusurduler makası, 13 kurusta kaldı suan

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Fiba oyle suan bende 7, 8 kurus müşteri temsilcim başka yere gitmiş suan tekrar 4,5 yapın diyorum yok ama aksam 4 de makas aciyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Marketimi kim işletecek:)

0BeğenmedimŞikayet

SÜREKLİTERSO ()

Valla hea o olmasa, senin çalısmana gerek yok. Otur pc nin başına al sat al sat 24 saat.. hesaplarımızı birlestirsek mi napsak, benim parayi da senin hesaba atayım, ordan al sat yapak :)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Bankanıza atın bu ekranı

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Ben de 14 43 alış 14 68 satış fibada

1BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

En önemli saatlerde 60 kurus yapıyor çalışmıyorum artık ben

0BeğenmedimŞikayet

SÜREKLİTERSO ()

Gümüş zaten bi yukari bir asagı, surekli dalgalanıor, 3 kurus nedir ya, valla senin milyoner olman lazım şuana kadar gümüş alip satmaktan :)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Saat 5 den sonra 60 kuruş oda olmasa tadından yenmez:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum